35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

Grote Meissen schaal 6067
Grote Meissen schaal

300 EUR

Chinees bord, Kang Xi 6076
Chinees bord, Kang Xi

300 EUR

Grote Meissen schaal 6291
Grote Meissen schaal

300 EUR

Chinees sierbord, ca. 1900 6491
Chinees sierbord, ca. 1900

300 EUR

2x Familie Rose borden, 18e eeuw 6039
2x Familie Rose borden, 18e eeuw

280 EUR

Delftse schotel, 18e eeuw 6127
Delftse schotel, 18e eeuw

280 EUR

3x Chinees Imari bord, 19e eeuw 6156
3x Chinees Imari bord, 19e eeuw

280 EUR

Lot Chinees/Japans Imari etc. 6042
Lot Chinees/Japans Imari etc.

275 EUR

2x Chinese/Kantonese vazen, 19e eeuw 6258
2x Chinese/Kantonese vazen, 19e eeuw

275 EUR

4x Delftse borden, 17e eeuw 6282
4x Delftse borden, 17e eeuw

270 EUR

Delftse schotel, 18e eeuw 6126
Delftse schotel, 18e eeuw

260 EUR

2x Imari dekselvaas met messing voet 6262
2x Imari dekselvaas met messing voet

260 EUR

Chinese vaas, Gemerkt 6477
Chinese vaas, Gemerkt

260 EUR

KPM servies 6619
KPM servies

260 EUR

5 Grote porseleinen beelden. 6650
5 Grote porseleinen beelden.

260 EUR

Diep Chinees bord 16e - 17e eeuw 6030
Diep Chinees bord 16e - 17e eeuw

250 EUR

Grote antieke Chinese kom, 18e eeuw 6047
Grote antieke Chinese kom, 18e eeuw

250 EUR

Grote Imari wandschotel, 19e eeuw 6157
Grote Imari wandschotel, 19e eeuw

250 EUR

2 Ovale Meissen schalen 6290
2 Ovale Meissen schalen

250 EUR

Yixing theepot met bloesemtakken decor 6369
Yixing theepot met bloesemtakken decor

250 EUR

Chinees porseleinen vaas 6479
Chinees porseleinen vaas

250 EUR

KPM servies 6621
KPM servies

250 EUR

Empire servies met beschilderingen 6639
Empire servies met beschilderingen

250 EUR

Tegeltableau paard, 17e-18e eeuw 6175
Tegeltableau paard, 17e-18e eeuw

240 EUR

6-Delige set Meissen borden 6292
6-Delige set Meissen borden

240 EUR

Porseleinen tafellamp met beelden 6103
Porseleinen tafellamp met beelden

235 EUR

4x Antiek Duits porselein. 6064
4x Antiek Duits porselein.

230 EUR

Kapitale Imari schotel, ø 57 cm. 6153
Kapitale Imari schotel, ø 57 cm.

230 EUR

2x Imari vaas met brons 6261
2x Imari vaas met brons

230 EUR

Grote Chinese plaquette 6496
Grote Chinese plaquette

230 EUR

5-Delig Delfts Fayence-kaststel, 18e eeuw 6133
5-Delig Delfts Fayence-kaststel, 18e eeuw

225 EUR

Chinese schotel, blauw met bloem. 6357
Chinese schotel, blauw met bloem.

225 EUR

Chinese Mei Ping vaas. 6373
Chinese Mei Ping vaas.

225 EUR

4x Fayence Hanau sierschotels 6062
4x Fayence Hanau sierschotels

220 EUR

2x Imari olielampen met monturen 6214
2x Imari olielampen met monturen

220 EUR

2x Chinese vazen 6046
2x Chinese vazen

200 EUR

19 Kerstborden 'Royal Copenhagen'. 6075
19 Kerstborden 'Royal Copenhagen'.

200 EUR

4x Imari borden, 18e eeuw 6161
4x Imari borden, 18e eeuw

200 EUR

Chinees boeddha beeld 6249
Chinees boeddha beeld

200 EUR

Lot antiek Japans/Chinees porselein 6500
Lot antiek Japans/Chinees porselein

200 EUR

4 Sitzendorf figuren. 6573
4 Sitzendorf figuren.

200 EUR

6 x Chinees porselein.  6645
6 x Chinees porselein.

200 EUR

Groot Chinees Kang Xi schotel 6081
Groot Chinees Kang Xi schotel

190 EUR

6x 18e Eeuws Chinees Imari porselein  6154
6x 18e Eeuws Chinees Imari porselein

190 EUR

3 Chinese Celadon kommen 6192
3 Chinese Celadon kommen

190 EUR

Terracotta torso van man 6443
Terracotta torso van man

190 EUR

Twee Chinese vazen 6040
Twee Chinese vazen

180 EUR

Wedgwood servies, Ca. 1900 6179
Wedgwood servies, Ca. 1900

180 EUR