Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren en teksten. Beide vazen hebben haarscheur. Afmeting: 35 - 43 cm. In redelijke staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen siervazen met figuren, florale en teksten decors. Grote vaas randschade + haarscheur. Kleinere vaas haarlijn. Afmeting: 44- 59 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen parfum flacon met zilveren montuur en florale decors. Gemerkt op bodem. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Twee maal Duits porselein. 20e Eeuw. Eén maal grote dekseldoos ´Ilmenau Henneberg´, floraal + goud decor. Eén maal buste biddende vrouw, 'Gerold Porzellan Bavaria'. Monogram H.H. Afmeting: 17 -22 cm. ...
Zeven delen 'Herend' porselein met vogels, vlinders en goud decors. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee kopjes + één flacon, drie schaaltjes + één mandje. Afmeting: 5 - 17,5 cm. In goede staat.
Grote oude porseleinen tafellamp. Gemerkt N met kroon (Duitsland Dresden ?) Met beeldengroep van vier figuren. Twee beschadigingen aan bladeren van boom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 33 cm ø....
Twee oude Franse Sevres porseleinen dekseldozen. Handbeschilderd met figuren en goud decor. Modelé et decoration exclusive a la main. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen snuiffles met handbeschilderde fruittakken en insecten decor + stop met roofvogel. Afmeting: 10 x 4,5 x 2,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Karlsruhe majolica wandplaquette met paard. 20e Eeuw. In de kleuren: Blauw, creme, geel en groene glazuur. Eén chip onderrand. Afmeting: 59 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf grote Duitse Neo Renaissance porseleinen schalen met rondom figuren decors en blindmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 36,5 cm ø. In goede staat.
Tien stuks 19e eeuwse Duitse terracotta keramieken ovenschalen met beschildering onder glazuur. Twee met restauratie, één met beschadigd oor. Afmeting: ø 20 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Duitse Sitzendorf figuren. Jachtgezelschap in Barok kleding. Signatuur J.B.O. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten. Ongemerkt. Lichte randschades. Afmeting: 15 x 19 ø cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen opgewerkte Zwiebelmuster schaal op plated voet. Circa: 1920. Afmeting: 15 x 28 ø cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil keramieken vazen met florale decors. Genummerd. Circa: 1910. Afmeting: 19 x 9 cm ø. In goede staat.
Zeven maal Duits Rosenthal Björn Wiinblad. Twee maal glas, grote wandborden. Twee maal klein porselein. Drie maal groot porselein. Afmeting: 16,5 - 31 cm. In goede staat.
Twee Duitse Rosenthal Studio-Line Björn Wiinblad porseleinen vazen met vogels en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17,5 - 33 cm. In goede staat.
Antieke keramieken Jugendstil vaas met messing florale zweepslag overlay. Ongemerkt. Circa: 1910. Afmeting: 14,5 x 10 cm ø. In goede staat.
Tien antieke porseleinen flessen-stoppen. (Drank komt uit de neus). Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
Kleine antieke Chinese Yixing trekpot. Gemerkt. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 11,5 x 7,8 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinese/Kantonese porseleinen gemberpot met krijgers decor. Bodemmerk. Afmeting: 24 x 20 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen schotel met florale decors. Afmeting: ø 28 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Twee maal zotjes, haarlijn. Eén florale decors, haarlijn. Afmeting: ø 12 cm. In red...
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Twee met florale en vogel decors. Eén bordje chips. Eén bordje haarscheur. Eén bord met Familie Verte en florale decors. Chip + bodembarst. Afmeting: 16,5 -...
Blaker met zilver, 833/000, op 18e eeuws Chinees blauw bordje met wat craquele in glazuur. Kleine zilveren kandelaar en dover met geschulpte rand en een gecontourneerde greep, allen bewerkt met gravee...
Groot oud Chinees jade figuur op houten console. Eén vinger af. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 29,7 cm. In redelijk/goede staat.
Groot oud Chinees jade figuur op houten console. Wijsheer met staf. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse schotel met Chinees decor. Chip rand. Afmeting: ø 39,3 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse schotel met Chinees decor. Chips rand. Afmeting: ø 39,5 cm. In redelijk/goede staat.
17e -18e Eeuwse octagonale Chinees porseleinen vaas met bloesembomen decor. Bovenrand gelijmd, onderrand chip. Afmeting: 19 x 9 x 10 cm. In matig/redelijke staat.
