Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese gemberpot
Resultaat: 50 EUR

Zeer oud antiek klein Chinees porseleinen gemberpotje met floraal en dieren decor + craquelé glazuur. 16e Eeuw ?. Afmeting: 5 x 5 cm ø.

6x Oud/antiek keramiek, divers
Resultaat: 50 EUR

Zes delen oud/antiek keramiek. Twee bisquit porseleinen wijwater bakjes. Drie porseleinen figuren met dieren. Eén terracotta Madonna, beschadigd. Afmeting: 18 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Bing en Gröhndahl figuur, Kus
Resultaat: 50 EUR

Bing en Gröhndahl porseleinen figuur. Kus. Nr. 2162 S.D. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale en symbolen decors. Lichte randglazuurschades. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.

Schaaltje, Bing en Grondahl
Resultaat: 50 EUR

Porseleinen schaaltje met zilveren rand en beugel. 950/000. Jugendstil. Gecontourneerde beugel met bloemen. ø12x14 cm. In goede staat.

2x Chinese pijpvazen
Resultaat: 50 EUR

Twee grote Chinees porseleinen pijpvazen met bloesemtakken decors en tekst. Twee helft 20e eeuw. Afmeting: 45 - 46 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen theebus
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws Japans porseleinen theebus met goudfazant en florale decors. Afmeting: 11,5 x 6,5 x 9 cm. In goede staat.

Fürstenberg vaas
Resultaat: 50 EUR

Oude Duitse Fürstenberg porseleinen ampfora dekselvaas met ramskoppen. Handbeschilderd door A.H. Handgemalt. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

8 x Wedgwood sierschotel.
Resultaat: 50 EUR

Acht Engelse Wedgwood sierschotels met wildvoorstelling. 80-er Jaren. 'Colin Newmans Country Panorama's'. Afmeting: 21 cm ø. In goede staat.

4x Chinese 'Chicken kom'
Resultaat: 50 EUR

Vier oude Chinees porseleinen 'chicken' kommen. 20e Eeuw. Afmeting: 13,5 - 20 cm. In goede staat.

Thüringen porseleinen figuur.
Resultaat: 50 EUR

Duits porseleinen figuur 'De drie gratiën'. Sitzendorf, Thüringen. Figuur is handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

7 Bierkruiken
Resultaat: 50 EUR

7 Oude bierpullen, 1e helft 20e eeuw. 2x glas, 1x porselein ca 1900, 4x keramiek (1 beschadigd) ca 1900. 16-28cm. Cond.: Redelijk/Goed

7x Franse dekseldoosjes.
Resultaat: 50 EUR

Lot van zeven Franse porseleinen dekseldoosjes, divers. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

3 x Chinese schoteltjes.
Resultaat: 50 EUR

Drie stuks 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen schotels met florale decors. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.

5 x Achthoekige bordjes.
Resultaat: 50 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale schotels met pagode in landschappen decors. Drie goed, twee kapot. Afmeting: 2 x 10 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

17e -18e Eeuwse octagonale Chinees porseleinen vaas met bloesembomen decor. Bovenrand gelijmd, onderrand chip. Afmeting: 19 x 9 x 10 cm. In matig/redelijke staat.

3 Delen Japans Imari porselein
Resultaat: 45 EUR

Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Twee dekselpotten. Twee keer stukje rand gelijmd. Twee keer dekseltop gelijmd. Eén maal gecontourneerd bord. Chip. Afmeting: 20 - 22 cm. In redelijke staat...

Gebakstel Beatrix + 2 antieke borden
Resultaat: 45 EUR

Antiek societé ceramique gebakstel, acht-delig, decor Beatrix. Drie bordjes beschadigd. Twee antieke borden. Eén maal oud Delft, London-Melbourne race. Eén maal bord Petrus Regout, decor Cedra. Afmeti...

Yixing theepotje
Resultaat: 45 EUR

Oude gemerkte Chinese Yixing theepot met symbolen en vleermuizen-decor. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 9 x 14,5 x 11 cm ø. In goede staat.

8x Porselein, handbeschilderd.
Resultaat: 45 EUR

Acht maal divers porselein. Handbeschilderd met floraal + landschap. Eén maal dekseldoos, Frankrijk, circa 1900. Eén maal drie-delige stapeldeksel-terrines. Eén maal schaal, 19e eeuw, landschap. Eén m...

Theeservies, 'Seltmann'.
Resultaat: 45 EUR

Duits 'Seltmann-Weiden' theeservies met decor 'Theresia'. Bestaande uit: Theepot, drie melkkannen, kom, melk+suiker set, taartschaal, twaalf kop + schotels, twaalf gebaksborden. Minimale chip mogelijk...

