Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Chinese 'Chicken kom'
Resultaat: 50 EUR

Vier oude Chinees porseleinen 'chicken' kommen. 20e Eeuw. Afmeting: 13,5 - 20 cm. In goede staat.

Grote Imari schaal
Resultaat: 35 EUR

Grote Imari porseleinen schaal met goud en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 39,5 cm ø. In goede staat.

Chocoladekan.
Resultaat: 15 EUR

Antieke Duits porseleinen chocoladekan met 'Zwiebelmuster' ( uien) decor. Gemerkt met groot kruis en H in het midden. Circa: 1900. Afmeting: 18 x 22 x 16 cm ø. In goede staat.

3x Presenteerschaal, porselein.
Resultaat: 20 EUR

Drie oude/antieke porseleinen presenteerschalen met florale decors. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.

5 Deel (3x goudsteen + glazen)
Resultaat: 25 EUR

Vijf delen oud aardewerk/glas. Drie maal goudsteen keramiek, 19e eeuw. Eén maal plated glazen bokaal, 19e eeuw. Eén maal porseleinen verdeelschaal B.S. Limoges, France. Circa 1910. Handbeschilderd. Af...

Schaaltje + Souveeré (Wachtelsbach)
Resultaat: 20 EUR

Twee maal antiek porselein. Eén maal Wachtelsbach plantenbak, gevlochten en met goud decor, circa 1920. Eén maal Frans porseleinen sauciere met goud decor, 19e eeuw. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat...

Servies, Petrus Regout
Resultaat: 100 EUR

Uitgebreid antiek Petrus Regout Maastricht servies. Decor 'Bouquet Bleu'. Bestaande uit: Theepot, melkkan, suikerpot, botervloot, vier platte schalen, drie terrines, één diepe schaal, elf kop+schotels...

6x Porceleyne Fles
Resultaat: 80 EUR

Zes delen Delfts keramiek van Porceleyne Fles. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie borden, één kruik, twee vazen. Afmeting: 20 - 36 cm. In goede staat.

8 x Wedgwood sierschotel.
Resultaat: 50 EUR

Acht Engelse Wedgwood sierschotels met wildvoorstelling. 80-er Jaren. 'Colin Newmans Country Panorama's'. Afmeting: 21 cm ø. In goede staat.

Duits 'Bavaria' servies, ca. 1930.
Resultaat: 40 EUR

Apart Duits 30-er jaren Art Deco 'Bavaria' servies. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, melkkan, zes kop + schotels, zes gebaksborden (één haarlijn). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9,5 - 24 cm. In g...

2x Porseleinen beeld, Roofvogel + Kaketoe
Resultaat: 60 EUR

Twee Duitse porseleinen beelden. 20e Eeuw. Eén roofvogel, Unterweissbach. Handbeschilderd door A.H. Eén kaketoe, K.P.M. Handbeschilderd door Svetlana Storogenko. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.

Grote Chinese plaquette
Resultaat: 230 EUR

Grote oude Chinees porseleinen plaquette met berglandschap + tekst, in houten lijst. Met signatuur. Afmeting: 74 x 21 cm. In goede staat.

Yixing theepot
Resultaat: 60 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk, karper op deksel en florale decor. Afmeting: 9 x 18 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Chinees sierbord, ca. 1900
Resultaat: 300 EUR

Antiek Chinees porseleinen sierbord met figuren in interieur decor en florale decor, met vleermuizen en goud decor. Met bodemmerk. Circa: 1900. Afmeting: 5,5 x 26,5 cm ø. In goede staat.

Meissen bord
Resultaat: 120 EUR

Handbeschilderde Meissen porseleinen sierbord met musicerende putti en goud decor met gouden M. Circa: 1900. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen vaas
Resultaat: 250 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met bodemmerk en fijn gedecoreerde bloemen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 14 cm ø. In goede staat.

Chinese vaas, Gemerkt
Resultaat: 260 EUR

Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen vaas met florale decors. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 14,5 cm ø. In goede staat.

2x Chinese gemberpot
Resultaat: 40 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten + deksels, met tekens en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 24,5 x 19 cm ø. In goede staat.

