Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

G. van Pelt, Vaas met boeket 1193
G. van Pelt, Vaas met boeket
Startprijs 160 EUR
Verkocht
2x Ongesigneerd, Pendant, Hollandse wintergezichten met figuren.  1194
2x Ongesigneerd, Pendant, Hollandse wintergezichten met figuren.

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
J.T. Maten, Paardenstal met boer en kip 1195
J.T. Maten, Paardenstal met boer en kip

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Henk Reerink, naar Gerard ter Borgh 1196
Henk Reerink, naar Gerard ter Borgh

Resultaat:

200 EUR

Piet Rezelman, Dames portret 1197
Piet Rezelman, Dames portret
Startprijs 200 EUR
Verkocht
5x 17e-18e Eeuwse gravures, Stadsgezichten 1198
5x 17e-18e Eeuwse gravures, Stadsgezichten

Resultaat:

300 EUR

Henk Reerink, 'Wintergezicht' 1199
Henk Reerink, 'Wintergezicht'
Startprijs 150 EUR
R. Mario, 'Stilleven met divers fruit'. 1200
R. Mario, 'Stilleven met divers fruit'.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, 18e Eeuwse ruiter te paard. 1201
Ongesigneerd, 18e Eeuwse ruiter te paard.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
F. Swaine, 18e Eeuws pendant 1202
F. Swaine, 18e Eeuws pendant

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Henri Toulouse Lantrec, Vrouwelijk naakt in interieur 1203
Henri Toulouse Lantrec, Vrouwelijk naakt in interieur

Resultaat:

40 EUR

Monogram VoH, Boerderij bij nacht 1204
Monogram VoH, Boerderij bij nacht
Startprijs 200 EUR
H. Schallenberg, Boerenhuis aan sloot 1205
H. Schallenberg, Boerenhuis aan sloot
Startprijs 125 EUR
Ludwig Müller, Zonnig dorpsgezicht 1206
Ludwig Müller, Zonnig dorpsgezicht
Startprijs 120 EUR
Familiewapen 19e eeuw 1207
Familiewapen 19e eeuw
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Jan Engel, Meisje met parasol op strand 1208
Jan Engel, Meisje met parasol op strand

Resultaat:

350 EUR

Henk Reerink, 'Koeien' 1209
Henk Reerink, 'Koeien'
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met koeien 1210
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met koeien

Resultaat:

100 EUR

Gerard Krol, Vaas met bloemen 1211
Gerard Krol, Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR
Gerard Krol, Najaarsdag 1212
Gerard Krol, Najaarsdag
Startprijs 130 EUR
Verkocht
J. van Oosten, Stilleven met knoflook en uien 1213
J. van Oosten, Stilleven met knoflook en uien

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
J. van Oosten, Stilleven met rode uien en knoflook 1214
J. van Oosten, Stilleven met rode uien en knoflook

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Paul Citroen, 'Zittend vrouwelijk naakt'. 1215
Paul Citroen, 'Zittend vrouwelijk naakt'.

Resultaat:

250 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Chique dames bij avond 1216
Onduidelijk gesigneerd, Chique dames bij avond
Startprijs 290 EUR
Verkocht
Frans Baayens, 'Landschap in Buurse'. 1217
Frans Baayens, 'Landschap in Buurse'.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ton Anconé, Boer met drie koeien op bospad 1218
Ton Anconé, Boer met drie koeien op bospad

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ton Anconé, Stilleven met rozen 1219
Ton Anconé, Stilleven met rozen

Resultaat:

50 EUR

Gesigneerd rechtsonder,  2 dames bij poort 1220
Gesigneerd rechtsonder, 2 dames bij poort
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Jan Bedijs Tom, Koeien bij de waterkant 1221
Jan Bedijs Tom, Koeien bij de waterkant

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
J. Casari, Boerderij met boomgaard en kippen 1222
J. Casari, Boerderij met boomgaard en kippen

Resultaat:

75 EUR

J. Infantino, 'Muro'. 1223
J. Infantino, 'Muro'.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Martinus Nefkens, Boerderij bij berkenboom met boerin en kippen 1224
Martinus Nefkens, Boerderij bij berkenboom met boerin en kippen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Roel Wildeboer, Vaas met bloemen 1225
Roel Wildeboer, Vaas met bloemen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Oude Chinese werken, Gesigneerd. 1226
2 Oude Chinese werken, Gesigneerd.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Anton Funke Küpper, Stilleven met fruit, bloemen, vaas. 1227
Anton Funke Küpper, Stilleven met fruit, bloemen, vaas.

