Mandalang. Indonesische school. Riviergezicht met pagode gebouwen. Aquarel op papier. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
Kok. 'Stilleven met fruit, bloemenvaas etc.'. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Dieudonné Jacobs (Rome), 1887-1967. Sommum Perpertum, man met baard (vouw). Gemengde techniek op papier. Afmeting: 28 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Pieter Arie Nijgh. 1876 - 1959. Enschede. Portaal kerk te Enschede. Ets op papier. Afmeting: 31 x 26 cm. In goede staat.
Twee maal Italiaanse gravure. F. Campana Inc. Casanova del en C. Pignatari R. Inc. G. Casanova R. 18e-19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
E.A. Paquet (Philadelphia). Circa: 1900. Landschap met boerderij, boerin en kind. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 29 cm. In goede staat.
Vier maal diverse 18e - 19e eeuwse werken. Eén aquarel met figuren en vee. J.Z. Deez ? '79. Eén ingekleurde gravure met figuren. Nürnberg bei C. Frummer. Eén gravure, dieren, Mart. Engelbrecht, excud ...
Twee maal landschappen met figuren (vochtvlekjes), 19e eeuw. Met monogram. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 32 x 49 cm. In redelijke staat.
Hundertwasser 1928 - 1971. 'Landschap'. Reproduktie op papier. Afmeting: 65 x 47 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. 'Noord-Duitse visserman'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Lithografie theater 'Vis à Vis pas de Quatre'. Carl Kiefert. Lith. H.G. Banks. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Scheurtje. Afmeting: 22 x 33 cm. In redelijk/goede staat.
Victor W. Stroud, 1944 Winchester. 'Jockeys te paard'. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 48 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 'Slootkant'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Figuren op de bouw. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.
E. Müller. Circa: 1920. Duitse school. 'Stilleven met fruit en kreeft'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.
Johan Pootjes. 1882 - 1944 Laren. 'Stilleven met beelden'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
L. Verburgh. 20e Eeuw. 'Stilleven met appelketel, boek en bloempot'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
R. Mario. 21e Eeuw. 'Stilleven met divers fruit'. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Cesc 13/30. Francisco vilo Rufas. Spaanse school. 1927 - 2006. 'Personages'. Ets op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
J.M. Piket. Portret meisje naar .... 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Frits Janse, 1944. 'Stilleven met gemberpot en bloem'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
P.J. Glisman. Stilleven met Keulse kruik. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.
S. Kramer (Simon 1940 - 2015). 'Houten huisje met duiven bij boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Eva Kiander. Zonnige landweg. Zweedse school. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.
Rudolf Livora, Tsjechië 1927. 1884 - 1958. 'Man met tabakspijp'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 36 x 50 cm. In goede staat.
Henk van de Vet. '90. 1939 - 2016. Portret Karel Appel. Lithografie op papier. Afmeting: 63 x 88 cm. In goede staat.
Cordy. 20e Eeuw. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.
A. Rohreich, 1925. Duitse school. 'Landschap met vakwerkhuis bij maanlicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 48 cm. In goede staat.
Pendant. Monogram. 20e Eeuw. Twee maal 'Arabische figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 x 7 cm. In goede staat.
Twee maal Frijmuth '78. (Alfous)? Tekeningen op papier. Afmeting: 31 x 41 cm. + 36 x 27 cm. In goede staat.
Kees Broerse. 1900 - 1972 Enschede. Buurserzand. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Peter Cox. 1912 - 1985. Heidegezicht met berkenbomen. Olieverf op linnen. Eén klein scheurtje. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
J. Infantino 1981. 'Muro'. Italiaanse school. Lithografie op papier. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.
Twee werken van Patty Harpenau. Amsterdam 1959. 'Twee expressieve eieren composities'. Lithografieën op papier. Afmeting: 18 x 22 cm. In goede staat.
W.H. Unger. 1929. Duitse school. Duits bergachtig landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse ingekleurde staalgravures met vogels. Artus Bertrand Gayard sculpt. Vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: 25 x 39 cm. In redelijke staat.
Olle Tandberg. Boten aan een steiger. Zweedse school. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 37 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Landschap met bulderend hert. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 56 cm. In redelijke staat.
W. Poortman. 1947. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 22,5 x 17 cm. In goede staat.
H. van Dijk. Hollandse winter met ijspret. 21e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Eenden aan de waterkant. 21e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Twee 'Bloemstillevens'. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 40 cm. en 33 x 43 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse houtsnedes 'Hiroshiga' met landschappen en figuren. Circa: 1930. Houtsnede op papier. Afmeting: circa 35 x 32 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse houtsnedes met landschappen en haven. Circa: 1930. Houtsnede op papier. Afmeting: 35 x 32 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd, met figuren en teksten. Lichte beschadigingen. Afmeting: 16 x 11 cm. en 35 x 24 cm. In redelijke staat.
Twee oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Eén maal met landschap met kuikens. Eén maal Maruyana Okyo 1733 - 1795. Werkende figuren. Boekpagina in kleuren gedrukt. Afmeting: 20 x 12 cm. en 20 x...
Map met vier kunstwerken en één foto van Miroslav Koudelka. Eén maal houtskool, C. van Bael 'Zeilboot op meer'. Drie maal houtsnedes Jac. de ..?... Harderwij, Laren, Loosdrecht. Afmeting: 21 - 37 cm....
Twee oude/antiek Chinese/Japanse gesigneerde zijde-schilderijen. Landschap + Geisha. Afmeting: 32 x 28 cm. + 35 x 42 cm. Aquarel op zijde. In goede staat.
