Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese kom, 18e eeuw 6334
Chinese kom, 18e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Lot Chinees jade (10x) 6387
Lot Chinees jade (10x)

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinese Familie rose vaas. 6390
Chinese Familie rose vaas.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
3 Chinese kopjes 6029
3 Chinese kopjes

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2x Sitzendorf beelden 6109
2x Sitzendorf beelden

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Grote goud-Imari schotel, ø 46 cm. 6152
Grote goud-Imari schotel, ø 46 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2 Antieke Weense vazen. 6186
2 Antieke Weense vazen.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
6x Chinees bord, 18e eeuw. 6188
6x Chinees bord, 18e eeuw.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Twee porseleinen beeldjes. 6523
Twee porseleinen beeldjes.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw 6077
Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Chinese Familie Rose borden, 18e eeuw 6084
2x Chinese Familie Rose borden, 18e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Grote Chinese schotel, ø 28 cm. 6119
Grote Chinese schotel, ø 28 cm.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Japanse Kutani dekselpot 6162
Japanse Kutani dekselpot

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2 Chinese vazen 6200
2 Chinese vazen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Uitgebreid porseleinen servies, o.a.: 'Blue Danube' etc. 6226
Uitgebreid porseleinen servies, o.a.: 'Blue Danube' etc.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
4 Antieke Chinese kopjes 6243
4 Antieke Chinese kopjes

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese draken schotel. 6398
Chinese draken schotel.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Grote Chinese porseleinen vazen 6430
2x Grote Chinese porseleinen vazen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Grote Sitzendorf figurengroep. 6592
Grote Sitzendorf figurengroep.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Fürstenberg figuur. 6597
Fürstenberg figuur.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Fayence plooischotel 6023
18e Eeuwse Fayence plooischotel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen kom 6027
Chinees porseleinen kom

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Meissen sierschotel, ca. 1800 6055
Meissen sierschotel, ca. 1800

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Porseleinen 5-lichts kandelaar 6059
Porseleinen 5-lichts kandelaar

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grote Chinese sierschotel, 18e eeuw 6078
Grote Chinese sierschotel, 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gemberpot met krijgers 6118
Gemberpot met krijgers

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese Imari scheerbekken, 18e eeuw 6159
Chinese Imari scheerbekken, 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4x Chinese theekoppen, Blanc de Chine 6389
4x Chinese theekoppen, Blanc de Chine

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Yixing theepot, Bamboe 6432
Yixing theepot, Bamboe

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Dresden figuur. 6568
Dresden figuur.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4 x Chinees bordje met bloemmotief. 6641
4 x Chinees bordje met bloemmotief.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Familie Rose schotel met zilveren beugel 6050
Familie Rose schotel met zilveren beugel

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Delftse nat-fruitschaal, 18e-19e eeuw 6129
Delftse nat-fruitschaal, 18e-19e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Boterpot+zilveren mesje+cake prikker 6437
Boterpot+zilveren mesje+cake prikker

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Schierholz porselein groep. 6570
Schierholz porselein groep.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Dresden figuur. 6577
Dresden figuur.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
KPM Figuur. 6584
KPM Figuur.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
7 Meissen borden 6620
7 Meissen borden

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2 Antieke Chinese vazen 6098
2 Antieke Chinese vazen

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Blakertje met zilver 6123
Blakertje met zilver

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Duitse 'Humpen' bierpul. 6548
Duitse 'Humpen' bierpul.

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
3x Delftse Fayense, 18e eeuw 6131
3x Delftse Fayense, 18e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
7x Schotels + 2x Kopje, 18e eeuws. 6237
7x Schotels + 2x Kopje, 18e eeuws.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x Delftse boterpotjes 6284
2x Delftse boterpotjes

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
3x Familie Rose borden, 18e eeuw 6286
3x Familie Rose borden, 18e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese inktstenen (2 x). 6385
Chinese inktstenen (2 x).