Lotje blauw porselein.
Resultaat: 30 EUR

Lot van elf stuks 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kopjes met ranken decor. Twee miniatuur vaasjes. Twee gemerkte schotels met figuren decor. Twee Cheng Lung schotels. Afmeting: ...

Samson sierschotel, ca. 1900
Resultaat: 60 EUR

Samson porseleinen sierschotel met Hollands schip en Hollandse leeuw + goud decor. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.

Antieke Franse Fayence sierschotel, 1789
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse Fayence sierschotel met datering 1789 + luchtballon met figuur. Verso bodemmerk N. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.

Stel Chinese Familie Verte bolvaasjes
Resultaat: 60 EUR

Twee kleine Chinees porseleinen Familie Verte bolvaasjes, floraal. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 6,3 cm ø. In goede staat.

Lot divers antiek Chinees porselein (9x)
Resultaat: 60 EUR

Negen delen antiek Chinees porselein. Onder andere: Imari, Cheng Lung, Capucijner etc. Twee Capucijner kommen, floraal, goed. Eén octagonaal Cheng Lung diep bord, haarlijn. Eén 18e eeuws Imari bord, g...

3x oude/antieke verdeelschalen
Resultaat: 95 EUR

Drie oude/antieke Duits porseleinen verdeelschalen. Onder andere: K.P.M. Handbeschilderd door A.H. en S.S. met goud decor, figuren en floraal decor. Afmeting: 28 - 34 cm. In goede staat.

Terracotta torso van man
Resultaat: 190 EUR

Grote antieke terracotta torso van een Romeinse man met baard. Met restbeschildering. Exacte leeftijd ? Afmeting: 60 x 31 x 25 cm. In goede staat.

Chinees blauwe snuffbottle
Resultaat: 75 EUR

Fijn beschilderde Chinees porseleinen snuffbottle met bodemmerk en figuren in landschap decor. Ballustervorm. Afmeting: 9 x 4 cm ø. In goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale en symbolen decors. Lichte randglazuurschades. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.

2x Grote Chinese porseleinen vazen
Resultaat: 160 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met vazen decor etc. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In goede staat.

Reservisten bierpul
Resultaat: 15 EUR

Duitse porseleinen reservisten bierpul met tinnen deksel. Bay. Art. Regt. Munchen 1906 - 09 Qualitätsporzellan Dr. Merkle Atelier Handdekoriert Gemany. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen bord.
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decor. Afmeting: 3,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.

4x Porseleinen figuren, 20e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vier porseleinen figuren (klein). 20e Eeuw. Eén maal Rosenthal hertje. Eén maal Rosenthal vis. Twee maal 19e eeuwse windhonden met blindstempel. Eén chip voet. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse theebus + dekseldoos
Resultaat: 130 EUR

Twee maal 19e eeuws (eerste helft), Frankrijk. Eén Fayence dekseldoos, Barok-vorm met handbeschilderde florale decors. Eén maal theebus met achter-glas afbeeldingen. Craquele en één glas gebarsten. Af...

Chinees porseleinen figuur
Resultaat: 25 EUR

Chinees porseleinen figuur. Gemerkt, handbeschilderd en met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.

Chinees spekstenen beeld 'Aapjes'
Resultaat: 25 EUR

Groot Chinees spekstenen figuur met vier apen. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 16 x 7 cm. In goede staat.

6x Oud/antiek keramiek, divers
Resultaat: 50 EUR

Zes delen oud/antiek keramiek. Twee bisquit porseleinen wijwater bakjes. Drie porseleinen figuren met dieren. Eén terracotta Madonna, beschadigd. Afmeting: 18 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Lot diverse Chinese visborden
Resultaat: 60 EUR

Lot Chinees porseleinen borden/schaaltjes met karper decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 12 - ø 23 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen bord
Resultaat: 60 EUR

Oud Chinees porseleinen bord met Europees jacht decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw of later. Afmeting: ø 25,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees jade (10x)
Resultaat: 180 EUR

Tien maal oud Chinees jade. Onder andere: Snijstukken, ketting, medaillons. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 2,5 - 20 cm. In goede staat.

