Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese kom, 18e eeuw
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kom. Gemerkt en met symbolen en florale decors. Haarscheur en scherf gelijmd. Afmeting: 8 - 16,5 cm ø. In redelijke staat.

Lot Chinees jade (10x)
Resultaat: 180 EUR

Tien maal oud Chinees jade. Onder andere: Snijstukken, ketting, medaillons. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 2,5 - 20 cm. In goede staat.

Chinese Familie rose vaas.
Resultaat: 180 EUR

Grote voor-oorlogse Chinese Familie rose vaas met kinderen, Geisha's en vleermuizen decors. Gemerkt. Afmeting: 34 x 11 cm ø. In goede staat.

3 Chinese kopjes
Resultaat: 170 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met rondom figuren decors en goudrand. Gemerkt. Afmeting: ø 5,5 - 7 cm. In goede staat.

2x Sitzendorf beelden
Resultaat: 170 EUR

Twee Duitse Sitzendorf figuren. Jachtgezelschap in Barok kleding. Signatuur J.B.O. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.

Grote goud-Imari schotel, ø 46 cm.
Resultaat: 170 EUR

Prachtige grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen sierschotel met figuren in landschap decor en huis. Afmeting: ø 46 cm. In goede staat.

2 Antieke Weense vazen.
Resultaat: 170 EUR

Twee antieke Weense porseleinen vazen. Circa: 1900. Gemerkt met bijenkorf en 'R.S. Suhl' met romantische figuren en goud decors. Bij één vaas haarlijn bovenrand. Afmeting: 28 x 10 cm ø. In redelijk/go...

6x Chinees bord, 18e eeuw.
Resultaat: 170 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met donkerblauwe florale decors. Vier goed, twee met haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Twee porseleinen beeldjes.
Resultaat: 170 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen figuren 'Dame en heer met bloemen'. Bij dame arm gelijmd, chip hoed, chip bloem. Bij heer, chips bloemen. Afmeting: 17 - 18,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met florale decors en coulissen, met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.

2x Chinese Familie Rose borden, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Twee prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel en bloemvaas. Minimale chips rand. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel, ø 28 cm.
Resultaat: 160 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen schotel met florale decors. Afmeting: ø 28 cm. In goede staat.

Japanse Kutani dekselpot
Resultaat: 160 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen dekselpot met figuur, goud decor, patrijzen in landschap. Gemerkt. Afmeting: 38 x 16,5 cm ø. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 160 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen (deksel)vazen. 18e - 19e Eeuw. Eén dekselvaas gelijmd, deksel heel. Grote vaas goed. Afmeting: 23 - 43 cm. In redelijk/goede staat.

Uitgebreid porseleinen servies, o.a.: 'Blue Danube' etc.
Resultaat: 160 EUR

Uitgebreid oud Zwiebelmuster porseleinen servies. Onder andere: 'Blue Danube', 'Bavaria'. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: twee koffiepotten, zes eierdoppen, melk/suikerpot, zes schalen, elf kopj...

4 Antieke Chinese kopjes
Resultaat: 160 EUR

Vier maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemerkte kopjes met peterselie decor en geribbelde bovenrand. Afmeting: 6 x 7,8 cm ø. In goede staat.

Chinese draken schotel.
Resultaat: 160 EUR

Grote oude Chinees porseleinen gemerkte blauwe draken-schotel. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 24,3 cm ø. In goede staat.

2x Grote Chinese porseleinen vazen
Resultaat: 160 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met vazen decor etc. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In goede staat.

Grote Sitzendorf figurengroep.
Resultaat: 160 EUR

Grote Duitse 'Sitzendorf' porseleinen figurengroep. 'De drie gratiën'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Fürstenberg figuur.
Resultaat: 160 EUR

Groot Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Handbeschilderd Sweta'. 'Harlekijn met kaarten'. Arm gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Fayence plooischotel
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Fayence plooischotel met florale decor en vogel in landschap. Randschade + haarscheur. Afmeting: 4,5 x 25,5 cm ø. In redelijke staat.

Chinees porseleinen kom
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke Chinese porseleinen kom met rondom pagodes en figuren decor. Gemerkt. Afmeting: 7,5 x 18,3 cm l. In goede staat.