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
3-Delig Plateel set. 6410
3-Delig Plateel set.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x 19e Eeuwse theebus + dekseldoos 6412
2x 19e Eeuwse theebus + dekseldoos

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese kom met Amsterdams bont 6495
Chinese kom met Amsterdams bont

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Japanse Satsuma lamp 6354
Japanse Satsuma lamp

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, 20e eeuw. 6096
Twee Chinese vazen, 20e eeuw.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
4x Chinese kopjes, 18e eeuw 6120
4x Chinese kopjes, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Delftse vaas, 18e eeuw 6215
Delftse vaas, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3x Chinese porseleinen borden 6343
3x Chinese porseleinen borden

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lade met diversen + schilderij 6382
Lade met diversen + schilderij

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Meissen bord 6482
Meissen bord

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot ' Herend' porselein 6102
Lot ' Herend' porselein

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
2x Majolica bloempotten, circa 1915. 6210
2x Majolica bloempotten, circa 1915.

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
Baardmankruik, 17 eeuw. 6024
Baardmankruik, 17 eeuw.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinees bord, Kang Xi (diep) 6031
Chinees bord, Kang Xi (diep)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Delftse Fayence sierschotels 6134
2x Delftse Fayence sierschotels

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Royal Albert servies, Lady Carlyle 6321
Royal Albert servies, Lady Carlyle

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinees 8-kantig trekpotje, 18e eeuw 6325
Chinees 8-kantig trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
7x Chinees porseleinen vazen 6359
7x Chinees porseleinen vazen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Borden, Goud Imari ø 36 cm. 6540
2 Borden, Goud Imari ø 36 cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Rosenthal servies, classic 6605
Rosenthal servies, classic

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
6 x Kop + schotels. 6649
6 x Kop + schotels.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
6 x Celadon vaas. 6634
6 x Celadon vaas.

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
2x Chinese borden 6037
2x Chinese borden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen Kang Xi bord 6049
Chinees porseleinen Kang Xi bord

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Porseleinen dekseldoos, 18e-19e eeuw 6065
Porseleinen dekseldoos, 18e-19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese vleesschotel, Queng Lung 6079
Chinese vleesschotel, Queng Lung

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Chinese Imari borden, 18e eeuw 6085
3x Chinese Imari borden, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen 6089
Twee Chinese vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese parfum flacon, 18e eeuw 6099
Chinese parfum flacon, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Porseleinen snuiffles 6105
Porseleinen snuiffles

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Porseleinen beeld, Napoleon 6142
Porseleinen beeld, Napoleon

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Porseleinen pagoda figuren (knikkende hoofden) 6143
3x Porseleinen pagoda figuren (knikkende hoofden)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
5-Delig kaststel, Delfts 6177
5-Delig kaststel, Delfts

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
5 Antieke Chinese schotels 6244
5 Antieke Chinese schotels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Scheibe Alsbach vazen, ca. 1915 6274
2x Scheibe Alsbach vazen, ca. 1915

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x 18e eeuwse Chinese borden 6311
4x 18e eeuwse Chinese borden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw 6332
Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6x Meissen opdienschalen 6356
6x Meissen opdienschalen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Aardewerk vazen 6360
2x Aardewerk vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6x Grote Fayence borden 6509
6x Grote Fayence borden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Servies, Petrus Regout 6522
Servies, Petrus Regout

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Stel Imari vazen 6539
Stel Imari vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Weense 'Goldscheider' windhond. 6551
Weense 'Goldscheider' windhond.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Dresden figuur. 6578
Dresden figuur.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
K.P.M. paard, Handbeschilderd. 6589
K.P.M. paard, Handbeschilderd.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6 Porseleinen kopjes 6617
6 Porseleinen kopjes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Beeld als kandelaar, Fürstenberg 6618
2x Beeld als kandelaar, Fürstenberg

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese Cheng Lung schotel, 18e eeuw 6091
Chinese Cheng Lung schotel, 18e eeuw

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
3x Grote antieke Japanse Imari schotels 6151
3x Grote antieke Japanse Imari schotels

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Hollandse tegel in lijst  6171
17e Eeuwse Hollandse tegel in lijst

Resultaat:

95 EUR