Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Antiek Chinees porselein 6194
4x Antiek Chinees porselein
Startprijs 115 EUR
Verkocht
Familie Rose vaas met figuren 6195
Familie Rose vaas met figuren

Resultaat:

1.100 EUR

Sang de Boeuf vaas 6196
Sang de Boeuf vaas
Startprijs 400 EUR
Verkocht
7x Chinese borden, 18e eeuw 6197
7x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Twee Chinese bolvazen 6198
Twee Chinese bolvazen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Grote Chinese bolvaas 6199
Grote Chinese bolvaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Chinese vazen 6200
2 Chinese vazen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Arnhem platelen vaas, circa 1915. 6201
Arnhem platelen vaas, circa 1915.

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Gouda plateel set, 4-delig. 6202
Gouda plateel set, 4-delig.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Platelen pot 6203
Platelen pot

Resultaat:

40 EUR

Plateel tablet 6204
Plateel tablet
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Jugendstil, keramieken Art Nouveau vaas 6205
Jugendstil, keramieken Art Nouveau vaas

Resultaat:

60 EUR

Platelen vaas, 1905 - 1910 6206
Platelen vaas, 1905 - 1910
Startprijs 140 EUR
Verkocht
5 Delen plateel 6207
5 Delen plateel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4x Antiek Hollands plateel 6208
4x Antiek Hollands plateel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Art Deco Goebel dekselbakje met olifant 6209
Art Deco Goebel dekselbakje met olifant

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Majolica bloempotten, circa 1915. 6210
2x Majolica bloempotten, circa 1915.

Resultaat:

115 EUR

6x Delfts bord. 6211
6x Delfts bord.
Startprijs 30 EUR
Delfts tegeltableau 6212
Delfts tegeltableau
Startprijs 20 EUR
Verkocht
8x 19e Eeuws goudsteen keramiek 6213
8x 19e Eeuws goudsteen keramiek

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Imari olielampen met monturen 6214
2x Imari olielampen met monturen

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Delftse vaas, 18e eeuw 6215
Delftse vaas, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Ovale vis dekselterrine, ca. 1900 6216
Ovale vis dekselterrine, ca. 1900
Startprijs 160 EUR
Makkumse sierschotel, 19e eeuw. 6217
Makkumse sierschotel, 19e eeuw.
Startprijs 30 EUR
Makkums' kunstobject 6218
Makkums' kunstobject
Startprijs 70 EUR
Verkocht
3 Delen Makkum. 6219
3 Delen Makkum.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x Schotel, o.a.: 1x Frieskerfsnede + 2x Tichelaar Makkum. 6220
3x Schotel, o.a.: 1x Frieskerfsnede + 2x Tichelaar Makkum.

Resultaat:

30 EUR

Groot tegeltableau 6221
Groot tegeltableau
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Tegeltableau poezen 6222
Tegeltableau poezen

Resultaat:

70 EUR

Albarello, ca. 19e eeuw. 6223
Albarello, ca. 19e eeuw.
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Blauwe opengewerkte vaas 6224
Blauwe opengewerkte vaas

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Chinese gemberpot 6225
2x Chinese gemberpot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Uitgebreid porseleinen servies, o.a.: 'Blue Danube' etc. 6226
Uitgebreid porseleinen servies, o.a.: 'Blue Danube' etc.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
8 Delen goudsteen met motief 6227
8 Delen goudsteen met motief

Resultaat:

65 EUR

5 Grote Petrus Regout kastkommen 6228
5 Grote Petrus Regout kastkommen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Duitse bierpul. 6229
Duitse bierpul.

Resultaat:

40 EUR

Div. porselein 6230
Div. porselein
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2x Kobalt blauwe aardewerken 4-kantige vazen 6231
2x Kobalt blauwe aardewerken 4-kantige vazen

Resultaat:

60 EUR

Porseleinen wekker-klokkast, ca. 1915 6232
Porseleinen wekker-klokkast, ca. 1915
Startprijs 60 EUR
Yixing theepot + kommen 6233
Yixing theepot + kommen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Kaststel, Villeroy & Boch 6234
Kaststel, Villeroy & Boch

Resultaat:

60 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot 6235
Antieke Chinese Yixing theepot
Startprijs 700 EUR
Chinese dekselvaas, 4-kantig 6236
Chinese dekselvaas, 4-kantig
Startprijs 120 EUR
Verkocht
7x Schotels + 2x Kopje, 18e eeuws. 6237
7x Schotels + 2x Kopje, 18e eeuws.

