Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kaststel, Villeroy & Boch 6234
Kaststel, Villeroy & Boch

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Hummel lamp 6252
Hummel lamp

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Porseleyne Fles borden/tablet. 6277
3x Porseleyne Fles borden/tablet.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Delfts aardewerk, Porceleyne Fles 6279
4x Delfts aardewerk, Porceleyne Fles

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Delftse schotels, 18e eeuw. 6287
2 Delftse schotels, 18e eeuw.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot + deksel, 18e eeuw 6319
Chinese gemberpot + deksel, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Duits mokka servies + dienblad, 'Eschenbach'. 6327
Duits mokka servies + dienblad, 'Eschenbach'.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Grote Fayence sierschotels, 18e eeuw. 6361
3x Grote Fayence sierschotels, 18e eeuw.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Chinese borden, 18e eeuw 6364
2x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese jade duivelsbal, 5-laags. 6394
Chinese jade duivelsbal, 5-laags.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen bord 6396
Chinees porseleinen bord

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen vaas op 3 pootjes 'Blanc de Chine' 6397
Chinees porseleinen vaas op 3 pootjes 'Blanc de Chine'

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot diverse Chinese visborden 6402
Lot diverse Chinese visborden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Porseleinen figuren, 20e eeuw 6416
4x Porseleinen figuren, 20e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Witte Wien porseleinen paarden 6428
2x Witte Wien porseleinen paarden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot 5 Chinese trekpotjes 6440
Lot 5 Chinese trekpotjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x K.P.M. verdeelschaal 6444
3x K.P.M. verdeelschaal

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot divers antiek Chinees porselein (9x) 6463
Lot divers antiek Chinees porselein (9x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Stel Chinese Familie Verte bolvaasjes 6464
Stel Chinese Familie Verte bolvaasjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Franse Fayence sierschotel, 1789  6465
Antieke Franse Fayence sierschotel, 1789

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Samson sierschotel, ca. 1900 6466
Samson sierschotel, ca. 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Yixing theepot 6494
Yixing theepot

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Porseleinen beeld, Roofvogel + Kaketoe 6503
2x Porseleinen beeld, Roofvogel + Kaketoe

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Fürstenberg beeld, Jongen bij paard 6508
Fürstenberg beeld, Jongen bij paard

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
8 Delen ton aardewerk 6517
8 Delen ton aardewerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Japans serviesje met gezichtjes 6542
Japans serviesje met gezichtjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Apothekerspotten, 6x. 6547
Apothekerspotten, 6x.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot divers serviesgoed. 6553
Lot divers serviesgoed.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4 Engelse Staffordshire honden 6420
4 Engelse Staffordshire honden

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Divers serviesgoed 6556
Divers serviesgoed

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
2x half vaasje. 6630
2x half vaasje.

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
4x Chinese doosjes. 6631
4x Chinese doosjes.

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
4x Imari vazen, 18e-19e-20e eeuw 6407
4x Imari vazen, 18e-19e-20e eeuw

Resultaat:

54 EUR

Verkocht
2x Chinese porseleinen borden, 18e eeuw 6086
2x Chinese porseleinen borden, 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Chinees bord 6122
3x Chinees bord

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Porseleinen figuren, Vieux Saxe 6138
3x Porseleinen figuren, Vieux Saxe

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese Imari kom 6164
Chinese Imari kom

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4-Delige plated porseleinen koffieset 6185
4-Delige plated porseleinen koffieset

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Antiek Hollands plateel 6208
4x Antiek Hollands plateel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese 'Familie Verte' schotel 6239
Chinese 'Familie Verte' schotel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Delftse borden, 18e eeuw 6281
2x Delftse borden, 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Porseleinen basement, Fürstenberg 6298
Porseleinen basement, Fürstenberg

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Grote oude/antieke gemberpotten 6301
2x Grote oude/antieke gemberpotten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Bing en Grøndahl 6323
4x Bing en Grøndahl

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
6x Hollands aardewerk 6324
6x Hollands aardewerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Chinese vazen 6341
2 Chinese vazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek Satsuma theeservies, 12 Persoons. 6351
Antiek Satsuma theeservies, 12 Persoons.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein, 18e eeuw 6367
Lot Chinees porselein, 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR