35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

A. Heyboer, Abstracte compositie 1260
A. Heyboer, Abstracte compositie

200 EUR

Ongesigneerd, Religieuze afbeelding 1256
Ongesigneerd, Religieuze afbeelding

70 EUR

H.E. Roodenburg, Gezicht op kerk 1254
H.E. Roodenburg, Gezicht op kerk

50 EUR

 2x Lithografie Jamm 1250
2x Lithografie Jamm

50 EUR

Jef Diederen, 'Moderne compositie met drie figuren'. 1249
Jef Diederen, 'Moderne compositie met drie figuren'.

50 EUR

Dirk van Haaren, Zeilboten met figuren in Stadskanaal 1244
Dirk van Haaren, Zeilboten met figuren in Stadskanaal

200 EUR

L. Paret, Uiterwaard met stadsgezicht 1240
L. Paret, Uiterwaard met stadsgezicht

80 EUR

C. Noltee, Stilleven met appelen en kruik 1238
C. Noltee, Stilleven met appelen en kruik

170 EUR

G. Philippe, Besneeuwd havengezicht bij maanlicht 1232
G. Philippe, Besneeuwd havengezicht bij maanlicht
Startprijs 100 EUR
Nils Landzelius, Kust bij avond 1230
Nils Landzelius, Kust bij avond

60 EUR

2 Oude Chinese werken, Gesigneerd. 1226
2 Oude Chinese werken, Gesigneerd.

60 EUR

Roel Wildeboer, Vaas met bloemen 1225
Roel Wildeboer, Vaas met bloemen

150 EUR

Ton Anconé, Stilleven met rozen 1219
Ton Anconé, Stilleven met rozen

50 EUR

Frans Baayens, 'Landschap in Buurse'. 1217
Frans Baayens, 'Landschap in Buurse'.

60 EUR

5x 17e-18e Eeuwse gravures, Stadsgezichten 1198
5x 17e-18e Eeuwse gravures, Stadsgezichten

300 EUR

J. van Delden, Bomschuit op strand 1192
J. van Delden, Bomschuit op strand

180 EUR

Evert Rabbers, Portret oude heer 1191
Evert Rabbers, Portret oude heer

100 EUR

Joop Kruip of Ruip, 'Dorp op palen Zuiderzee'. 1188
Joop Kruip of Ruip, 'Dorp op palen Zuiderzee'.

40 EUR

Theo Nijs, 'Stilleven met koffieset'. 1187
Theo Nijs, 'Stilleven met koffieset'.

60 EUR

200 EUR

J.W. Gruyter, 'Zeilschepen op zee bij avondlicht'.  1182
J.W. Gruyter, 'Zeilschepen op zee bij avondlicht'.
Startprijs 300 EUR
Miniatuur portretje. 1175
Miniatuur portretje.

300 EUR

Ongesigneerd, Schaapsherder met dorp op achtergrond 1174
Ongesigneerd, Schaapsherder met dorp op achtergrond

60 EUR

Artz, Meisje in de duinen 1169
Artz, Meisje in de duinen

600 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Havengezicht van Danzig 1168
Onduidelijk gesigneerd, Havengezicht van Danzig

70 EUR

Ongesigneerd, Mediterraans havengezicht 1167
Ongesigneerd, Mediterraans havengezicht

100 EUR

Landkaart 1626. 1164
Landkaart 1626.

300 EUR

P.A. Nijgh, 2x Twentse landschappen 1156
P.A. Nijgh, 2x Twentse landschappen

120 EUR

J. van Mourik, Kinderen met geit 1153
J. van Mourik, Kinderen met geit

650 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Bergmeer met boten en gebouw. 1152
Onduidelijk gesigneerd. Bergmeer met boten en gebouw.

75 EUR

H. Fleurbaaij, Rotterdam 1146
H. Fleurbaaij, Rotterdam

325 EUR

J. v.d. Garde, Vaas met viooltjes 1145
J. v.d. Garde, Vaas met viooltjes

50 EUR

Dirk Jan Ribbeling, Motorrijder 1143
Dirk Jan Ribbeling, Motorrijder

100 EUR

B.H. Bolink, Twents bosgezicht in herfsttooi. 1141
B.H. Bolink, Twents bosgezicht in herfsttooi.

150 EUR

J. Smit, Hollands dorpsgezicht met figuren 1139
J. Smit, Hollands dorpsgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR
2x P.A. Nijgh, 1x B. Ansing, 3x Twentse etsen 1135
2x P.A. Nijgh, 1x B. Ansing, 3x Twentse etsen

60 EUR

Ton Ancone, Landschap met boerderij 1128
Ton Ancone, Landschap met boerderij

80 EUR

3x Duitse Familiewapens, 17e-18e Eeuw. 1127
3x Duitse Familiewapens, 17e-18e Eeuw.

800 EUR

Onduid. gesig., Landschap met sloot, boten, wilgen en koeien. 1125
Onduid. gesig., Landschap met sloot, boten, wilgen en koeien.

325 EUR

Berger, 'Stilleven met fruit + glas' 1122
Berger, 'Stilleven met fruit + glas'

50 EUR

F.L. Corsius, 'Marktgezicht' 1120
F.L. Corsius, 'Marktgezicht'

425 EUR

Klaas Bernink, Boerderij in de sneeuw 1118
Klaas Bernink, Boerderij in de sneeuw

250 EUR

Klaas Bernink, Boerderij in de winter 1117
Klaas Bernink, Boerderij in de winter

250 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Zeilboten op zee 1114
Onduidelijk gesigneerd. Zeilboten op zee

150 EUR

Dirk Jan Ribbeling, Modern abstract 1112
Dirk Jan Ribbeling, Modern abstract

125 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Boten op zee 1111
Onduidelijk gesigneerd, Boten op zee

70 EUR

Pit van Loo, Flatgebouw met antennes 1109
Pit van Loo, Flatgebouw met antennes

225 EUR

Menillo, 'Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren'. 1102
Menillo, 'Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren'.

125 EUR

Paulina Kowarzik, Vaas met rode rozen. 1101
Paulina Kowarzik, Vaas met rode rozen.

100 EUR

H. Wittenburg, 'Besneeuwd bosgezicht met paardenkar'. 1099
H. Wittenburg, 'Besneeuwd bosgezicht met paardenkar'.

130 EUR

J. van Vuuren, Heidegezicht met boom 1096
J. van Vuuren, Heidegezicht met boom

350 EUR

Keith Haring, Lucky strike 1088
Keith Haring, Lucky strike

325 EUR

Max Carlier, Boerenvrouw met bloemen 1087
Max Carlier, Boerenvrouw met bloemen

450 EUR

H. Hoffmann, Hollands stadsgezicht met figuren 1085
H. Hoffmann, Hollands stadsgezicht met figuren
Startprijs 200 EUR
Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie 1079
Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie

350 EUR

Karel Appel, Abstracte compositie 1074
Karel Appel, Abstracte compositie

450 EUR

Herman Brood, For Ever 1071
Herman Brood, For Ever

400 EUR

A. Krikker, Hollands riviergezicht met windmolens 1070
A. Krikker, Hollands riviergezicht met windmolens

400 EUR

Rien Visser, Boerenerf 1066
Rien Visser, Boerenerf

80 EUR

Johannes Bosboom, Kerkinterieur met figuren. 1064
Johannes Bosboom, Kerkinterieur met figuren.

80 EUR

Antiek schilderijtje, Romantisch paar op balkon 1061
Antiek schilderijtje, Romantisch paar op balkon
Startprijs 260 EUR
Antiek schilderijtje, Romantisch paar op balkon 1060

260 EUR

Joh. van Hast, Landschap met koeien bij drenkplaats 1052
Joh. van Hast, Landschap met koeien bij drenkplaats
Startprijs 450 EUR
Evert Moll, 'Vaas met bloemen'. 1048
Evert Moll, 'Vaas met bloemen'.