18e - 19e Eeuws Delfts keramieken nat-fruitschaal met onderschaal. Gemerkt A.P. Met florale decors. Eén pootje iets beschadigd. Afmeting: 29 x 20,5 x 4,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse zeldzame Delftse Fayence polychrome borden met florale decors. Gemerkt. Werkplaats De Paeuw, David Kam 1705 - 1725. Lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Delftse Fayence. Twee dekselvazen, beschadigd. Eén Delfts bord met chinoiserie decor, goed. Afmeting: 23 - 41 cm. In matig/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kop + schotel met bloemen en landschap decor. Gecontourneerde schotel. Kopje haarlijn + chip. Schotel randglazuur chips. Afmeting: 6 - 13,5 cm ø. In redelijke staat.
Vijf-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decors. Gemerkt: L.P.K. Diverse beschadigingen. Afmeting: 19,5 - 30 cm. In matige staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels. V. Duyn. Lichte randschades. Afmeting: ø 34 - 35 cm. In redelijke staat.
Vijf Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: K.P.M., drie keer Fürstenberg. Twee productie foute figuren. Eén tabakspijp kapot, één stukje af kleine jongen, één stok afgebroke...
Twee oude Duitse Dresden porseleinen musicerende figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Dresden porseleinen musicerende figuren. 20e Eeuw. Bij violist strijkstok + viool afgebroken. Bij cello-speler strijkstok afgebroken. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijke staat.
Drie porseleinen figuren, Vieux Saxe. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.
Duitse Unterweissbach porseleinen inktstel met goud en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 21 x 16 cm. In goede staat.
Duitse antieke porseleinen figuur met Lüdwigsburg merkteken ? Vrouw met tablet. Duim afgebroken. Afmeting: 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuren groep. Boeren familie met kippen, door B. Merli. Cera Una Volta. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 27 x 40 x 24 cm. In goede staat.
Grote Duitse Sitzendorf porseleinen Napoleon Bonaparte. 20e Eeuw. Zwaard uiteinde gelijmd en hand aangelijmd. Afmeting: 43 cm. In redelijke staat.
Drie antieke porseleinen pagoda figuren (knikkende hoofden). Eén contra gewicht hoofd. Porselein gerestaureerd. Circa: 1880. Afmeting: 8 - 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote bisquit porseleinen figuur. Jongen bij kruis. Gesigneerd A. Brocher deposé 1461. Afmeting: 58 x 23 x 22 cm. In goede staat.
Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figurengroep. Voorstellende: Twee dam-spelende oude heren met liggende hond. Afmeting: 24 x 42 x 20 cm. In goede staat.
Oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuur. Voorstellende een schoenmaker aan het werk en poes. Afmeting: 25 x 33 x 18 cm. In goede staat.
Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figuur. Voorstellende: Een messenslijper. Stukje af. Afmeting: 35 x 29 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen figuren in Jugendstil kleuren. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 50 - 51 cm. In goede staat.
A. Beur ? Antieke keramieken schenkkan in de vorm van een buste van Napoleon Bonaparte. Circa: 1900. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Grote Chinese keramieken olifant-hocker met tekens, geglazuurd. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 59 x 25 cm. In goede staat.
Drie grote antieke Japanse Imari porseleinen sierschotels met goud, floraal en dieren decors. 19e Eeuw tot 1920. Afmeting: 33 - 37 cm. In goede staat.
Prachtige grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen sierschotel met figuren in landschap decor en huis. Afmeting: ø 46 cm. In goede staat.
Kapitale 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel met figuren en florale decors. Oude haarlijn. Afmeting: ø 57 cm. In redelijke staat.
Zes maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Drie schotels goed, drie schotels chip. Twee kopjes goed, vier kopjes beschadigd. Afmeting: 4 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels met florale decor. Afmeting: ø 31 - 38 cm. In goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Eén maal groot, gaaf. Eén maal kleiner, twee chips. Eén maal kleiner, gelijmd. Afmeting: ø 23 - ø 31,5 cm. In redelijk...
Prachtige 19e eeuwse grote Imari porseleinen diepe wandschotel met goud decor, florale decor en landschap decor. Afmeting: 5,5 x 38,5 cm ø. In goede staat.
Drie antieke kastkommen. Twee maal groot Imari, 19e eeuw. Eén heel, één beschadigd. Eén Petrus Regout Maastricht, decor Canton, goed. Afmeting: ø 19,5 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese 18e eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met pagode en florale met goud decors. Haarscheuren. Afmeting: 8 x 29 cm ø. In redelijke staat.
Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Twee dekselpotten. Twee keer stukje rand gelijmd. Twee keer dekseltop gelijmd. Eén maal gecontourneerd bord. Chip. Afmeting: 20 - 22 cm. In redelijke staat...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met florale en goud decors. Drie borden minimale chips aan rand. Afmeting: ø 22,2 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen dekselpot met figuur, goud decor, patrijzen in landschap. Gemerkt. Afmeting: 38 x 16,5 cm ø. In goede staat.
