Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot Chinees capucijner, divers 6248
Lot Chinees capucijner, divers

Resultaat:

575 EUR

Chinese vaas, 20e eeuw 6247
Chinese vaas, 20e eeuw
Startprijs 500 EUR
1x Chinees bordje 6246
1x Chinees bordje
Startprijs 30 EUR
Verkocht
3 Chinese kommen 6245
3 Chinese kommen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
5 Antieke Chinese schotels 6244
5 Antieke Chinese schotels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4 Antieke Chinese kopjes 6243
4 Antieke Chinese kopjes

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Chinese vazen 6242
2x Chinese vazen

Resultaat:

600 EUR

Grote Familie Rose schotel, 19e eeuw. 6240
Grote Familie Rose schotel, 19e eeuw.
Startprijs 1.400 EUR
Verkocht
Chinese 'Familie Verte' schotel 6239
Chinese 'Familie Verte' schotel

Resultaat:

50 EUR

Japans eierschaal porseleinen theeservies. 6238
Japans eierschaal porseleinen theeservies.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
7x Schotels + 2x Kopje, 18e eeuws. 6237
7x Schotels + 2x Kopje, 18e eeuws.

Resultaat:

130 EUR

Chinese dekselvaas, 4-kantig 6236
Chinese dekselvaas, 4-kantig
Startprijs 120 EUR
Antieke Chinese Yixing theepot 6235
Antieke Chinese Yixing theepot
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Kaststel, Villeroy & Boch 6234
Kaststel, Villeroy & Boch

Resultaat:

60 EUR

Yixing theepot + kommen 6233
Yixing theepot + kommen
Startprijs 150 EUR
Porseleinen wekker-klokkast, ca. 1915 6232
Porseleinen wekker-klokkast, ca. 1915
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Kobalt blauwe aardewerken 4-kantige vazen 6231
2x Kobalt blauwe aardewerken 4-kantige vazen

Resultaat:

60 EUR

Div. porselein 6230
Div. porselein
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Duitse bierpul. 6229
Duitse bierpul.

Resultaat:

40 EUR

5 Grote Petrus Regout kastkommen 6228
5 Grote Petrus Regout kastkommen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
8 Delen goudsteen met motief 6227
8 Delen goudsteen met motief

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Uitgebreid porseleinen servies, o.a.: 'Blue Danube' etc. 6226
Uitgebreid porseleinen servies, o.a.: 'Blue Danube' etc.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Duits 'Bavaria' servies, ca. 1930. 6504
Duits 'Bavaria' servies, ca. 1930.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Duits mokka servies + dienblad, 'Eschenbach'. 6327
Duits mokka servies + dienblad, 'Eschenbach'.

Resultaat:

60 EUR