5 Oude snuffbottles
Resultaat: 40 EUR

Vijf oude Japanse snuffbottles met figuren voorstelling. 20e Eeuw. Twee maal glas, twee maal porselein, één maal kunststof. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

3x Oud Chinees porselein.
Resultaat: 35 EUR

Drie maal oud Chinees porselein. Eén maal Celadon rijstwijn-kruik. Eén maal Celadon knobbelvaas. Eén maal theeglazuur kom. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 22 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas.
Resultaat: 225 EUR

Grote oude Chinese porseleinen balustervormige Mei Ping vaas met figuren in landschap en wolken decor. Afmeting: 34,5 x 18,5 cm. In goede staat.

Yixing theepot met bloesemtakken decor
Resultaat: 250 EUR

Grote oude Chinese Yixing theepot met bloesemtakken decor. Mooie kwaliteit ! 20e Eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 12 x 19 x 13 cm ø. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 50 EUR

Zeer oud antiek klein Chinees porseleinen gemberpotje met floraal en dieren decor + craquelé glazuur. 16e Eeuw ?. Afmeting: 5 x 5 cm ø.

Chinese pijpvaas, 19e eeuw
Startprijs 600 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen pijpvaas met bodemmerk en figuren in landschap decor. Bodemrand beschadigd. Afmeting: 27 x 13 cm ø. In redelijke staat.

2x Aardewerk vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee oude decoratieve geglazuurde aardewerken vazen met heraldiek wapenvoorstelling. Afmeting: 25 x 15 cm ø. In goede staat.

7x Chinees porseleinen vazen
Resultaat: 110 EUR

Zeven oude Chinees porseleinen vazen met figuren decors. Eén vaas rand gerestaureerd. 20e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.

3x Chinese aardewerk figuren
Resultaat: 40 EUR

Drie oude/antieke Chinese figuren. Eén maal porseleinen Chinese lezende man. Circa: 1920. Eén maal antiek geglazuurde terracotta Foo-hond, beschadigingen. Eén maal terracotta geglazuurde oude man met ...

Chinees dekselpotje, Cheng Lung
Resultaat: 575 EUR

Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen zalf-dekselpot met theeglazuur, florale gouden decoratie en tekst. Gemerkt. Cheng Lung. Afmeting: 4 x 8,5 cm ø. In goede staat.

Chinees porseleinen kom
Resultaat: 70 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met goud en mille fleur floraal decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 x 25 cm ø. In goede staat.

3x Chinese Cheng Lung borden, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung borden. Eén maal groot, met tuin decor, goed. Twee maal met florale decors, minimale chips. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.

11-Delig Art Deco servies, 'Saint Chislane'
Resultaat: 35 EUR

Elf-delig Belgisch Art Deco keramieken theeservies Saint Chislain. Octagonaal. Chip theekan. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 25 cm. In goede staat.

6x Hollands aardewerk
Resultaat: 50 EUR

Zes maal oud Hollands aardewerk. Eén maal groot Makkums polychrome sierbord. Eén maal groot Delfts blauw pauwenbord. Drie maal kommen polychrome handwerk Altena Workum. 20e Eeuw. Minimale chip mogelij...

Chinese gemberpot + deksel, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Antieke Chinese porseleinen gemberpot met kustgezicht + 18e eeuwse porseleinen deksel met landschap. Afmeting: 16 x 16 cm en 4 x 11 cm ø. In goede staat.

2x Celadon kom met draak
Resultaat: 70 EUR

Twee grote Chinees porseleinen celadon kommen met draken. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 19,5 cm ø. In goede staat.

Set van 3 Chinese Cheng Lung schotels
Resultaat: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met hert in tuin decors. Alle drie met haarlijnen. Afmeting: ø 23,2 cm. In redelijke staat.

4x 18e eeuwse Chinese borden
Resultaat: 100 EUR

Vier stuks 18e eeuwse Chinese Cheng Lung borden. Eén maal donkerblauw, tuin decor, goed. Drie maal tuin decor, twee maal randschade, één goed. Afmeting: ø 22,5 - 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinees spekstenen snijstuk
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Chinese natuurstenen snijstukken. Circa 1900. Eén maal dekseldoos met florale decors. Eén maal wijsheer (één chip console achterkant). Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.

2x Grote oude/antieke gemberpotten
Resultaat: 50 EUR

Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors. Eén chip. Afmeting: 20 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.