Grote fijn beschilderde Japanse Kutani porseleinen vaas met goud, pauwen en pagode decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 21 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari kom met floraal + goud decor. Haarscheur + chip. Afmeting: 7 x 14,5 cm ø. In redelijke staat.
Antiek Hollands Delfts 6-pas tegeltableau met dorpsgezicht. Eén tegel chips. Circa: 1900. Afmeting: 38 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuws Hollandse wandtegel met springend hert. Chips. Afmeting: circa 13 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek 6-pas tegeltableau met edelhert en jachthonden. Grote dikke handbeschilderde geglazuurde tegels. Met monogram. Afmeting: 54 x 70 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Hollandse tegels. Twee maal met vogels en één maal met terpdorp. Chips. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Elf stuks 17e - 18e eeuwse tegels met diverse decors. Beschadigd. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.
Acht stuks 17e - 18e eeuwse Hollandse tegels met diverse decors. Beschadigingen. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.
Zeldzame 17e eeuwse Hollandse wandtegel met twee-master, in lijst. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Zeven antieke wandtegels, mangaan-kleurig en blauw. Met diverse landschappen decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Hollands 6-pas tegeltableau met het schip 'de goede hoop'. Eerste helft 20e eeuw. Delft ? Circa: 1930. Afmeting: 27 x 40 cm. In goede staat.
Acht stuks 18e eeuwse tegels met boeren gebouwen. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws 20-pas Delfts tegeltableau met voorstelling van steigerend paard. Restauraties en haarscheuren. Afmeting: 39,5 x 51,5 cm. In redelijke staat.
Antieke handbeschilderde Hollandse porseleinen tegel met voorstelling. Naar Paul Gabriel. Afmeting: 26 x 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vijf-delig Delfts keramieken kaststel. Gemerkt met drie eikelen. 18e -19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 21 - 31 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke 'Petrus Regout Maastricht' kommen met decor 'Toko'. Circa: 1890. Eén chip gelijmd. Afmeting: 7 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Zeer uitgebreid antiek keramiek Wedgwood servies. RN 221867 Etruria England. O.a.: Sancieres, natfruit + soep. Circa: 1900. Bestaande uit: 12 schalen, 7 deksel schalen, 15 soepborden, 8 eierdoppen, 28...
Groot lot 19e eeuws goudsteen keramieken serviesgoed met florale decors. Bestaande uit: Acht roomkannen, twee suikerpotten, vier kastkommen, één kelk, twee schalen, drie kopjes. Minimale chip + haarli...
Prachtige set van zes antieke societé ceramique keramieken kastkommen, decor Canton. Circa: 1900. Afmeting: ø 11 - 16 cm. In zéér goede staat.
Twee grote Delftse keramieken tabakspotten. Polychrome beschilderd en blauw beschilderd. Gemerkt met 18e eeuwse merken. Circa: 1920. Afmeting: 38 x 21 cm ø. In goede staat.
Antiek societé ceramique gebakstel, acht-delig, decor Beatrix. Drie bordjes beschadigd. Twee antieke borden. Eén maal oud Delft, London-Melbourne race. Eén maal bord Petrus Regout, decor Cedra. Afmeti...
19e Eeuws Chinese terracotta gepolychroomde vaas + console. Fijn bewerkt met wijsheer, edelhert, draken, medaillons, hanen. Minimale chip. Afmeting: 53 x 22 cm ø. In goede staat.
Vier-delige plated porseleinen koffieset met plated tablet (extra). 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 41 x 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Weense porseleinen vazen. Circa: 1900. Gemerkt met bijenkorf en 'R.S. Suhl' met romantische figuren en goud decors. Bij één vaas haarlijn bovenrand. Afmeting: 28 x 10 cm ø. In redelijk/go...
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met dansende figuren in tuin decor. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 20 cm ø. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met donkerblauwe florale decors. Vier goed, twee met haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude erotische Japans/Chinees porseleinen snuffbottles met goud decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Eén maal groot, gerestaureerd, met landschap decor. Eén maal Familie Rose bloemen, gelijmd. Eén maal landschap decor, gecontourneerd, gelijmd. Afmeti...
Antieke Chinese porseleinen vaas met draken decor. Qing Dynasty. Ongemerkt. Afmeting: 17 x 16 cm ø. In goede staat.
Drie antieke Chinese Ming Celadon kommen met florale decor 'Royal Nanhai Cargo'. Met certificaat Nanhai Marine Archeology. Afmeting: circa 16,5 - 18 cm. ø. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen 'Familie Verte' knobbelvazen met bloempotten decors en craquelé glazuur. Afmeting: 13,5 x 8 cm ø. In goede staat.