Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
4x Chinese 'Chicken kom' 6535
4x Chinese 'Chicken kom'

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Grote Imari schaal 6532
Grote Imari schaal

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Chocoladekan. 6531
Chocoladekan.

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3x Presenteerschaal, porselein. 6530
3x Presenteerschaal, porselein.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
5 Deel (3x goudsteen + glazen) 6529
5 Deel (3x goudsteen + glazen)

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schaaltje + Souveeré (Wachtelsbach) 6527
Schaaltje + Souveeré (Wachtelsbach)

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Servies, Petrus Regout 6522
Servies, Petrus Regout

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6x Porceleyne Fles 6507
6x Porceleyne Fles

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
8 x Wedgwood sierschotel. 6505
8 x Wedgwood sierschotel.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Duits 'Bavaria' servies, ca. 1930. 6504
Duits 'Bavaria' servies, ca. 1930.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Porseleinen beeld, Roofvogel + Kaketoe 6503
2x Porseleinen beeld, Roofvogel + Kaketoe

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Grote Chinese plaquette 6496
Grote Chinese plaquette

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Yixing theepot 6494
Yixing theepot

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinees sierbord, ca. 1900 6491
Chinees sierbord, ca. 1900

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Meissen bord 6482
Meissen bord

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen vaas 6479
Chinees porseleinen vaas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese vaas, Gemerkt 6477
Chinese vaas, Gemerkt

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
2x Chinese gemberpot 6476
2x Chinese gemberpot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lotje blauw porselein. 6469
Lotje blauw porselein.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Samson sierschotel, ca. 1900 6466
Samson sierschotel, ca. 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Franse Fayence sierschotel, 1789  6465
Antieke Franse Fayence sierschotel, 1789

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Stel Chinese Familie Verte bolvaasjes 6464
Stel Chinese Familie Verte bolvaasjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot divers antiek Chinees porselein (9x) 6463
Lot divers antiek Chinees porselein (9x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x oude/antieke verdeelschalen 6445
3x oude/antieke verdeelschalen

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Terracotta torso van man 6443
Terracotta torso van man

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Chinees blauwe snuffbottle 6442
Chinees blauwe snuffbottle

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Chinees bord, 18e eeuw 6433
Chinees bord, 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Grote Chinese porseleinen vazen 6430
2x Grote Chinese porseleinen vazen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Reservisten bierpul 6426
Reservisten bierpul

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen bord. 6419
Chinees porseleinen bord.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
4x Porseleinen figuren, 20e eeuw 6416
4x Porseleinen figuren, 20e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x 19e Eeuwse theebus + dekseldoos 6412
2x 19e Eeuwse theebus + dekseldoos

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen figuur 6411
Chinees porseleinen figuur

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Chinees spekstenen beeld 'Aapjes' 6408
Chinees spekstenen beeld 'Aapjes'

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
6x Oud/antiek keramiek, divers 6403
6x Oud/antiek keramiek, divers

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot diverse Chinese visborden 6402
Lot diverse Chinese visborden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen bord 6396
Chinees porseleinen bord

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Chinees jade (10x) 6387
Lot Chinees jade (10x)

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
5 Oude snuffbottles 6381
5 Oude snuffbottles

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Oud Chinees porselein. 6376
3x Oud Chinees porselein.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Chinese Mei Ping vaas. 6373
Chinese Mei Ping vaas.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Yixing theepot met bloesemtakken decor 6369
Yixing theepot met bloesemtakken decor

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot 6368
Chinese gemberpot

Resultaat:

50 EUR

Chinese pijpvaas, 19e eeuw 6362
Chinese pijpvaas, 19e eeuw
Startprijs 600 EUR
Verkocht
2x Aardewerk vazen 6360
2x Aardewerk vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
7x Chinees porseleinen vazen 6359
7x Chinees porseleinen vazen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3x Chinese aardewerk figuren 6350
3x Chinese aardewerk figuren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinees dekselpotje, Cheng Lung 6339
Chinees dekselpotje, Cheng Lung

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen kom 6336
Chinees porseleinen kom