Meissen sierschotel, ca. 1800
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuws Meissen porseleinen sierschotel met fijn beschilderd landschaps decor. Circa: 1800. Afmeting: 3 x 13,5 cm ø. In goede staat.

Porseleinen 5-lichts kandelaar
Resultaat: 150 EUR

Grote Oost-Duitse Thüringen porseleinen 5-lichts kaarskandelaar met florale decors, vrouw met druivenmand en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 39 cm ø. In goede staat.

Grote Chinese sierschotel, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met florale decors in coulissen, met gecontourneerde omranding. Lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 26,7 cm. In goede staat.

Gemberpot met krijgers
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke Chinese/Kantonese porseleinen gemberpot met krijgers decor. Bodemmerk. Afmeting: 24 x 20 cm ø. In goede staat.

Chinese Imari scheerbekken, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Chinese 18e eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met pagode en florale met goud decors. Haarscheuren. Afmeting: 8 x 29 cm ø. In redelijke staat.

4x Chinese theekoppen, Blanc de Chine
Resultaat: 150 EUR

Vier oude Blanc de Chine Chinese bewerkte porseleinen theekoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.

Yixing theepot, Bamboe
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor. Mooie kwaliteit ! 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.

Dresden figuur.
Resultaat: 150 EUR

Groot Duits 'Dresden' porselein figuur. 'Dame met lyra'. Gemerkt met vos en letters. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.

4 x Chinees bordje met bloemmotief.
Resultaat: 150 EUR

Vier 18e eeuws Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decors. Twee goed, één met chip, één met haarlijn. Afmeting: 3 x 16,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Familie Rose schotel met zilveren beugel
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met zilveren beugel met parelrand. MT.: Lodewijk Hendrik Held, Amsterdam, 1883-1921. Minimale chip. Beugel los bij scharnier. Afmeting: 4,5 x 22 cm ø. I...

Delftse nat-fruitschaal, 18e-19e eeuw
Resultaat: 140 EUR

18e - 19e Eeuws Delfts keramieken nat-fruitschaal met onderschaal. Gemerkt A.P. Met florale decors. Eén pootje iets beschadigd. Afmeting: 29 x 20,5 x 4,5 cm. In redelijk/goede staat.

Boterpot+zilveren mesje+cake prikker
Resultaat: 140 EUR

Zilveren cakeprikker, 835/000 en botermes, 925/000, met parelmoeren heft, en een 18e eeuwse Delftse boterpot met florale decor. Afmeting: 12 x 12 cm ø. In goede staat.

Schierholz porselein groep.
Resultaat: 140 EUR

Oude Duitse 'Schierholz' porselein figurengroep met mand. 20e Eeuw. Handbeschilderd met opgewerkte bloemen, putti en goud decor. Minimale chip. Afmeting: H. 22 x 25 x 19 cm. In goede staat.

Dresden figuur.
Resultaat: 140 EUR

Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. '18e Eeuwse edelman met geweer'. Gesigneerd 'Scheurig'. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

KPM Figuur.
Resultaat: 140 EUR

Groot Duits 'K.P.M'. porselein figuur. 'Vrouwe justitia met kind, koord en weegschaal'. 20e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.

7 Meissen borden
Resultaat: 140 EUR

Zeven Duitse 'Meissen' porseleinen borden. 20e Eeuw. Diverse jaarborden, 80-er jaren. Afmeting: circa ø 26 cm. In goede staat.

2 Antieke Chinese vazen
Resultaat: 135 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen siervazen met figuren, florale en teksten decors. Grote vaas randschade + haarscheur. Kleinere vaas haarlijn. Afmeting: 44- 59 cm. In redelijke staat.

Blakertje met zilver
Resultaat: 135 EUR

Blaker met zilver, 833/000, op 18e eeuws Chinees blauw bordje met wat craquele in glazuur. Kleine zilveren kandelaar en dover met geschulpte rand en een gecontourneerde greep, allen bewerkt met gravee...

Duitse 'Humpen' bierpul.
Resultaat: 135 EUR

Antieke Duitse terracotta 'Humpen' bierpul in Renaissance-Barokstijl. Bierpul heeft tinnen deksel met annotatie 1626. Slecht gerestaureerd. Afmeting: 21 x 19 x 14 cm. In matige staat.

