Zes delen oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Drie gemberpotten, één dekselpotje, één kom (gemerkt), één wandvaasje. Circa 1900. Afmeting: 10 - 16 cm.
19e Eeuws 'K.P.M.' porseleinen servies met florale decors. Bestaande uit: Theepot, negen kop + schotels, koffiepot, elf gebaksborden, suikerpot. Afmeting: 8 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude/antieke Duitse handbeschilderde 'K.P.M' porseleinen schalen met florale, vlinders en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Franse Fayence polychrome wand-bloemsteekhouder in doedelzak vorm. Gemerkt Vichy 4137 M.C. Circa: 1900. Afmeting: 22 x 11 x 5 cm. In goede staat.
Antiek Japans eierschaal porseleinen theeservies met figuren in landschappen decor. Circa 1930. Bestaande uit: Tien kop en schotels, theekan, suikerpot en melkkan. Afmeting: circa 9 - 20 cm. In goede ...
18e -19e Eeuws Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Afmeting: 10 - 9,5 cm. ø. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen borden met landschappen en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 16 - ø 33 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen kommen met Chinese tekens. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 7,8 cm ø. In goede staat.
Oud Engels Wedgwood servies. Octagonaal. 20e Eeuw. 11 Kop + schotels + mokkakan. Deksel mist. Mooie kwaliteit. Design. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
Grote oude/antiek Chinese gesigneerde Yixing theepot met bamboe-greep, voorzien van landschap decors en tekst. Afmeting: 15 x 19 x 12 cm ø. In goede staat.
Grote geglazuurde antieke Japanse keramieken vaas met Boedhistische figuur en draak. Met bodemmerk. Circa: 1930. Afmeting: 28,5 cm. In goede staat.
Vier delen Duits K.P.M. porselein. 20e Eeuw. Twee opdienschalen. Eén met landschap decor. Eén met floraal decor. Afmeting: 20,5 - 27 cm. In goede staat.
Drie grote antieke witte Duitse K.P.M. porseleinen opdienschalen. Circa: 1900 - 1930. Afmeting: 40 - 44 cm. In goede staat.
Drie Duitse 'Fayence' bierpullen met tinnen deksels. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
Groot porseleinen stijgerend paard in Barok-stijl beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 43 x 13 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Zwerver' (?) 20e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke Duitse 'K.P.M' porseleinen handbeschilderde vaasjes met florale en goud decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 9 cm ø. In goede staat.
Zes oude Chinese celadon dekselpotten + vazen. 20e Eeuw. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 - 18,5 cm. In goede staat.
Drie antieke kastkommen. Twee maal groot Imari, 19e eeuw. Eén heel, één beschadigd. Eén Petrus Regout Maastricht, decor Canton, goed. Afmeting: ø 19,5 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Acht stuks 18e eeuwse tegels met boeren gebouwen. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Duitse Jugendstil porseleinen wekker-klokkast met groene glazuur en florale decor. Waarschijnlijk Eichwald. Circa: 1915. Afmeting: 5 x 11 cm ø. In goede staat.
Drie oude Goebel borden. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal keramiek, Vallende ster, Janet Rolson. Twee maal glas. Afmeting: ø 19 - 22 cm. In goede staat.
Japanse Imari porseleinen buldog. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 12 x 7 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Stadt Meissen Teichert porseleinen schaal met florale en goud decors + gecontourneerde omranding. Circa: 1910. Afmeting: 5,5 x 32 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen sierschotel met goud en florale decors. Chip gelijmd. Afmeting: ø 27,4 cm. In redelijke staat.
Twee oude Chinese Yi Xing theepotten. Gemerkt. 21e Eeuw. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yi Xing theepot in pompoen-vorm. Tweede helft 20e eeuw. Gemerkt. Afmeting: 11 x 14,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinese Yi Xing theepotjes met Chinese schrift en gemerkt. 21e Eeuw. Afmeting: ø 7 cm - ø 8 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek porselein. Twee maal 19e eeuwse Franse figuur op basement (blindstempsels) en bloemhouders. Bloemhouders afgestoken. Twee maal handbeschilderde bisquit porseleinen vaasjes. Eén maal v...
Grote antieke terracotta Jugendstil vaas met geglazuurde ranken decor rondom en medaillon met vos en geweer. Circa: 1915. Enkele beschadigingen. Afmeting: 27 x 12 cm ø. In redelijke staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 x 14 x 9 cm ø. In goede staat.
Klein oud Chinees Yixing trekpotje met bloesems en vogel decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinese-Kantonese vaas met florale en vogel decors. Met bodemmerk en houtgestoken console. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 17 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk en tekst geetst. Afmeting: 8 x 18 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels met florale decor. Afmeting: ø 31 - 38 cm. In goede staat.
Twee grote keramieken poezen. Eén maal tijgerpoes van Hummel, nr. 31011 - 30 - 4, West Germany. Eén maal witte poes, Italië, gemonogrammeerd. Afmeting: 22 - 27 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees/Japans porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Elf kopjes + één met schotel en deksel. Diverse decors. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse terracotta vaas met draak en zegels en goud decor. Drie bodemmerken. Afmeting: 31 x 15 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese natuurstenen snuffbottle met kraanvogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen olielampjes. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.
Twee Duitse Rosenthal Studio-Line Björn Wiinblad porseleinen vazen met vogels en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17,5 - 33 cm. In goede staat.
Hollands 6-pas tegeltableau met het schip 'de goede hoop'. Eerste helft 20e eeuw. Delft ? Circa: 1930. Afmeting: 27 x 40 cm. In goede staat.
Groot modern Makkums' kunstobject. 1970 - 1995. J. Ottens Philips. Afmeting: 7 x 34,5 cm ø. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen Volkstedt danseressen met goud decor. 20e Eeuw. Eén beschadigd, één goed. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen voorraadpot met florale decor. Craquelé glazuur. Afmeting: 12,5 x 16 cm ø. In goede staat.
Oude Royal Copenhagen porseleinen kuiken. Nr. 266 175. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 8,5 x 4,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen diepe schaal met gecontourneerde omranding, florale decors met vogels en teksten. Afmeting: 7 x 22,5 x 16 cm. In goede staat.
Zeldzame Hollandse 18e eeuwse tegel met zeemeerman en twee knotsen. Randschilfers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.