Resultaat:

190 EUR

Ad Verstijnen, Kok 1228
Ad Verstijnen, Kok
Startprijs 100 EUR
Ad Verstijnen, Kok 1229
Ad Verstijnen, Kok
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Nils Landzelius, Kust bij avond 1230
Nils Landzelius, Kust bij avond

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Joern, Expressionistisch landschap 1231
Joern, Expressionistisch landschap

Resultaat:

70 EUR

G. Philippe, Besneeuwd havengezicht bij maanlicht 1232
G. Philippe, Besneeuwd havengezicht bij maanlicht
Startprijs 100 EUR
Lithografie, 'Vis à Vis'. 1233
Lithografie, 'Vis à Vis'.
Startprijs 40 EUR
B. Hoppen, Landschap met boerin en ganzen 1234
B. Hoppen, Landschap met boerin en ganzen
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Affiche, '60-er jaren'. 1235
Affiche, '60-er jaren'.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Danseres 1236
Anton Heyboer, Danseres

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Kip 1237
Anton Heyboer, Kip

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
C. Noltee, Stilleven met appelen en kruik 1238
C. Noltee, Stilleven met appelen en kruik

Resultaat:

170 EUR

C.J. de Vogel, Romatisch landschap met eenden 1239
C.J. de Vogel, Romatisch landschap met eenden
Startprijs 250 EUR
Verkocht
L. Paret, Uiterwaard met stadsgezicht 1240
L. Paret, Uiterwaard met stadsgezicht

Resultaat:

80 EUR

4x Diverse 18e-19e eeuwse werken 1241
4x Diverse 18e-19e eeuwse werken
Startprijs 35 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Spaanse stierenvechter 1242
Onduidelijk gesigneerd, Spaanse stierenvechter
Startprijs 180 EUR
A. Heyboer, Abstracte compositie 1243
A. Heyboer, Abstracte compositie
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Dirk van Haaren, Zeilboten met figuren in Stadskanaal 1244
Dirk van Haaren, Zeilboten met figuren in Stadskanaal

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Guilliaume Corneille, Compositie met duiven op stropdas 1245
Guilliaume Corneille, Compositie met duiven op stropdas

Resultaat:

180 EUR

Pit van Loo, 'Alva Omega'. 1246
Pit van Loo, 'Alva Omega'.
Startprijs 200 EUR
Pit van Loo, 'Glazen vaas met gele bloemen'. 1247
Pit van Loo, 'Glazen vaas met gele bloemen'.
Startprijs 125 EUR
Cesc, Spaanse school, 'Personages'. 1248
Cesc, Spaanse school, 'Personages'.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Jef Diederen, 'Moderne compositie met drie figuren'. 1249
Jef Diederen, 'Moderne compositie met drie figuren'.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
 2x Lithografie Jamm 1250
2x Lithografie Jamm

Resultaat:

50 EUR

Patty Harpenau, '2 Expressieve eieren composities'. 1251
Patty Harpenau, '2 Expressieve eieren composities'.
Startprijs 60 EUR
W. Bonsall, Stadsgezicht New York 1252
W. Bonsall, Stadsgezicht New York
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Verliefd stel bij  lantaarnlicht 1253
Ongesigneerd, Verliefd stel bij lantaarnlicht
Startprijs 200 EUR
Verkocht
H.E. Roodenburg, Gezicht op kerk 1254
H.E. Roodenburg, Gezicht op kerk

Resultaat:

50 EUR

Antiek affiche, Cartes a Jouer 1255
Antiek affiche, Cartes a Jouer
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Religieuze afbeelding 1256
Ongesigneerd, Religieuze afbeelding

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Worpswede, 'Tief im Moor'.  1257
Worpswede, 'Tief im Moor'.