500 EUR

Jan Mankes, Kraai en vlieg 1047
Jan Mankes, Kraai en vlieg

425 EUR

J. Schaeffer, Raderboot op rivier 1045
J. Schaeffer, Raderboot op rivier

270 EUR

Gerard Krol, Stilleven 1043
Gerard Krol, Stilleven

160 EUR

J. Bartoth, Jong Duits meisje met klederdracht en spiegel 1039
J. Bartoth, Jong Duits meisje met klederdracht en spiegel
Startprijs 400 EUR
Monogram J.H.S. of J.J.C.S., Romantisch landschap met molens 1038
Monogram J.H.S. of J.J.C.S., Romantisch landschap met molens
Startprijs 1.350 EUR
A. J. van Opstal, Houtsprokkelaars in besneeuwd landschap 1034
A. J. van Opstal, Houtsprokkelaars in besneeuwd landschap
Startprijs 500 EUR
Maria Goemans, 'Jonge dame in stoel'. 1033
Maria Goemans, 'Jonge dame in stoel'.

600 EUR

Anton Heyboer, Drie dames op terras 1027
Anton Heyboer, Drie dames op terras

330 EUR

Ongesigneerd, Veldslag met cavalerie 1025
Ongesigneerd, Veldslag met cavalerie

250 EUR

Cor Noltee, Hooikade Den Haag 1017
Cor Noltee, Hooikade Den Haag
Startprijs 1.750 EUR
Fedor van Kregten, Koeien 1016
Fedor van Kregten, Koeien

500 EUR

Antonyo Guby, Damesportret 1012
Antonyo Guby, Damesportret

700 EUR

Constant Artz, Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom. 1003
Constant Artz, Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom.
Startprijs 800 EUR
E. Müller, 'Stilleven met fruit en kreeft'. 1498
E. Müller, 'Stilleven met fruit en kreeft'.
Startprijs 40 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Noord-Duitse visserman'. 1496
Onduidelijk gesigneerd, 'Noord-Duitse visserman'.
Startprijs 35 EUR
A. Rohreich, 'Landschap met vakwerkhuis'. 1495
A. Rohreich, 'Landschap met vakwerkhuis'.
Startprijs 55 EUR
Marsburger, 'Heidegezicht met boerderij'. 1493
Marsburger, 'Heidegezicht met boerderij'.

35 EUR

40 EUR

Ongesigneerd, 'voorstelling naar Murillo'. 1491
Ongesigneerd, 'voorstelling naar Murillo'.

55 EUR

Hundertwasser, 'Landschap'. 1490
Hundertwasser, 'Landschap'.
Startprijs 35 EUR
G. Irwin, De pyramiden van Gizeh 1489
G. Irwin, De pyramiden van Gizeh

40 EUR

Onduidelijk, 'Landschap met boerderij' 1488
Onduidelijk, 'Landschap met boerderij'

50 EUR

L. de Pont, Kerk op berg 1487
L. de Pont, Kerk op berg

60 EUR

J.A. Smit, 4x tulpen, zeefdruk 1486
J.A. Smit, 4x tulpen, zeefdruk

50 EUR

Monogram + 1943, Dansend paar 1480
Monogram + 1943, Dansend paar
Startprijs 65 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Paddestoelen 1479
Onduidelijk gesigneerd, Paddestoelen
Startprijs 75 EUR
Monogram 1862, Ruiter met harnas in stal 1478
Monogram 1862, Ruiter met harnas in stal

100 EUR

Ongesigneerd/Duitse school, 'Dame in interieur'. 1472
Ongesigneerd/Duitse school, 'Dame in interieur'.
Startprijs 140 EUR
Ulco Kooistra. Landschap met gebouwen en auto 1469
Ulco Kooistra. Landschap met gebouwen en auto

120 EUR

E.F. v.d. Burg, Dansend paar 1468
E.F. v.d. Burg, Dansend paar
Startprijs 120 EUR
Jan te Wierik, Moderne figuratieve compositie 1467
Jan te Wierik, Moderne figuratieve compositie
Startprijs 80 EUR
Elsina Grühn-Daalman, Bloemstilleven 1466
Elsina Grühn-Daalman, Bloemstilleven
Startprijs 60 EUR