Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese Yixing theepot
Startprijs 70 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk, landschap decor en Chinese schrift. Afmeting: 11,8 x 18,3 x 11,5 cm. In goede staat.

5 Delen Duits keramiek.
Startprijs 70 EUR

Vijf antieke Duitse steengoed kruiken. 19e - 20e Eeuw. Eén maal Jugendstil schenkkan, gesigneerd 'Klanke'. Circa 1910. (goed). Drie kruiken, één oor gelijmd. Eén voorraadpot. Afmeting: 20,5 x 37 cm. I...

Zeer grote 'Westerwald' kruik
Startprijs 70 EUR

Reuzen 'Westerwald' keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.

Terra cotta figuur, 'De denker'.
Startprijs 70 EUR

Groot bruin geglazuurd terra cotta figuur, 'De denker'. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 x 20 cm. In goede staat.

Dresden aap.
Startprijs 70 EUR

Duitse 'Dresden' porselein musicerende aap. 'Handgemalt A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Rosenthal tablet
Startprijs 70 EUR

Duits handbeschilderd 'Rosenthal' porseleinen presenteerblad met figuren decor. 20e Eeuw. 'Handgemalt monogram A.H'. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.

Rosenthal tablet
Startprijs 70 EUR

Grote handbeschilderde Duitse 'Rosenthal' porseleinen sierschotel. Monogram 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32,5 cm ø. In goede staat.

KPM figuur.
Startprijs 70 EUR

Duitse 'K.P.M.' porseleinen dame met tamboerijn. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

3 x Fürstenberg vaas.
Startprijs 70 EUR

Drie oude Duitse 'Fürstenberg' porseleinen siervazen met goud en florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Handgemerkt 'A.H.'. Afmeting: 16 -22 cm. In goede staat.

4 x Chinees borden
Startprijs 70 EUR

Vier oude blauwe Chinese celadon porseleinen borden met florale decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.

2x Porseleinen tegels, door O. Strauss
Startprijs 75 EUR

Twee oude Duitse handbeschilderde porseleinen tegels met bloemenvoorstelling in lijst. Door O. Strauss, 1976. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.

2 Chinese knobbelvazen
Startprijs 75 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen 'Familie Verte' knobbelvazen met bloempotten decors en craquelé glazuur. Afmeting: 13,5 x 8 cm ø. In goede staat.

12x Gemberpotjes
Startprijs 75 EUR

Twaalf oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten. Afmeting: 9 - 10 cm ø. In goede staat.

2x Fürstenberg vaas
Startprijs 75 EUR

Twee grote Duitse Fürstenberg porseleinen dekselvazen. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 39 x 25 x 17 cm ø. In goede staat.

2 x Kop + schotel.
Startprijs 75 EUR

Twee 19e eeuwse Duitse porseleinen kop en schotels met goud decor. Eén maal 'Nymphenburg', met florale decor (mocca). Eén maal 'Heinrich von seine Mutter', met dorpsgezicht, handbeschilderd. Schotel h...

2x Dresden porselein, Muzikanten
Startprijs 80 EUR

Twee oude Duitse Dresden porseleinen musicerende figuren. 20e Eeuw. Bij violist strijkstok + viool afgebroken. Bij cello-speler strijkstok afgebroken. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijke staat.

Schenkkan, Buste van Napoleon Bonaparte
Startprijs 80 EUR

A. Beur ? Antieke keramieken schenkkan in de vorm van een buste van Napoleon Bonaparte. Circa: 1900. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

2x Koperen tabakspotten
Startprijs 80 EUR

Twee grote Delftse keramieken tabakspotten. Polychrome beschilderd en blauw beschilderd. Gemerkt met 18e eeuwse merken. Circa: 1920. Afmeting: 38 x 21 cm ø. In goede staat.

3 Chinees porseleinen schotels, 18e eeuw.
Startprijs 80 EUR

Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Eén maal groot, gerestaureerd, met landschap decor. Eén maal Familie Rose bloemen, gelijmd. Eén maal landschap decor, gecontourneerd, gelijmd. Afmeti...

Twee Chinese bolvazen
Startprijs 80 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen bolvazen met blauw florale decor en Familie Verte figuren decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 - 40 cm. In goede staat.

Div. porselein
Startprijs 80 EUR

Lot antiek porseleinen serviesgoed met chinoiserie decor + goud decor. Circa: 1920. Servies bestaat uit: Dertig schotels + één-en-twintig kopjes. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 3,5 x 13 cm. In goe...

Porseleinen wapenschotel, 'De Lambilly'.
Startprijs 80 EUR

Antieke Franse porseleinen sierschotel met familiewapen. Decor de lambilly point gesne, point gesnant, met goud decor en gecontourneerd. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.