Twee delen Duits porselein
Resultaat: 40 EUR

Twee maal Duits porselein. 20e Eeuw. Eén maal grote dekseldoos ´Ilmenau Henneberg´, floraal + goud decor. Eén maal buste biddende vrouw, 'Gerold Porzellan Bavaria'. Monogram H.H. Afmeting: 17 -22 cm. ...

2x Majolica bloempotten
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten. Ongemerkt. Lichte randschades. Afmeting: 15 x 19 ø cm. In redelijke staat.

Tegel met hert, 17e eeuw
Resultaat: 40 EUR

17e Eeuws Hollandse wandtegel met springend hert. Chips. Afmeting: circa 13 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen tegel in lijst
Resultaat: 40 EUR

Antieke handbeschilderde Hollandse porseleinen tegel met voorstelling. Naar Paul Gabriel. Afmeting: 26 x 6,5 cm. In redelijk/goede staat.

Platelen pot
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke Arnhemse platelen bloempot. Met florale decor 'Maya Gelria Nr.: 164'. Afmeting: 26 x 34 x 30 cm ø. In goede staat.

8x 19e Eeuws goudsteen keramiek
Resultaat: 40 EUR

8x 19e Eeuws goudsteen keramiek met onder andere florale decors. Twee delen beschadigd. Vier maal roomkan, drie kommen (twee beschadigd). Eén schaaltje. Afmeting: 12-13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese gemberpot
Resultaat: 40 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten + deksels, met tekens en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 24,5 x 19 cm ø. In goede staat.

Duitse bierpul.
Resultaat: 40 EUR

18e - 19e Eeuwse Duitse 'Fayence' bierpul met tinnen klepdeksel en tinnen bodemrand. Met voorstelling van stijgerend paard en met florale beschildering. Afmeting: 25 x 11 cm ø. In goede staat.

2x Delftse pauw borden
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Delftse grote polychrome pauw borden met florale decors. Circa: 1920. Gemerkt met 18e eeuwse merken. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.

2x Wedgwood/Etruria vazen.
Resultaat: 40 EUR

Twee grote blauwe Wedgwood of Etruria keramieken vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 13,5 cm ø. In goede staat.

3x Chinese aardewerk figuren
Resultaat: 40 EUR

Drie oude/antieke Chinese figuren. Eén maal porseleinen Chinese lezende man. Circa: 1920. Eén maal antiek geglazuurde terracotta Foo-hond, beschadigingen. Eén maal terracotta geglazuurde oude man met ...

5 Oude snuffbottles
Resultaat: 40 EUR

Vijf oude Japanse snuffbottles met figuren voorstelling. 20e Eeuw. Twee maal glas, twee maal porselein, één maal kunststof. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

2x Chinese gemberpot
Resultaat: 40 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten + deksels, met tekens en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 24,5 x 19 cm ø. In goede staat.

Duits 'Bavaria' servies, ca. 1930.
Resultaat: 40 EUR

Apart Duits 30-er jaren Art Deco 'Bavaria' servies. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, melkkan, zes kop + schotels, zes gebaksborden (één haarlijn). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9,5 - 24 cm. In g...

Bonbon schaal (Meissen)
Resultaat: 40 EUR

Duitse Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal met uien (zwiebelmuster )decor. Heeft randschade en is gelijmd Afmeting: 6,5 X 23 cm ø. In redelijke staat.

6 x Gemberpot
Resultaat: 40 EUR

Zes oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale en haan decors. 20e Eeuw. Drie sets van twee stuks. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

Doos met Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

Lot divers oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Vazen, theepotten, dekselpotten, borden, schalen etc. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 -20 cm. In goede staat.

Napels porseleingroep.
Resultaat: 40 EUR

Grote Italiaanse 'Napels' porseleinen figurengroep. 'Jongen en meisje met rozen'. Gesigneerd 'H. Lenegetti' (?). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 32 x 23 cm. In goede staat.

Stadt Meissen schaal, (Zwiebelmuster)
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen opgewerkte Zwiebelmuster schaal op plated voet. Circa: 1920. Afmeting: 15 x 28 ø cm. In goede staat.

Blauwe opengewerkte vaas
Resultaat: 35 EUR

Chinese opengewerkte porseleinen twee-delige vaas met insteekvaas. Zeer fijn gedecoreerd met florale decors. Vaas is gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 27,2 x 17 cm ø. In goede staat.

Chinees porseleinen gemberpot
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Afmeting: 17 x 16 cm ø. In goede staat.