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Chinese Cheng Lung borden, 18e eeuw 6333
3x Chinese Cheng Lung borden, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
11-Delig Art Deco servies, 'Saint Chislane' 6326
11-Delig Art Deco servies, 'Saint Chislane'

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
6x Hollands aardewerk 6324
6x Hollands aardewerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot + deksel, 18e eeuw 6319
Chinese gemberpot + deksel, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Celadon kom met draak 6317
2x Celadon kom met draak

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Set van 3 Chinese Cheng Lung schotels 6312
Set van 3 Chinese Cheng Lung schotels

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4x 18e eeuwse Chinese borden 6311
4x 18e eeuwse Chinese borden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Chinees spekstenen snijstuk 6305
2x Chinees spekstenen snijstuk

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Grote oude/antieke gemberpotten 6301
2x Grote oude/antieke gemberpotten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
11 Borden met verschillende voorstellingen 6300
11 Borden met verschillende voorstellingen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot divers Japans porselein 6299
Lot divers Japans porselein

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Porseleinen lamp 6297
Porseleinen lamp

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
6-Delige set Meissen borden 6292
6-Delige set Meissen borden

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Grote Meissen schaal 6291
Grote Meissen schaal

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2 Ovale Meissen schalen 6290
2 Ovale Meissen schalen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Kaststel (klein), van Duyn 6280
Kaststel (klein), van Duyn

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Delftse pauw borden 6278
2x Delftse pauw borden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Porseleyne Fles borden/tablet. 6277
3x Porseleyne Fles borden/tablet.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3 Voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers 6267
3 Voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3 Voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers 6266
3 Voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Chinese/Kantonese vazen 6260
2x Chinese/Kantonese vazen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2x Chines/Kantonese vazen 6259
2x Chines/Kantonese vazen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2x Chinese/Kantonese vazen, 19e eeuw 6258
2x Chinese/Kantonese vazen, 19e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2x Kantonese vaas, 19e eeuw 6257
2x Kantonese vaas, 19e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen gemberpot 6250
Chinees porseleinen gemberpot

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
5 Antieke Chinese schotels 6244
5 Antieke Chinese schotels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4 Antieke Chinese kopjes 6243
4 Antieke Chinese kopjes

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese 'Familie Verte' schotel 6239
Chinese 'Familie Verte' schotel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kaststel, Villeroy & Boch 6234
Kaststel, Villeroy & Boch

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Delftse vaas, 18e eeuw 6215
Delftse vaas, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Art Deco Goebel dekselbakje met olifant 6209
Art Deco Goebel dekselbakje met olifant

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
4x Antiek Hollands plateel 6208
4x Antiek Hollands plateel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5 Delen plateel 6207
5 Delen plateel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Gouda plateel set, 4-delig. 6202
Gouda plateel set, 4-delig.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Arnhem platelen vaas, circa 1915. 6201
Arnhem platelen vaas, circa 1915.

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Grote Chinese bolvaas 6199
Grote Chinese bolvaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
7x Chinese borden, 18e eeuw 6197
7x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Familie Rose vaas met figuren 6195
Familie Rose vaas met figuren

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Bolvaas met draken, Qing Dynasty 6191
Bolvaas met draken, Qing Dynasty

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
6x Chinees bord, 18e eeuw. 6188
6x Chinees bord, 18e eeuw.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
4-Delige plated porseleinen koffieset 6185
4-Delige plated porseleinen koffieset

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gebakstel Beatrix + 2 antieke borden 6183
Gebakstel Beatrix + 2 antieke borden

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Chinese Imari kom 6164
Chinese Imari kom

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese Imari scheerbekken, 18e eeuw 6159
Chinese Imari scheerbekken, 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3x Chinees Imari bord, 19e eeuw 6156
3x Chinees Imari bord, 19e eeuw

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Kapitale Imari schotel, ø 57 cm. 6153
Kapitale Imari schotel, ø 57 cm.

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Grote goud-Imari schotel, ø 46 cm. 6152
Grote goud-Imari schotel, ø 46 cm.

Resultaat:

170 EUR