Resultaat:

130 EUR

Japans eierschaal porseleinen theeservies. 6238
Japans eierschaal porseleinen theeservies.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Chinese 'Familie Verte' schotel 6239
Chinese 'Familie Verte' schotel

Resultaat:

50 EUR

Grote Familie Rose schotel, 19e eeuw. 6240
Grote Familie Rose schotel, 19e eeuw.
Startprijs 1.400 EUR
Verkocht
2x Chinese vazen 6242
2x Chinese vazen

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
4 Antieke Chinese kopjes 6243
4 Antieke Chinese kopjes

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
5 Antieke Chinese schotels 6244
5 Antieke Chinese schotels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 Chinese kommen 6245
3 Chinese kommen

Resultaat:

75 EUR

1x Chinees bordje 6246
1x Chinees bordje
Startprijs 30 EUR
Chinese vaas, 20e eeuw 6247
Chinese vaas, 20e eeuw
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Lot Chinees capucijner, divers 6248
Lot Chinees capucijner, divers

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Chinees boeddha beeld 6249
Chinees boeddha beeld

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen gemberpot 6250
Chinees porseleinen gemberpot

Resultaat:

35 EUR

3x Goebel borden 6251
3x Goebel borden
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Hummel lamp 6252
Hummel lamp

Resultaat:

60 EUR

2 x Sitzendorf figuren 6253
2 x Sitzendorf figuren
Startprijs 210 EUR
2 Sitzendorf figuren 6254
2 Sitzendorf figuren
Startprijs 210 EUR
Twee grote keramieken poezen 6255
Twee grote keramieken poezen
Startprijs 65 EUR
2x Imari pijpvaas 6256
2x Imari pijpvaas
Startprijs 250 EUR
Verkocht
2x Kantonese vaas, 19e eeuw 6257
2x Kantonese vaas, 19e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2x Chinese/Kantonese vazen, 19e eeuw 6258
2x Chinese/Kantonese vazen, 19e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2x Chines/Kantonese vazen 6259
2x Chines/Kantonese vazen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2x Chinese/Kantonese vazen 6260
2x Chinese/Kantonese vazen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2x Imari vaas met brons 6261
2x Imari vaas met brons

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
2x Imari dekselvaas met messing voet 6262
2x Imari dekselvaas met messing voet

Resultaat:

260 EUR

Porseleinen valk 6263
Porseleinen valk
Startprijs 120 EUR
Porseleinen wapenschotel, 'De Lambilly'. 6264
Porseleinen wapenschotel, 'De Lambilly'.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2 Antieke porseleinen rookverdrijvers 6265
2 Antieke porseleinen rookverdrijvers

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3 Voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers 6266
3 Voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3 Voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers 6267
3 Voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers

Resultaat:

35 EUR

Porseleinen kandelaar 6268
Porseleinen kandelaar
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2x Antieke porseleinen uilen 6269
2x Antieke porseleinen uilen

Resultaat:

80 EUR

2x Volkstedt beelden, Danseressen 6270
2x Volkstedt beelden, Danseressen
Startprijs 70 EUR
2x Franse porseleinen figuren 6271
2x Franse porseleinen figuren
Startprijs 110 EUR
2x Franse porseleinen figuren 6272
2x Franse porseleinen figuren
Startprijs 100 EUR
Porseleinen specht, Metzeler + Ortloff 6273
Porseleinen specht, Metzeler + Ortloff
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2x Scheibe Alsbach vazen, ca. 1915 6274
2x Scheibe Alsbach vazen, ca. 1915

Resultaat:

100 EUR

Japanse Imari Engelse bulldog 6275
Japanse Imari Engelse bulldog
Startprijs 60 EUR
Verkocht
3-Delig Porceleyne Fles kaststel 6276
3-Delig Porceleyne Fles kaststel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x Porseleyne Fles borden/tablet. 6277
3x Porseleyne Fles borden/tablet.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Delftse pauw borden 6278
2x Delftse pauw borden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4x Delfts aardewerk, Porceleyne Fles 6279
4x Delfts aardewerk, Porceleyne Fles

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kaststel (klein), van Duyn 6280
Kaststel (klein), van Duyn

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Delftse borden, 18e eeuw 6281
2x Delftse borden, 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Delftse borden, 17e eeuw 6282
4x Delftse borden, 17e eeuw

Resultaat:

270 EUR

7x Delftse borden, 18e eeuw 6283
7x Delftse borden, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR
Verkocht
2x Delftse boterpotjes 6284
2x Delftse boterpotjes

Resultaat:

130 EUR

2x Grote sierwandschotels 6285
2x Grote sierwandschotels
Startprijs 150 EUR
Verkocht
3x Familie Rose borden, 18e eeuw 6286
3x Familie Rose borden, 18e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2 Delftse schotels, 18e eeuw. 6287
2 Delftse schotels, 18e eeuw.

Resultaat:

60 EUR

2 Furstenberg figuren. 6288
2 Furstenberg figuren.
Startprijs 210 EUR
Collectie Duits aardewerk, 19e eeuw 6289
Collectie Duits aardewerk, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2 Ovale Meissen schalen 6290
2 Ovale Meissen schalen

Resultaat:

250 EUR