2 Antieke porseleinen rookverdrijvers
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke porseleinen rookverdrijvers in scheepjesvorm. Eén gemerkt Aerozon. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 20 x 21 cm. In goede staat.

3 Voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers
Resultaat: 35 EUR

Drie voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers, uilen. Twee maal nieuw geëlectrificeerd, één maal niet geëlectrificeerd. Eén glazen oog ingelijmd. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

3 Voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers
Resultaat: 35 EUR

Drie voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers. Nieuw geëlectrificeerd. Bestaande uit: Twee maal uil, één maal Chinees. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede staat.

11-Delig Art Deco servies, 'Saint Chislane'
Resultaat: 35 EUR

Elf-delig Belgisch Art Deco keramieken theeservies Saint Chislain. Octagonaal. Chip theekan. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 25 cm. In goede staat.

3x Oud Chinees porselein.
Resultaat: 35 EUR

Drie maal oud Chinees porselein. Eén maal Celadon rijstwijn-kruik. Eén maal Celadon knobbelvaas. Eén maal theeglazuur kom. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 22 cm. In goede staat.

2 Chinees porseleinen opium-pijpen, 20e eeuw.
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Chinees porseleinen opium-pijpen met bewerkte metalen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Lot divers Chinees porselein.
Resultaat: 35 EUR

Groot lot interessant antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Negen schotels + vier kopjes, waarvan enkele delen met chips of haarscheuren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 21 cm. In redelijk/goede staa...

Grote Imari schaal
Resultaat: 35 EUR

Grote Imari porseleinen schaal met goud en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 39,5 cm ø. In goede staat.

5 Dekselschalen (1x zonder deksel)
Resultaat: 35 EUR

Vijf 19e eeuwse (Duits) keramiek/porseleinen dekselschalen, waarvan één zonder deksel. Twee stuks onduidelijk gemerkt, K.P.M. ? Twee dekselschalen met haarscheuren. Afmeting: ø 18 - ø 24 cm. In redeli...

Servies 'Zwiebelmuster'.
Resultaat: 35 EUR

Antiek Duits 'Zwiebelmuster' theeservies. Circa 1900. Gemerkt 'R' in ruit. Bestaande uit: Theekan, melkkan, grote kom, 11 kop en schotels. Afmeting: 5 - 22 cm. In goede staat.

4x Kaiser porselein
Resultaat: 35 EUR

Vier delen Duits 'Kaiser' porselein met goud decor, gemerkt Ming. Circa 1980. Eén dekselvaas, één hoge vaas, één bolvaas, één sierschotel. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.

5 KPM schoteltjes
Resultaat: 35 EUR

Vijf oude/antieke Duitse handbeschilderde 'K.P.M' porseleinen bordjes met florale, vlinders en goud decor. Eerste helft 20 eeuw. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.

Lot van 16 stuks 19e eeuws porselein.
Resultaat: 35 EUR

Lot van zestien stuks 19e eeuws porselein. Onder andere: Negen 'Familie Verte' kommetjes, drie soeplepels, vier schotels (divers). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -15 cm. In goede staat.

2x Antieke Jugendstil keramieken vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Jugendstil keramieken vazen met florale decors. Genummerd. Circa: 1910. Afmeting: 19 x 9 cm ø. In goede staat.

Gouda plateel set, 4-delig.
Resultaat: 30 EUR

Vier-delige Gouda polychrome platelen set. Onder ander: Ivora/Regina met florale decors. Circa: 1915. Afmeting: 6 - 28 cm. In goede staat.

5 Delen plateel
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen antiek Arnhems plateel. Onder andere: Flora Gelria en Maya Gelria. 1x Hangbloempot, 2x kleine oorvaasjes, 2x grotere vazen. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.

3 Delen Makkum.
Resultaat: 30 EUR

Drie delen Makkums aardewerk. 20e Eeuw. Twee maal polychrome sierschaal. Eén maal blauwe schaal. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.

3x Schotel, o.a.: 1x Frieskerfsnede + 2x Tichelaar Makkum.
Resultaat: 30 EUR

Drie maal antiek Holland keramiek. Eén maal kerfsnede Friese aardewerk wandschotel met geel/groene glazuur. Twee maal Tichelaar gemerkte polychrome wandborden. Eén bodemrand beschadigd. Circa: 1900. A...

3-Delig Porceleyne Fles kaststel
Resultaat: 30 EUR

Drie-delige polychrome Porseleyne Fles kaststel. Monogram HKA 1674. 20e Eeuw. Afmeting: 18,5 - 40 cm. In goede staat.

