C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met perziken'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Twee spelende poezen. Circa: 1920. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Japanse gekleurde houtsnedes. Gesigneerd. Eén maal landschap met figuren. Eén maal met tekst, tabakspijp en gordelknopen. Houtsnede op papier. Afmeting: 34 x 22 cm. en 22 x 17 cm. In...
Onduidelijk gesigneerd. Bedoeïene Arabische man met herderstok. Circa: 1920. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 32 cm. In goede staat.
J. Wevers. 19e Eeuw. 'Hollands stadsgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 27 cm. In goede staat.
Grote antieke landkaart 'La Seigneurie Groningae 1696', door Nicolas Sanson. Gravure op papier. Afmeting: circa 56 x 82 cm. In goede staat.
Monogram 1862. Ruiter met harnas in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 47 cm. In goede staat.
Twee maal ongesigneerd. 21e Eeuw. Pendant, Hollandse wintergezichten met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Vlinder'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Drie werken. Eén aquarel, Giethoorn. Eén ets, Molens. Eén ets, Kerk te Veere. Etsen/aquarel op papier. Afmeting: 24 - 40 cm. In goede staat.
Salvador Dali, Nr. 72/300. Eenhoorn. Lithografie op papier. Afmeting: 59 x 48 cm. In goede staat.
18e Eeuwse handingekleurde Engelse gravure. Landgoed met familiewapen Earle of Lindsey Grimsthorp in the county of Lincoln...etc. Gravure op papier. Afmeting: 48 x 35 cm. In goede staat.
17e-18e Eeuwse ? gravure. Gedateerd 1521. Monasterium Heverlense Fundatum ..... Afmeting: 47 x 39 cm. In goede staat.
Antieke koperdrukplaat van dierentuin Artis. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 30 x 2,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1900. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Johannes Bosboom. 1817 - 1891. Kerkinterieur met figuren. Ets op papier. Afmeting: 26,5 x 19,5 cm. In goede staat.
Rien Visser (Enschede). Zonnig boerenerf met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Ton Ancone. Oldenzaal, overleden. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. 18e Eeuwse ruiter te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
L. Paret. 1913. Belgische school. Uiterwaard met stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 24 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh 1949. 1876 - 1959 Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 37 cm. In goede staat.
Jacq de Groot.(4-11-1924/11-01-2010) Vier etsen. Diverse voorstellingen. Etsen op papier. Afmeting: circa 35 -50 cm. In goede staat.
Bert Osterlund. Expressionistisch landschap met boten. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
S. Martens. Strandgezicht met schelpenvisser. Circa: 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 50 cm. In goede staat.
Cornelis Snoeijerbosch. 1891 - 1991. Grillige boom. Aquarel op paneel. Afmeting: 100 x 75 cm. In goede staat.
Schilder Eiben/Boekelo. Cats. Landschappen met dennenbomen en vakwerkboerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse school. Dorpsstraat met figuren. Verso Gerrit Lamberts, 1776 - 1850. Aquarel op papier. Afmeting: 18 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
H. Kollich. Vissersboten bij de kust. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.
Jacq de Groot. (4-11-1924/ 11-01-2010) Drie aquarellen. Zeilboten op zee. Aquarellen op papier. Afmeting: 36 - 56 cm. In goede staat.
Jacq de Groot.( 4-11-1924/ 11-01-2010) Drie aquarellen. Riviergezicht met brug. Uiterwaard. Dorpsgezicht Siquenza. Aquarellen op papier. Afmeting: 39 - 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd religieus 19e eeuws schilderij. 'Abrahams offer'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 28 cm. In goede staat.
G. Hoof. Circa: 1900. 'Edele man met sieraden en staf'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 35 cm. In redelijke staat.
Twee werken van Jan H. Bolink. 1913 - Enschede. Twee maal 'Twentse boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 41 cm. + 50 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Belgische school. Stadskanaal Brugge. Pastel op papier. Afmeting: 57 x 40 cm. In goede staat.
K. Broerse. 1900 - 1972 Enschede. Dorpsgezicht Genemuiden. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Bergmeer met boten en gebouw. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Willem Lanken. 1890 - 1986. Duitse school. Voeten aan het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 65 x 43 cm. In goede staat.
J. Casari. Boerderij met boomgaard en kippen. Circa: 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1900. Expressionistisch landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 75 cm. In goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaalse kunstschilder. 'Twentse watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Boten op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 75 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd (verso). Duitse school. Havengezicht van Danzig. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Joern 1977. Expressionistisch landschap. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e eeuw.'Religieuze afbeelding met corpus christie'. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 44 cm. In goede staat.
Cornelis Johannes Snoeijerbosch. 1891-1975. Zutphen. 'Duin landschap met boom'. Afmeting: 122 x 80 cm. Olieverf op paneel. In redelijk/goede staat.
Andries Verleur, 1876-1953. 'Paardenkar met arbeider bij zandafgraving'. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd rechtsboven. Duitse school. Circa: 1930. 'Fries interieur met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 58 cm. In goede staat.