3x Delftse Fayense, 18e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Drie maal 18e eeuwse Delftse Fayence. Twee dekselvazen, beschadigd. Eén Delfts bord met chinoiserie decor, goed. Afmeting: 23 - 41 cm. In matig/goede staat.

7x Schotels + 2x Kopje, 18e eeuws.
Resultaat: 130 EUR

Negen maal 18e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Onder andere Kang Xi. Bestaande uit: Zeven schotels + twee kopjes. Vijf schotels zijn goed, twee beschadigd, twee kopjes haarlijn. Afmeting: 7,5 -...

2x Delftse boterpotjes
Resultaat: 130 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse keramieken boterpotten met florale decor. Kleinere heeft chips rand. Afmeting: ø 11 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

3x Familie Rose borden, 18e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale en goud decor + vogel decor. Beschadigd. Eén florale decor, chip onder bodem. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese inktstenen (2 x).
Resultaat: 130 EUR

Twee oude/antiek Chinese inktstenen. Bewerkt, rood en goudkleurig. Met voorstellingen en verso tekst. Afmeting: 20 -25 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delig Plateel set.
Resultaat: 130 EUR

Drie maal Jugendstil Schoonhoven plateel. Polychrome decor 'Johnny', met florale decors. Twee maal knobbelvaas, één maal cachepot, scheuren bodem. Afmeting: 33 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

2x 19e Eeuwse theebus + dekseldoos
Resultaat: 130 EUR

Twee maal 19e eeuws (eerste helft), Frankrijk. Eén Fayence dekseldoos, Barok-vorm met handbeschilderde florale decors. Eén maal theebus met achter-glas afbeeldingen. Craquele en één glas gebarsten. Af...

Chinese kom met Amsterdams bont
Resultaat: 130 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met Amsterdams bont, figuren + goud decor. Afmeting: 9 x 19,5 cm ø. In goede staat.

Japanse Satsuma lamp
Resultaat: 125 EUR

19e Eeuwse Japanse Satsuma lamp met goud en figuren decor + messing monturen. Afmeting: 88 x 17 cm ø. In goede staat.

Twee Chinese vazen, 20e eeuw.
Resultaat: 120 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met florale, paradijsvogel en draak decor. 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 41 cm. In goede staat.

4x Chinese kopjes, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x 6,5 cm ø. In goede staat.

Delftse vaas, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuwse Delftse keramieken vaas, gemoderniseerd tot tafellamp met chroom. Afmeting: 51 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese porseleinen borden
Resultaat: 120 EUR

Drie maal Chinese 17e -18e eeuwse porseleinen borden met florale en pagode/vogels decor. Eén bord haarlijn. Twee borden chips. Afmeting: ø 21,5 - 22 cm. In redelijke staat.

Lade met diversen + schilderij
Resultaat: 120 EUR

Lot diversen in lade. Onder andere: Duits/Chinees porselein, keramiek, hengsel schaaltje met zilveren beugel, Petrus Regout, ets, plated en zilveren lepels + zilver divers. Tevens schilderij van Frans...

Meissen bord
Resultaat: 120 EUR

Handbeschilderde Meissen porseleinen sierbord met musicerende putti en goud decor met gouden M. Circa: 1900. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.

Lot ' Herend' porselein
Resultaat: 115 EUR

Zeven delen 'Herend' porselein met vogels, vlinders en goud decors. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee kopjes + één flacon, drie schaaltjes + één mandje. Afmeting: 5 - 17,5 cm. In goede staat.

2x Majolica bloempotten, circa 1915.
Resultaat: 115 EUR

Twee antieke Jugendstil Majolica caché potten met zweepslag florale en vlinders decor. Minimale chip. Circa: 1915. Genummerd 381/2. Afmeting: 18,5 x 32 x 26 cm ø. In goede staat.

Baardmankruik, 17 eeuw.
Resultaat: 110 EUR

Zeldzame kleine 17e eeuwse Duitse steengoed 'baardman kruik' met grijze glazuur. Hengsel eraf, bovenrand beschadigd. Afmeting: 12 x 9 cm. ø. In redelijke staat.

