Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese Imari schotel, 18e eeuw 6307
Chinese Imari schotel, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
2x Yi Xing trekpotje, 21e Eeuw. 6395
2x Yi Xing trekpotje, 21e Eeuw.
Startprijs 60 EUR
Yi Xing trekpotje, 20e eeuw. 6399
Yi Xing trekpotje, 20e eeuw.
Startprijs 60 EUR
2x Chinese Yi Xing trekpotje 6400
2x Chinese Yi Xing trekpotje
Startprijs 60 EUR
Lot antiek porselein (5x) 6417
Lot antiek porselein (5x)
Startprijs 60 EUR
Terracotta Jugendstil vaas, ca. 1915 6451
Terracotta Jugendstil vaas, ca. 1915
Startprijs 60 EUR
Yixing trekpotje 6458
Yixing trekpotje
Startprijs 60 EUR
Yixing trekpotje 6472
Yixing trekpotje
Startprijs 60 EUR
Chinese Kantonese vaas op houten voet 6490
Chinese Kantonese vaas op houten voet
Startprijs 60 EUR
Yixing theepot 6493
Yixing theepot
Startprijs 60 EUR
3x Japanse Imari sierschotels, 19e eeuw. 6155
3x Japanse Imari sierschotels, 19e eeuw.
Startprijs 65 EUR
Twee grote keramieken poezen 6255
Twee grote keramieken poezen
Startprijs 65 EUR
Lot antiek Chinees/Japans porselein 6391
Lot antiek Chinees/Japans porselein
Startprijs 65 EUR
Japanse terracotta vaas 6393
Japanse terracotta vaas
Startprijs 65 EUR
Chinese snuffbottle met stop van edelsteen 6422
Chinese snuffbottle met stop van edelsteen
Startprijs 65 EUR
3x Chinese olielampjes 6447
3x Chinese olielampjes
Startprijs 65 EUR
2x Rosenthal vazen 6114
2x Rosenthal vazen
Startprijs 70 EUR
6-Pas Hollands tegeltableau. 6173
6-Pas Hollands tegeltableau.
Startprijs 70 EUR
Makkums' kunstobject 6218
Makkums' kunstobject
Startprijs 70 EUR
2x Volkstedt beelden, Danseressen 6270
2x Volkstedt beelden, Danseressen
Startprijs 70 EUR
Chinees porseleinen voorraadpot, 19e eeuw. 6345
Chinees porseleinen voorraadpot, 19e eeuw.
Startprijs 70 EUR
Royal Copenhagen, Kuiken 6415
Royal Copenhagen, Kuiken
Startprijs 70 EUR
Chinees porseleinen diepe schaal, 19e eeuw 6457
Chinees porseleinen diepe schaal, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Antieke 18e Eeuwse tegel 6460
Antieke 18e Eeuwse tegel
Startprijs 70 EUR