Resultaat:

150 EUR

F.H. Hallmann/Hullmann, 'Figuren aan het oogsten'. 1258
F.H. Hallmann/Hullmann, 'Figuren aan het oogsten'.
Startprijs 150 EUR
A. Heyboer, Abstracte compositie 1259
A. Heyboer, Abstracte compositie
Startprijs 200 EUR
Verkocht
A. Heyboer, Abstracte compositie 1260
A. Heyboer, Abstracte compositie

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Wim Riem, Twents landschap met koeien en boerderij. 1261
Wim Riem, Twents landschap met koeien en boerderij.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wim Riem, Twents landschap bij avond met koeien. 1262
Wim Riem, Twents landschap bij avond met koeien.

Resultaat:

100 EUR

W.H. Unger, Duits bergachtig landschap 1263
W.H. Unger, Duits bergachtig landschap
Startprijs 60 EUR
Joh. B. Hooghove, Kerk interieur 1264
Joh. B. Hooghove, Kerk interieur
Startprijs 70 EUR
Verkocht
W. Lammers. stalinterieur 1265
W. Lammers. stalinterieur

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
David Schulman, 'Riviergezicht met boerderij en paarden'. 1266
David Schulman, 'Riviergezicht met boerderij en paarden'.

Resultaat:

360 EUR

A. Weczerzick, 'Duits bergachtig landschap'. 1267
A. Weczerzick, 'Duits bergachtig landschap'.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Wilm Wouters, Twee Volendamse jongens 1268
Wilm Wouters, Twee Volendamse jongens

Resultaat:

130 EUR

H.A. Jaarsma, Zeilboten op zee 1269
H.A. Jaarsma, Zeilboten op zee
Startprijs 95 EUR
Hendrikus Elias Roodenburg, Watermolen Haaksbergen 1270
Hendrikus Elias Roodenburg, Watermolen Haaksbergen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
P.A. Nijgh, Vaas met bloemen 1271
P.A. Nijgh, Vaas met bloemen

Resultaat:

80 EUR

H.F. ter Beek, Paddestoelen 1272
H.F. ter Beek, Paddestoelen
Startprijs 100 EUR
2x P.A. Nijgh, Twentse landschappen 1273
2x P.A. Nijgh, Twentse landschappen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
H. Oesterschmidt, Eenden op waterpartij'. 1274
H. Oesterschmidt, Eenden op waterpartij'.

Resultaat:

125 EUR

4 Chinese kunstwerken 1275
4 Chinese kunstwerken
Startprijs 100 EUR
2x 19e Eeuwse ingelijste staalgravures (hand ingekleurd) 1276
2x 19e Eeuwse ingelijste staalgravures (hand ingekleurd)
Startprijs 60 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Hollands Bevrijdingsfeest met vele figuren  1277
Onduidelijk gesigneerd, Hollands Bevrijdingsfeest met vele figuren
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Theo Goedvriendt, Italië 1278
Theo Goedvriendt, Italië

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Clemens Briels, "Snoring like a dinosaur" 1279
Clemens Briels, "Snoring like a dinosaur"

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, 'Stilleven met brood op tinnen schaal'.  1280
C. Cornelisz, 'Stilleven met brood op tinnen schaal'.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, 'Stilleven met fruit'. 1281
C. Cornelisz, 'Stilleven met fruit'.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, 'Stilleven met fruit'. 1282
C. Cornelisz, 'Stilleven met fruit'.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Cornelisz, 'Hollands strandgezicht'. 1283
Cornelisz, 'Hollands strandgezicht'.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Cornelisz, 'Stilleven met aardbeien'. 1284
Cornelisz, 'Stilleven met aardbeien'.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, 'Duits rivierlandschap'.  1285
Onduidelijk gesigneerd, 'Duits rivierlandschap'.

Resultaat:

100 EUR

J. de Groot, 4 Etsen 1286
J. de Groot, 4 Etsen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
J. de Groot, 4 etsen 1287
J. de Groot, 4 etsen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
J. de Groot, 4 etsen 1288
J. de Groot, 4 etsen

Resultaat:

100 EUR