Chinees bord, Kang Xi (diep)
Resultaat: 110 EUR

Een 16e - 17e eeuwse diepe Chinees porseleinen bord met symbolen en florale decors. Afmeting: ø 21,2 cm. bord heeft een haarlijn in rdelijke staat.

2x Delftse Fayence sierschotels
Resultaat: 110 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels. V. Duyn. Lichte randschades. Afmeting: ø 34 - 35 cm. In redelijke staat.

Royal Albert servies, Lady Carlyle
Resultaat: 110 EUR

Royal Albert porseleinen servies met decor Lady Carlyle. Bestaande uit: Eén mokka-kan, één theepot, melk+suikerset, vier kop + schotels, één schaaltje. Afmeting: 8 - 23 cm. In goede staat.

Chinees 8-kantig trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuws octanonale Chinees porseleinen trekpot met florale decors. Deksel + hengsel gerestaureerd. Afmeting: 11 x 14 x 9 cm. in goede staat.

7x Chinees porseleinen vazen
Resultaat: 110 EUR

Zeven oude Chinees porseleinen vazen met figuren decors. Eén vaas rand gerestaureerd. 20e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.

2 Borden, Goud Imari ø 36 cm.
Resultaat: 110 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels. Eén maal met gecontourneerde omranding en goud/bamboe decors. Eén maal met landschap en florale decors in coulissen. Afmeting: ø 36,5 cm. en ø 36 ...

Rosenthal servies, classic
Resultaat: 110 EUR

Duits Rosenthal serviesgoed, decor 'Classic'. Servies heeft handbeschilderd goud decor. Handbeschilderd 'A.H.'. 20e Eeuw. Servies bestaat uit onder andere: Vijf schalen, twee dekselschalen, één sausko...

6 x Kop + schotels.
Resultaat: 110 EUR

Zes antieke Chinese porseleinen kop en schotels met landschappen en florale decors in coulissen. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In goede staat.

6 x Celadon vaas.
Resultaat: 105 EUR

Zes oude/antieke bewerkte Chinees porseleinen celadon vazen. Deels gemerkt. 20e Eeuw. Eén haarlijn. Afmeting: 14 -27 cm. In goede staat.

2x Chinese borden
Resultaat: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotels met figuren in landschappen decors. Eén bord lichte randglazuurschade. Eén bord twee chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees porseleinen Kang Xi bord
Resultaat: 100 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met visser op meer decor in de bergen. Haarlijn. Afmeting: 3 x 21,3 cm ø. In redelijke staat.

Porseleinen dekseldoos, 18e-19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

18e - 19e Eeuws porseleinen handbeschilderde dekseldoos (tabaksdoos) met goud decor, musicerende figuren in landschap en vergulde messing monturen. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6,5 x 5 x 9 cm. In goede ...

Chinese vleesschotel, Queng Lung
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met landschap decor. Afmeting:: 21,5 x 29 x 3 cm. In goede staat.

3x Chinese Imari borden, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Drie Chinees porseleinen 18e eeuwse Imari borden met kraanvogels in landschap. Twee borden haarscheuren + chips. Eén bord chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In matig/redelijke staat.

Twee Chinese vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Eén maal oranje glazuur met landschappen en teksten gemerkt. Eén maal zes-kantige dekselvaas met figuren en florale decors. Afmeting: 26 - 32 cm. In goe...

Chinese parfum flacon, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen parfum flacon met zilveren montuur en florale decors. Gemerkt op bodem. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

Porseleinen snuiffles
Resultaat: 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen snuiffles met handbeschilderde fruittakken en insecten decor + stop met roofvogel. Afmeting: 10 x 4,5 x 2,5 cm. In goede staat.

Porseleinen beeld, Napoleon
Resultaat: 100 EUR

Grote Duitse Sitzendorf porseleinen Napoleon Bonaparte. 20e Eeuw. Zwaard uiteinde gelijmd en hand aangelijmd. Afmeting: 43 cm. In redelijke staat.

3x Porseleinen pagoda figuren (knikkende hoofden)
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke porseleinen pagoda figuren (knikkende hoofden). Eén contra gewicht hoofd. Porselein gerestaureerd. Circa: 1880. Afmeting: 8 - 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

5-Delig kaststel, Delfts
Resultaat: 100 EUR

Antiek vijf-delig Delfts keramieken kaststel. Gemerkt met drie eikelen. 18e -19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 21 - 31 cm. In redelijke staat.

