Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot divers Chinees porselein.
Resultaat: 35 EUR

Groot lot interessant antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Negen schotels + vier kopjes, waarvan enkele delen met chips of haarscheuren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 21 cm. In redelijk/goede staa...

Grote Imari schaal
Resultaat: 35 EUR

Grote Imari porseleinen schaal met goud en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 39,5 cm ø. In goede staat.

5 Dekselschalen (1x zonder deksel)
Resultaat: 35 EUR

Vijf 19e eeuwse (Duits) keramiek/porseleinen dekselschalen, waarvan één zonder deksel. Twee stuks onduidelijk gemerkt, K.P.M. ? Twee dekselschalen met haarscheuren. Afmeting: ø 18 - ø 24 cm. In redeli...

Servies 'Zwiebelmuster'.
Resultaat: 35 EUR

Antiek Duits 'Zwiebelmuster' theeservies. Circa 1900. Gemerkt 'R' in ruit. Bestaande uit: Theekan, melkkan, grote kom, 11 kop en schotels. Afmeting: 5 - 22 cm. In goede staat.

4x Kaiser porselein
Resultaat: 35 EUR

Vier delen Duits 'Kaiser' porselein met goud decor, gemerkt Ming. Circa 1980. Eén dekselvaas, één hoge vaas, één bolvaas, één sierschotel. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.

5 KPM schoteltjes
Resultaat: 35 EUR

Vijf oude/antieke Duitse handbeschilderde 'K.P.M' porseleinen bordjes met florale, vlinders en goud decor. Eerste helft 20 eeuw. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.

Lot van 16 stuks 19e eeuws porselein.
Resultaat: 35 EUR

Lot van zestien stuks 19e eeuws porselein. Onder andere: Negen 'Familie Verte' kommetjes, drie soeplepels, vier schotels (divers). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -15 cm. In goede staat.

2x Antieke Jugendstil keramieken vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Jugendstil keramieken vazen met florale decors. Genummerd. Circa: 1910. Afmeting: 19 x 9 cm ø. In goede staat.

Gouda plateel set, 4-delig.
Resultaat: 30 EUR

Vier-delige Gouda polychrome platelen set. Onder ander: Ivora/Regina met florale decors. Circa: 1915. Afmeting: 6 - 28 cm. In goede staat.

5 Delen plateel
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen antiek Arnhems plateel. Onder andere: Flora Gelria en Maya Gelria. 1x Hangbloempot, 2x kleine oorvaasjes, 2x grotere vazen. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.

3 Delen Makkum.
Resultaat: 30 EUR

Drie delen Makkums aardewerk. 20e Eeuw. Twee maal polychrome sierschaal. Eén maal blauwe schaal. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.

3x Schotel, o.a.: 1x Frieskerfsnede + 2x Tichelaar Makkum.
Resultaat: 30 EUR

Drie maal antiek Holland keramiek. Eén maal kerfsnede Friese aardewerk wandschotel met geel/groene glazuur. Twee maal Tichelaar gemerkte polychrome wandborden. Eén bodemrand beschadigd. Circa: 1900. A...

3-Delig Porceleyne Fles kaststel
Resultaat: 30 EUR

Drie-delige polychrome Porseleyne Fles kaststel. Monogram HKA 1674. 20e Eeuw. Afmeting: 18,5 - 40 cm. In goede staat.

2x Chinees spekstenen snijstuk
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Chinese natuurstenen snijstukken. Circa 1900. Eén maal dekseldoos met florale decors. Eén maal wijsheer (één chip console achterkant). Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.

Chinees bord
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen octagonaal bord met landschap- pagode- en goud decor. 18e Eeuw. (minimale rand chips en haarlijn). Afmeting: 22,5 x 22,5 cm. In goede staat.

Celadon beeld, Moeder met kind
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse Europese celadon figuur. Moeder met kind. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Lotje blauw porselein.
Resultaat: 30 EUR

Lot van elf stuks 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kopjes met ranken decor. Twee miniatuur vaasjes. Twee gemerkte schotels met figuren decor. Twee Cheng Lung schotels. Afmeting: ...