11 Borden met verschillende voorstellingen
Resultaat: 25 EUR

Elf maal diverse gelithografeerde wandborden met stadsgezichten/dierenlandschappen. Seltmann Weiden, Wedgwood etc. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

Lot divers Japans porselein
Resultaat: 25 EUR

Dertien maal porselein Japan. 20e Eeuw. Bestaande uit: Borden, gebaksborden en twee vazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 31 cm. In goede staat.

Porseleinen lamp
Resultaat: 95 EUR

Oude Duitse porseleinen lamp met messing voet en porseleinen kap. Handbeschilderde florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x 33 cm ø. In goede staat.

6-Delige set Meissen borden
Resultaat: 240 EUR

Zes antieke Duitse Meissen porseleinen borden met florale en goud decors en gecontourneerd. Circa: 1900. Afmeting: ø 19,8 cm. In goede staat.

Grote Meissen schaal
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Duitse Meissen porseleinen schaal met florale decors, goudrand en gecontourneerd. Circa: 1900. Afmeting: 5,5 x 61 x 30 cm. In goede staat.

2 Ovale Meissen schalen
Resultaat: 250 EUR

Twee ovale Duitse Meissen porseleinen schalen met florale decors, goudrand en gecontourneerd. Circa: 1900. Afmeting: 3 x 28 x 20 cm. In goede staat.

Kaststel (klein), van Duyn
Resultaat: 90 EUR

Klein 19e eeuws Delfts kaststel, gemerkt van Duyn. Met florale decors en papegaaien. Twee papegaaien aangelijmd. Eén vaas chip + haarlijn. Afmeting: 18 cm. In redelijk/goede staat.

2x Delftse pauw borden
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Delftse grote polychrome pauw borden met florale decors. Circa: 1920. Gemerkt met 18e eeuwse merken. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.

3x Porseleyne Fles borden/tablet.
Resultaat: 60 EUR

Drie maal grote Porseleyne Fles aardewerk borden/tablet. Eén maal zeegezicht. Eén maal bloemen. Eén maal bloemen + vogels, Chinoiserie. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.

3 Voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers
Resultaat: 35 EUR

Drie voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers. Nieuw geëlectrificeerd. Bestaande uit: Twee maal uil, één maal Chinees. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede staat.

3 Voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers
Resultaat: 35 EUR

Drie voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers, uilen. Twee maal nieuw geëlectrificeerd, één maal niet geëlectrificeerd. Eén glazen oog ingelijmd. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

2x Chinese/Kantonese vazen
Resultaat: 325 EUR

Twee grote antieke Chinese/Kantonese vazen met krijgers decor. Gemerkt. Eén vaas minimale chip. Afmeting: 43 - 44 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chines/Kantonese vazen
Resultaat: 350 EUR

Twee grote antieke Chinese/Kantonese vazen met krijgers decor. Gemerkt. Eén vaas minimale chip. Afmeting: 44 - 45 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese/Kantonese vazen, 19e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinese/Kantonese porseleinen vazen met krijgers decor en opgewerkte dieren figuren. Gemerkt. Eén vaas bovenkant gerestaureerd. Afmeting: 45 x 19 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Kantonese vaas, 19e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Kantonese porseleinen vazen met Familie Rose decors, figuren, floraal + goud decor. Mooie kwaliteit. Eén vaas haarlijn + kleine restauratie. Afmeting: 37 x 17 cm ø. In redeli...

Chinees porseleinen gemberpot
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Afmeting: 17 x 16 cm ø. In goede staat.

5 Antieke Chinese schotels
Resultaat: 100 EUR

Vijf maal 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen schotels met florale decors, tuin + karper decor, peterselie decor. Gemerkt. Minimale randschades. Afmeting: 13 - 13,5 cm. In redelijke staat.

4 Antieke Chinese kopjes
Resultaat: 160 EUR

Vier maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemerkte kopjes met peterselie decor en geribbelde bovenrand. Afmeting: 6 x 7,8 cm ø. In goede staat.

Chinese 'Familie Verte' schotel
Resultaat: 50 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen octagonale 'Familie Verte' schotel met tuin, paradijsvogel en vlinder decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29,5 x 29,5 x 4 cm. In goede staat.

Kaststel, Villeroy & Boch
Resultaat: 60 EUR

Antiek Duits Villeroy & Boch kaststel met landschappen en florale decors. Eén vaas chip bovenrand. Circa: 1900. Afmeting: 34 - 37 cm. In goede staat.

Delftse vaas, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuwse Delftse keramieken vaas, gemoderniseerd tot tafellamp met chroom. Afmeting: 51 cm. In redelijk/goede staat.

Art Deco Goebel dekselbakje met olifant
Resultaat: 90 EUR

Duitse antieke Goebel keramieken dekseldoos met bont Art Deco decor en gestilleerd met olifant. Nr.: D.O. 369 Dep. Circa: 1935. Afmeting: 16 x 15 x 15 cm. In goede staat.

4x Antiek Hollands plateel
Resultaat: 50 EUR

Vier maal antiek Hollands plateel. Eén maal hangbloempot, goed. Twee maal rozen stekers, één chip. Eén maal suikerpot, één chip. Afmeting: 12 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

5 Delen plateel
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen antiek Arnhems plateel. Onder andere: Flora Gelria en Maya Gelria. 1x Hangbloempot, 2x kleine oorvaasjes, 2x grotere vazen. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.

Gouda plateel set, 4-delig.
Resultaat: 30 EUR

Vier-delige Gouda polychrome platelen set. Onder ander: Ivora/Regina met florale decors. Circa: 1915. Afmeting: 6 - 28 cm. In goede staat.

Arnhem platelen vaas, circa 1915.
Resultaat: 65 EUR

Antieke Arnhem platelen vaas. Monogram BS 229, gemerkt met haan. Circa: 1915. Afmeting: 17 x 7 cm ø. In goede staat.

Grote Chinese bolvaas
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen bolvaas met florale blauwe decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 29 cm ø. In goede staat.

7x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Zeven stuks 18e eeuwse gemerkte Chinees porseleinen borden met zotjes in landschappen. Drie borden met minimale chip. Eén bord met haarlijn. Afmeting: ø 22,8 cm. In redelijk/goede staat.

Familie Rose vaas met figuren
Resultaat: 1.100 EUR

Grote antieke Chinese Familie Rose vaas met figuren te paard in landschap en spelende kinderen. Afmeting: 46 x 17 cm ø. In goede staat.

Bolvaas met draken, Qing Dynasty
Resultaat: 425 EUR

Antieke Chinese porseleinen vaas met draken decor. Qing Dynasty. Ongemerkt. Afmeting: 17 x 16 cm ø. In goede staat.

6x Chinees bord, 18e eeuw.
Resultaat: 170 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met donkerblauwe florale decors. Vier goed, twee met haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

4-Delige plated porseleinen koffieset
Resultaat: 50 EUR

Vier-delige plated porseleinen koffieset met plated tablet (extra). 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 41 x 30 cm. In goede staat.

Gebakstel Beatrix + 2 antieke borden
Resultaat: 45 EUR

Antiek societé ceramique gebakstel, acht-delig, decor Beatrix. Drie bordjes beschadigd. Twee antieke borden. Eén maal oud Delft, London-Melbourne race. Eén maal bord Petrus Regout, decor Cedra. Afmeti...

Chinese Imari kom
Resultaat: 50 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari kom met floraal + goud decor. Haarscheur + chip. Afmeting: 7 x 14,5 cm ø. In redelijke staat.

Chinese Imari scheerbekken, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Chinese 18e eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met pagode en florale met goud decors. Haarscheuren. Afmeting: 8 x 29 cm ø. In redelijke staat.

3x Chinees Imari bord, 19e eeuw
Resultaat: 280 EUR

Drie grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Eén maal groot, gaaf. Eén maal kleiner, twee chips. Eén maal kleiner, gelijmd. Afmeting: ø 23 - ø 31,5 cm. In redelijk...

Kapitale Imari schotel, ø 57 cm.
Resultaat: 230 EUR

Kapitale 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel met figuren en florale decors. Oude haarlijn. Afmeting: ø 57 cm. In redelijke staat.

Grote goud-Imari schotel, ø 46 cm.
Resultaat: 170 EUR

Prachtige grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen sierschotel met figuren in landschap decor en huis. Afmeting: ø 46 cm. In goede staat.