Porseleinen kandelaar
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse porseleinen kandelaar met meisje die plant giet. Gemerkt met anker en B. Kandelaar aangepast. Afmeting: 24,5 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen specht, Metzeler + Ortloff
Startprijs 80 EUR

Oude Duitse Metzeler + Ortloff porseleinen specht met goud decor. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

2x Porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén Fürstenberg engel. Eén Hoorn des overvloeds met putti. Ongemerkt. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 23 - 31 cm. In goede staat.

Delfts bord met chinoiserie
Startprijs 80 EUR

Groot 18e eeuws Delfts bord met chinoiserie decor. Randglazuurschade. Afmeting: 5,5 x 34 cm ø. In goede staat.

5x Chinees porseleinen (deksel)vazen
Startprijs 80 EUR

Vijf Chinees porseleinen (deksel)vazen. Eén kaststel + twee vazen. 20e Eeuw. Kaststel, twee vazen gelijmd, twee vazen goed (Japan). Afmeting: 19 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese vaas
Startprijs 80 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen vaas op houtgestoken basement met goud, figuren decor, florale decor en Foo hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 30 cm ø. In goede staat.

Grote Japanse vaas
Startprijs 80 EUR

Grote Japanse Satsuma vaas met goud decor, florale en geisha's decor. 20e Eeuw. Afmeting: 64 x 33 cm ø. In goede staat.

2x Antiek Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Twee maal antiek Chinees porselein. Circa: 1900. Gemerkt. Eén maal penselen-vaas met tekens, bloesems + vogel. Eén maal dekselvaas met tekens, bloesem + vogel. Afmeting: 10,5 - 20 cm. In goede staat.

Stel vazen ca. 1850
Startprijs 80 EUR

Antieke Jugendstil porseleinen vazen-set met florale decors en kinderen. Circa: 1900. Vergulding sleets. Eén vaas haarlijn achterkant. Afmeting: 25 cm. In redelijke staat.

Gelegenheidskruik, 1935.
Startprijs 80 EUR

Renaissance-stijl keramieken kruik door C.J. Lanooy. 1935 Gelegenheidskruik Nederlandse Rode Kruis. Afmeting: 28 x 14 cm ø. In goede staat.

Set Japanse Satsuma vazen, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Satsuma vazen met keizerlijke figuren, goud en florale decors. Afmeting: 18,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.

2x Beeldengroepen
Startprijs 80 EUR

Twee porseleinen beeldengroepen. Tweede helft 20e eeuw. Eén vinger af. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 19 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

3x Porseleinen beeldengroep, Thüringen
Startprijs 80 EUR

Drie Duitse Thüringen porseleinen figuren. Handbeschilderd en met goud decor. 20e Eeuw. Handgemalt A.H. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

Lampenvoet Dresden
Startprijs 90 EUR

Duitse Dresden porseleinen lampenvoet met handbeschilderd goud en rozen decor. Vorm van Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 12 x 12 cm. In goede staat.

10x Porseleinen flessen-stoppen
Startprijs 90 EUR

Tien antieke porseleinen flessen-stoppen. (Drank komt uit de neus). Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.

Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met florale decors. Gelijmd. Afmeting: 9,5 x 13 x 9 cm ø. In matige staat.

Engelse keramieken Jugendstil vaas met messing overlay
Startprijs 95 EUR

Antieke keramieken Jugendstil vaas met messing florale zweepslag overlay. Ongemerkt. Circa: 1910. Afmeting: 14,5 x 10 cm ø. In goede staat.

Blanc de Chine Geisha
Startprijs 95 EUR

Oude Chinese blanc de chine porseleinen Geisha op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Majolica pot
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Majolica plantenbak met visserij decor. Nr. 379 en blindstempel. Circa: 1880. Afmeting: 21 x 38 x 21 cm. In goede staat.

Dresden groep, Musicerende figuren
Startprijs 100 EUR

Oude Duitse Dresden porseleinen figuren groep. Musicerende figuren. Tweede helft 20e eeuw. Strijkstok afgebroken. Verder minimale chip mogelijk. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

Karlsruhe fruitschaal, ca. 1920
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse Karlsruhe Majolica fruitschaal, Nr. 4255 1'. Circa: 1920. Afmeting: 20 x 27 x 24 cm. In zeer goede staat.

Yi Xing potje
Startprijs 100 EUR

Kleine oude Chinese Yixing trekpotje met bodemzegel. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.

10x Terracotta keramieken ovenschalen, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Tien stuks 19e eeuwse Duitse terracotta keramieken ovenschalen met beschildering onder glazuur. Twee met restauratie, één met beschadigd oor. Afmeting: ø 20 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

5x Chinese schoteltjes, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Twee maal zotjes, haarlijn. Eén florale decors, haarlijn. Afmeting: ø 12 cm. In red...

2x Sitzendorf beelden
Startprijs 100 EUR

Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen figuren in Jugendstil kleuren. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 50 - 51 cm. In goede staat.

8x tegels, 17e - 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Acht stuks 17e - 18e eeuwse Hollandse tegels met diverse decors. Beschadigingen. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.