Antieke tabakspot
Resultaat: 30 EUR

Grote oude/antieke Duitse kauwtabak steengoed dekselpot. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 16 cm ø. In goede staat.

Keramieken olifant
Resultaat: 25 EUR

Grote Chinese keramieken olifant-hocker met tekens, geglazuurd. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 59 x 25 cm. In goede staat.

7x Antieke wandtegel.
Resultaat: 25 EUR

Zeven antieke wandtegels, mangaan-kleurig en blauw. Met diverse landschappen decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot divers Japans porselein
Resultaat: 25 EUR

Dertien maal porselein Japan. 20e Eeuw. Bestaande uit: Borden, gebaksborden en twee vazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 31 cm. In goede staat.

11 Borden met verschillende voorstellingen
Resultaat: 25 EUR

Elf maal diverse gelithografeerde wandborden met stadsgezichten/dierenlandschappen. Seltmann Weiden, Wedgwood etc. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

Chinees spekstenen beeld 'Aapjes'
Resultaat: 25 EUR

Groot Chinees spekstenen figuur met vier apen. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 16 x 7 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen figuur
Resultaat: 25 EUR

Chinees porseleinen figuur. Gemerkt, handbeschilderd en met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw.
Resultaat: 25 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale en vaas decors, minimale chip. Afmeting: 23,2 cm ø. In goede staat.

Yixing potje + aquarel (haan)
Resultaat: 25 EUR

Oude Chinese Yixing theepot + aquarel, haan, gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 24 cm en 14 - 9 cm ø. In goede staat.

Serie Franse borden, 9x.
Resultaat: 25 EUR

Serie van negen stuks 19e eeuwse handbeschilderde Franse keramieken borden met florale decors. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: circa ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

5 Deel (3x goudsteen + glazen)
Resultaat: 25 EUR

Vijf delen oud aardewerk/glas. Drie maal goudsteen keramiek, 19e eeuw. Eén maal plated glazen bokaal, 19e eeuw. Eén maal porseleinen verdeelschaal B.S. Limoges, France. Circa 1910. Handbeschilderd. Af...

Zuid Europese olielamp
Resultaat: 25 EUR

Grote 19e eeuwse terracotta blauw-groen geglazuurde olielamp. (paar minimale chips). Afmeting: 33 x 21 cm ø. In goede staat.

Meissen bonbonschaal
Resultaat: 25 EUR

Antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen bonbonniere met 'Zwiebelmuster' decor. Circa 1930. Afmeting: 6 x 23 cm ø. In goede staat.

Schaaltje + Souveeré (Wachtelsbach)
Resultaat: 20 EUR

Twee maal antiek porselein. Eén maal Wachtelsbach plantenbak, gevlochten en met goud decor, circa 1920. Eén maal Frans porseleinen sauciere met goud decor, 19e eeuw. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat...

3x Presenteerschaal, porselein.
Resultaat: 20 EUR

Drie oude/antieke porseleinen presenteerschalen met florale decors. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.

Quan Yin, Blanc de Chine
Resultaat: 20 EUR

Grote Chinese Blanc de Chine porseleinen quan yin. Tweede helft 20e eeuw. Twee vingers eraf. Afmeting: 43 cm. In redelijke staat.

Reservisten bierpul
Resultaat: 15 EUR

Duitse porseleinen reservisten bierpul met tinnen deksel. Bay. Art. Regt. Munchen 1906 - 09 Qualitätsporzellan Dr. Merkle Atelier Handdekoriert Gemany. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Chocoladekan.
Resultaat: 15 EUR

Antieke Duits porseleinen chocoladekan met 'Zwiebelmuster' ( uien) decor. Gemerkt met groot kruis en H in het midden. Circa: 1900. Afmeting: 18 x 22 x 16 cm ø. In goede staat.