Mariska Rietveld, 2003. Figuratieve voorstelling. Acryl op papier. Afmeting: 23 x 23 cm. In goede staat.
Barton. Nr. 3 / 75. Oosterse havenbordeel met ontblote dames. Ets op papier. Afmeting: 22,5 x 17 cm. In goede staat.
Rien Visser. Portret lezende man (Gerard Krol ?). Aquarel op papier. Afmeting: 29 x 43 cm. In goede staat.
Elsina Grühn-Daalman. Brunssum, 1935. Bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Monogram + 1943. Dansend paar. Aquarel op papier. Afmeting: 46 x 69 cm. In goede staat.
Ton Ancone. (overleden, Oldenzaal). Landschap met hert. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
H.F. ter Beek. Landschap met ophaalbrug. Aquarel op papier. Afmeting: 49 x 43 cm. In goede staat.
Joh. B. Hooghove. Kerk interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
C.J. Snoeyerbosch. 1914. Zutphen 1891 - . 'Vrouw met robe'. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 108 cm. In goede staat.
Kees Broerse, 1962. 1900 - 1972. Keulse kan met bloemen. Gouache op papier. Afmeting: 35 x 47 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Riviergezicht met dorp, boten en figuren. 19e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 23,5 x 30,5 cm. In goede staat.
Willem Lanken. Duitse school. 1890 - 1986. Zanddepots in haven. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
F. Pidan ? Circa: 1940. Italiaanse jongen met peuk. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
J. Rieter. 20e Eeuw. Eendenfamilie aan waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Monogram A.W. Circa: 1930. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1930. Paddestoelen. Gouache op papier. Afmeting: 39 x 42 cm. In goede staat.
A. Vické Deckers ?. Duitse school ?. Stilleven met vissen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 86 cm. In redelijke staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970. Twents bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twee werken. Twee maal Twentse landschappen. Aquarellen op papier. Afmeting: 23 x 30 cm en 28 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Zuid Europees stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 90 cm. In goede staat.
Rien Visser, Enschede. Twee werken. Eén aquarel, Korenschoven. Eén pastel, Boer met stro. Aquarel/pastel op papier. Afmeting: 35 - 37 cm. In goede staat.
Maarten Morselt. '97. Herdruk '98. Nr. 12/100. Abstract figuratieve compositie, tulp + figuren. Afmeting: 52 x 62 cm. Zeefdruk op papier. In goede staat.
Twee gesigneerde Duitse schilderijen. 20e Eeuw. Eén maal H. Fischer, 'Marktgezicht'. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 26 cm. Eén maal 'Winterstadsgezicht Waisenbrücke'. Olieverf op paneel. Afmeting: ...
Sven Erik Lund. Winters besneeuwd landschap met boten. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
Japans gesigneerd zijde-schilderij 'Geisha met parasol' + houtsnede. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 32,5 cm. en 30 x 23 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Polderlandschap met molen en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 28 cm. In goede staat.
Onbekend. 19e Eeuw. Berglandschap met houten huisjes. Olieverf op linnen. Afmeting: 63 x 45 cm. In goede staat.
Hans Hasseldiek. 1958. Duitse school. Flamingo's. Ets op papier. Afmeting: 37 x 23 cm. In goede staat.
Twee etsen van P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twents boerenhuis met kippen. Ingang Nederlands hervormde kerk. Etsen op papier. Afmeting: 36 x 28 cm en 32 x 27 cm. In goede staat.
Twee werken van P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Vaas met violen. Vaas met asters. Aquarellen op papier. Afmeting: 20 x 25 cm en 27 x 36 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. Nr. 72/80. 1954 - 2002. Moderne figuratieve compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 88 x 35 cm. In goede staat.
W. Zwart. '99. Antiek pand met figuur op houten brug. Aquarel op papier. Afmeting: 22 x 15 cm. In goede staat.
H.A. Jaarsma. 1928. Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 20,5 x 35,5 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twentse boerderij met paard. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. 'Keramieken vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Hasenmüller. 1892. Duitse school. Italiaans havengezicht met figuren. Scheur in linnen linksboven. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijke staat.
Henri van Daalhof. 1867 - 1953. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.
Gesigneerd J. Smit. Circa: 1930. Hollands dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 32 cm. In goede staat.
Zeven stuks oude Chinese op zijde geborduurde kunstwerken. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 61 cm. In goede staat.
Hazelzet. 1992. Frans. Titel: Geisha, Nr. 1-199. Lithografie op papier. Afmeting: 46 x 67 cm. In goede staat.
Henk Jaspers? Stilleven met beeld, fles etc. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
H. Endlich. Pseudoniem Jan Knikker. Boerderij met knotswilgen en boerin. Aquarel op papier. Afmeting: 39 x 28 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.
Ad Verstijnen. 1946. Kok in originele doos. Compositie. Afmeting: 29 x 18 x 27 cm. In goede staat.
Ad Verstijnen. 1946. Kok in originele doos. Compositie. Afmeting: 29 x 18 x 27 cm. In goede staat.
G. Philippe. Besneeuwd havengezicht bij maanlicht. Circa: 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
W. Bonsall. Stadsgezicht New York. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 49 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Franse affiche Cartes a Jouer Francaise + Etrangeres Usines + Bureaux Rue d' Aubagne 8 Marseille. Circa: 1880. Ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 33 x 49,5 cm. In goede staat.