Rudolf Livora, Tsjechië 1927. 1884 - 1958. 'Man met tabakspijp'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 36 x 50 cm. In goede staat.
Henk van de Vet. '90. 1939 - 2016. Portret Karel Appel. Lithografie op papier. Afmeting: 63 x 88 cm. In goede staat.
Cordy. 20e Eeuw. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.
A. Rohreich, 1925. Duitse school. 'Landschap met vakwerkhuis bij maanlicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 48 cm. In goede staat.
Pendant. Monogram. 20e Eeuw. Twee maal 'Arabische figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 x 7 cm. In goede staat.
Twee maal Frijmuth '78. (Alfous)? Tekeningen op papier. Afmeting: 31 x 41 cm. + 36 x 27 cm. In goede staat.
Kees Broerse. 1900 - 1972 Enschede. Buurserzand. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Peter Cox. 1912 - 1985. Heidegezicht met berkenbomen. Olieverf op linnen. Eén klein scheurtje. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
J. Infantino 1981. 'Muro'. Italiaanse school. Lithografie op papier. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.
Twee werken van Patty Harpenau. Amsterdam 1959. 'Twee expressieve eieren composities'. Lithografieën op papier. Afmeting: 18 x 22 cm. In goede staat.
W.H. Unger. 1929. Duitse school. Duits bergachtig landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse ingekleurde staalgravures met vogels. Artus Bertrand Gayard sculpt. Vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: 25 x 39 cm. In redelijke staat.
Olle Tandberg. Boten aan een steiger. Zweedse school. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 37 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Landschap met bulderend hert. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 56 cm. In redelijke staat.
W. Poortman. 1947. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 22,5 x 17 cm. In goede staat.
H. van Dijk. Hollandse winter met ijspret. 21e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Eenden aan de waterkant. 21e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Twee 'Bloemstillevens'. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 40 cm. en 33 x 43 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse houtsnedes 'Hiroshiga' met landschappen en figuren. Circa: 1930. Houtsnede op papier. Afmeting: circa 35 x 32 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse houtsnedes met landschappen en haven. Circa: 1930. Houtsnede op papier. Afmeting: 35 x 32 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd, met figuren en teksten. Lichte beschadigingen. Afmeting: 16 x 11 cm. en 35 x 24 cm. In redelijke staat.
Twee oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Eén maal met landschap met kuikens. Eén maal Maruyana Okyo 1733 - 1795. Werkende figuren. Boekpagina in kleuren gedrukt. Afmeting: 20 x 12 cm. en 20 x...
Map met vier kunstwerken en één foto van Miroslav Koudelka. Eén maal houtskool, C. van Bael 'Zeilboot op meer'. Drie maal houtsnedes Jac. de ..?... Harderwij, Laren, Loosdrecht. Afmeting: 21 - 37 cm....
Twee oude/antiek Chinese/Japanse gesigneerde zijde-schilderijen. Landschap + Geisha. Afmeting: 32 x 28 cm. + 35 x 42 cm. Aquarel op zijde. In goede staat.