5 Antieke Chinese schotels
Resultaat: 100 EUR

Vijf maal 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen schotels met florale decors, tuin + karper decor, peterselie decor. Gemerkt. Minimale randschades. Afmeting: 13 - 13,5 cm. In redelijke staat.

2x Scheibe Alsbach vazen, ca. 1915
Resultaat: 100 EUR

Twee mooie antieke Duitse Scheibe Alsbach porseleinen Jugendstil vazen met onderwater decors, goud decor en vrouwenfiguur. Circa: 1915. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.

4x 18e eeuwse Chinese borden
Resultaat: 100 EUR

Vier stuks 18e eeuwse Chinese Cheng Lung borden. Eén maal donkerblauw, tuin decor, goed. Drie maal tuin decor, twee maal randschade, één goed. Afmeting: ø 22,5 - 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpotje in kalebas-vorm met lange lijsen in de tuin (geisha's). Haarlijn in tuit + deksel gerestaureerd. Afmeting: 11 x 14 x 8,5 cm ø. In redelijke staat.

6x Meissen opdienschalen
Resultaat: 100 EUR

Zes antieke Duitse witte Meissen porseleinen opdienschalen met gecontourneerde omranding. Circa: 1900 - 1930. Afmeting: 33 - 42 cm. In goede staat.

2x Aardewerk vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee oude decoratieve geglazuurde aardewerken vazen met heraldiek wapenvoorstelling. Afmeting: 25 x 15 cm ø. In goede staat.

6x Grote Fayence borden
Resultaat: 100 EUR

Zes stuks 18e -19e eeuwse Duitse Fayence polychrome borden. Twee kleinere borden, goed. Vier grotere borden met haarlijnen en deels gerestaureerd. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Servies, Petrus Regout
Resultaat: 100 EUR

Uitgebreid antiek Petrus Regout Maastricht servies. Decor 'Bouquet Bleu'. Bestaande uit: Theepot, melkkan, suikerpot, botervloot, vier platte schalen, drie terrines, één diepe schaal, elf kop+schotels...

Stel Imari vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met florale decors. Afmeting: 26,5 x 15 cm ø. In goede staat.

Weense 'Goldscheider' windhond.
Resultaat: 100 EUR

Groot antiek Weense 'Goldscheider' keramieken windhond. Met signatuur 'Latour' + nummers, letters etc. Voorste twee poten gelijmd. Afmeting: 26 x 48 x 11 cm. In redelijke staat.

Dresden figuur.
Resultaat: 100 EUR

Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. '18e Eeuwse dame met musket'. Gesigneerd 'Ritze'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

K.P.M. paard, Handbeschilderd.
Resultaat: 100 EUR

Duits K.P.M. porseleinen handbeschilderd paard. 20e Eeuw. Gesigneerd. Eén voorbeen gelijmd. Afmeting: 21 x 21 x 8 cm. In redelijke staat.

6 Porseleinen kopjes
Resultaat: 100 EUR

Zes oude/antieke Duitse porseleinen theekop en schotels. Onder andere: 'Nymphenburg, Fürstenberg en K.P.M'. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.

2x Beeld als kandelaar, Fürstenberg
Resultaat: 100 EUR

Twee Duitse Furstenberg, handbeschilderd porselein Bergman kandelaar met figuren, 1 vinger ontbreekt. 20e eeuw. 26 cm. Cond.: Redelijk/Goed

Chinese Cheng Lung schotel, 18e eeuw
Resultaat: 95 EUR

18e Eeuwse grote Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met Geisha in landschap decor. Drie haarlijnen + minimale chips. Afmeting: 5 x 26,5 cm ø. In redelijke staat.

3x Grote antieke Japanse Imari schotels
Resultaat: 95 EUR

Drie grote antieke Japanse Imari porseleinen sierschotels met goud, floraal en dieren decors. 19e Eeuw tot 1920. Afmeting: 33 - 37 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Hollandse tegel in lijst
Resultaat: 95 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Hollandse wandtegel met twee-master, in lijst. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.