2x Chinees spekstenen snijstuk
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Chinese natuurstenen snijstukken. Circa 1900. Eén maal dekseldoos met florale decors. Eén maal wijsheer (één chip console achterkant). Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.

Chinees bord
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen octagonaal bord met landschap- pagode- en goud decor. 18e Eeuw. (minimale rand chips en haarlijn). Afmeting: 22,5 x 22,5 cm. In goede staat.

Celadon beeld, Moeder met kind
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse Europese celadon figuur. Moeder met kind. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Lotje blauw porselein.
Resultaat: 30 EUR

Lot van elf stuks 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kopjes met ranken decor. Twee miniatuur vaasjes. Twee gemerkte schotels met figuren decor. Twee Cheng Lung schotels. Afmeting: ...

Antieke tabakspot
Resultaat: 30 EUR

Grote oude/antieke Duitse kauwtabak steengoed dekselpot. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 16 cm ø. In goede staat.

Keramieken olifant
Resultaat: 25 EUR

Grote Chinese keramieken olifant-hocker met tekens, geglazuurd. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 59 x 25 cm. In goede staat.

7x Antieke wandtegel.
Resultaat: 25 EUR

Zeven antieke wandtegels, mangaan-kleurig en blauw. Met diverse landschappen decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot divers Japans porselein
Resultaat: 25 EUR

Dertien maal porselein Japan. 20e Eeuw. Bestaande uit: Borden, gebaksborden en twee vazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 31 cm. In goede staat.

11 Borden met verschillende voorstellingen
Resultaat: 25 EUR

Elf maal diverse gelithografeerde wandborden met stadsgezichten/dierenlandschappen. Seltmann Weiden, Wedgwood etc. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

Chinees spekstenen beeld 'Aapjes'
Resultaat: 25 EUR

Groot Chinees spekstenen figuur met vier apen. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 16 x 7 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen figuur
Resultaat: 25 EUR

Chinees porseleinen figuur. Gemerkt, handbeschilderd en met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw.
Resultaat: 25 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale en vaas decors, minimale chip. Afmeting: 23,2 cm ø. In goede staat.

Yixing potje + aquarel (haan)
Resultaat: 25 EUR

Oude Chinese Yixing theepot + aquarel, haan, gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 24 cm en 14 - 9 cm ø. In goede staat.

Serie Franse borden, 9x.
Resultaat: 25 EUR

Serie van negen stuks 19e eeuwse handbeschilderde Franse keramieken borden met florale decors. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: circa ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

5 Deel (3x goudsteen + glazen)
Resultaat: 25 EUR

Vijf delen oud aardewerk/glas. Drie maal goudsteen keramiek, 19e eeuw. Eén maal plated glazen bokaal, 19e eeuw. Eén maal porseleinen verdeelschaal B.S. Limoges, France. Circa 1910. Handbeschilderd. Af...

Zuid Europese olielamp
Resultaat: 25 EUR

Grote 19e eeuwse terracotta blauw-groen geglazuurde olielamp. (paar minimale chips). Afmeting: 33 x 21 cm ø. In goede staat.

Meissen bonbonschaal
Resultaat: 25 EUR

Antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen bonbonniere met 'Zwiebelmuster' decor. Circa 1930. Afmeting: 6 x 23 cm ø. In goede staat.

Schaaltje + Souveeré (Wachtelsbach)
Resultaat: 20 EUR

Twee maal antiek porselein. Eén maal Wachtelsbach plantenbak, gevlochten en met goud decor, circa 1920. Eén maal Frans porseleinen sauciere met goud decor, 19e eeuw. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat...

3x Presenteerschaal, porselein.
Resultaat: 20 EUR

Drie oude/antieke porseleinen presenteerschalen met florale decors. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.

Quan Yin, Blanc de Chine
Resultaat: 20 EUR

Grote Chinese Blanc de Chine porseleinen quan yin. Tweede helft 20e eeuw. Twee vingers eraf. Afmeting: 43 cm. In redelijke staat.

Reservisten bierpul
Resultaat: 15 EUR

Duitse porseleinen reservisten bierpul met tinnen deksel. Bay. Art. Regt. Munchen 1906 - 09 Qualitätsporzellan Dr. Merkle Atelier Handdekoriert Gemany. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Chocoladekan.
Resultaat: 15 EUR

Antieke Duits porseleinen chocoladekan met 'Zwiebelmuster' ( uien) decor. Gemerkt met groot kruis en H in het midden. Circa: 1900. Afmeting: 18 x 22 x 16 cm ø. In goede staat.