Vier maal antiek Duits porselein, Zwiebelmuster. Eén antieke Meissen theepot met zilveren monturen. Circa: 1880. Eén melkkannetje met zilveren voet. Eén theestoof, naar Meissen, met zilveren brandplaa...
Vier Duitse 18e eeuwse Fayence Hanau gelobte sierschotels met chinoiserie decors. Kleinere, goed. Twee grote, gerestaureerd. Eén grote, oude haarscheur. Afmeting: ø 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat...
Prachtige grote Duits keramieken (deksel)vazen stel, drie-delig. Met Griekse en Oosterse figuren. Met twee deksel bowlpotten + ampfora vaas. Brons kleurig glazuur. Historisme. Circa: 1880. Gemerkt K.B...
Twee oude Duitse handbeschilderde porseleinen tegels met bloemenvoorstelling in lijst. Door O. Strauss, 1976. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.
Grote Oost-Duitse Thüringen porseleinen 5-lichts kaarskandelaar met florale decors, vrouw met druivenmand en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 39 cm ø. In goede staat.
Duitse Dresden porseleinen lampenvoet met handbeschilderd goud en rozen decor. Vorm van Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Franse Fayence polychrome wand-bloemsteekhouder in doedelzak vorm. Gemerkt Vichy 4137 M.C. Circa: 1900. Afmeting: 22 x 11 x 5 cm. In goede staat.
19e Eeuws porseleinen figuur. Gemerkt met twee zwaarden en E-C. Mooie kwaliteit. Vingers beschadigd, hoofdtooi gelijmd. Afmeting: 23 cm. In redelijke staat.
Zes Duitse Sitzendorf porseleinen soldaten. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 26 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse bisquit porseleinen pagoda figuren (met knikkende hoofden). Bij vrouw waaier-arm vastgelijmd. Contragewicht mist bij deze arm. Bij man mist één contragewicht arm. Verder geen besch...
Twee 19e eeuwse porseleinen figuren. Bloemenhouders. Man en vrouw met manden (wijnkorfen), met goud decor. Frankrijk. Eerste helft 20e eeuw. Eén restauratie bij mannelijke figuur basement + arm. Afmet...
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met zilveren beugel met parelrand. MT.: Lodewijk Hendrik Held, Amsterdam, 1883-1921. Minimale chip. Beugel los bij scharnier. Afmeting: 4,5 x 22 cm ø. I...
Zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen blauw-gele drakenschotel. Gemerkt. Afmeting: 4 - 25 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met tuin decors met vogels en vlinders en geribde omranding. Afmeting: 13 x 23 cm ø. In goede staat.
Antieke Japanse blauw-witte kraagvaas met landschappen decors. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 28,3 x 14,3 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese Han Dynastie terracotta trommelaar met restbeschildering, op zwart marmeren basement. Eén trommelstok gebroken. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Lot divers 18e - 19e eeuws Chinees/Japans Imari porseleinen kop + schotels. Bestaande uit: Negentien schotels en zestien kopjes. Enkele delen beschadigd. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtig groot 19e eeuwse Kantonese 'Familie Rose' schotel met florale, goud en figuren decors. Afmeting: 7,5 x 41 cm ø. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met 'Familie Rose' figuren decor en vleermuizen. Gemerkt. Afmeting: 25,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vazen etc. + goud decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden, fijn gedecoreerd met Familie Rose decor geisha's met kinderen en goud decor. Afmeting: 22,3 ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotels met figuren in landschappen decors. Eén bord lichte randglazuurschade. Eén bord twee chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met teksten, vogels en figuren. Vaas met figuren heeft chips bovenrand. 20e Eeuw. Afmeting: 42 - 43 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen 'Familie Rose' trekpot met dieren en florale decors. Stukje van tuit af. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met draken decors. Gemerkt. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 x 16 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Zes maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met bloesemboom decor. Drie schotels goed, drie haarscheur. Vier kopjes goed, twee kopjes beschadigd. Afmeting: 6 x 12,5 cm ø. In ...
