19e Eeuws cavalerie-sabel. No. 1 - Model 1876 Holland met roggehuid grip. Zonder schede. Mooie patina. Afmeting: 94,5 cm. In goede staat.
Antieke schacht-bajonet voor sappeursgeweer 184. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Engelse 'Enfield' bajonet, Nr. 67. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Franse bajonet voor MAS. Zeldzaam. WO II. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
U.S. bajonet. Voor M8A. 'Made in West Germany'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Gave Belgische bajonet WO II. Ongenummerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 36,3 cm. In goede staat.
Antieke bajonet. Gemerkt 1913, 7/17 Remington. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws hartsvanger-mes, met messing en houten heft met eikelen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Duitse bajonet voor M. 98. Eerste helft 20e eeuw. Onleesbaar gemerkt. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek kapmes met houten grip. Onduidelijk genummerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50,5 cm. In goede staat.
Antieke kruithoorn van hoorn en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Militaire kaartentas met gradenboog en curvimeter. 20e Eeuw. In goede staat.