Een 16e - 17e eeuwse diepe Chinees porseleinen bord met symbolen en florale decors. Afmeting: ø 21,2 cm. bord heeft een haarlijn in rdelijke staat.
Een 16e - 17e eeuwse diepe Chinees porseleinen bord met symbolen en florale decors. Afmeting: ø 21,2 cm. goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Amsterdams bont beschilderde theetrekpot met bloemenmanden, goud en blad decor. Gevlochten handvat. Minimale chip tuit. Afmeting: 16 x 24 x 13,5 cm ø. In goede sta...
Grote antieke Chinese porseleinen kom met rondom pagodes en figuren decor. Gemerkt. Afmeting: 7,5 x 18,3 cm l. In goede staat.
19e Eeuws Frans porseleinen servies met diverse figuren decors in landschappen en vergulding + monogram 'W'. Bestaande uit: Twee theepotten, één koffiepot, één schaal (gelijmd), roomkan, suikerpot, th...
Zeldzame kleine 17e eeuwse Duitse steengoed 'baardman kruik' met grijze glazuur. Hengsel eraf, bovenrand beschadigd. Afmeting: 12 x 9 cm. ø. In redelijke staat.
Zeer grote 16e eeuwse zeldzame Chinees porseleinen diepe schotel + standaard. Voorzien van draak en florale decor. Randschade, plus drie haarlijnen. Afmeting: 8 x 40 cm ø. In redelijk/goede staat.
Acht antieke handbeschilderde Duits porseleinen kop en schotels. Circa: 1800. Louis Seize/Empire. Met diverse landschappen decors en goud decors guirlandes. Gemerkt R.G. Gotha Thüringen. Eén kopje bes...
Grote antieke Majolica plantenbak met visserij decor. Nr. 379 en blindstempel. Circa: 1880. Afmeting: 21 x 38 x 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met melk en bloed florale decor en goud decor. 19e Eeuw. (Gemerkt). Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote porseleinen pronkvazen met brons. In 18e eeuwse stijl, maar 21e eeuw. Gemerkt A.C.F. Decor Sevres, met romantische decors. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen schotel met figuren decor en florale decors in coulissen. Haarlijn 3,5 cm. Afmeting: 5 x 33,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zeer grote handbeschilderde porseleinen pronk-dekselvaas met putti en vrouwenfiguur + bloemen/goud decor. Gemerkt N met kroon. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogeijk. Afmeting: 79 cm. In goede s...
Antiek Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale decors, fijn geschilderd,, goud decor en groene achtergrond. (Gemerkt). Afmeting: 33 x 16 cm. ø. In goede staat.
Grote antieke Chinese Yixing trekpot met emaille beschildering. Gesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 11 x 17,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Prachtig goed gerestaureerd 17e -18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in huis en tuin decor en florale omranding. Afmeting: 5,5 x 36,7 cm ø. In goede staat.
Grote oude porseleinen pagoda figuur. Mogelijk eerste helft 20e eeuw. Ongemerkt. Deze figuren werden ook door Meissen geproduceerd. Handen mogelijk gerestaureerd. Afmeting: 48 x 36 x 38 cm. In goede s...
16e Eeuwse Chinees porseleinen stopfles met zilveren montuur. Met donkerblauw decor in coulissen. Afmeting: 30 x 15 cm ø. In goede staat.
Twee zeldzaam grote 19e eeuwse Europese Fayence polychrome Hoornen des overvloeds, met florale decors. In Renaissance- stijl. Gemonogrammeerd en genummerd. Afmeting: 52 x 28 x 23 cm. In goede staat.
Zes zeldzame Chinees porseleinen diepe capucijner borden met reliëf en Familie Rose florale decor met mandarijneenden etc. Twee borden minimale haarlijn, vier in goede staat. Afmeting: 3,5 x 22 cm ø.
Twee grote Chinees (set) porseleinen 19e eeuwse vazen met Familie Rose decor, geisha's in tuin met vlinders etc. Afmeting: 58 x 23 cm. ø. In goede staat.
Zes zeldzame antieke Chinees porseleinen 17e -18e eeuwse gecontourneerde borden met florale decors in coulissen. Een paar minimale randglazuur chips. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.