35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

Ursula Aubri, 'Vogel op tak' 1289
Ursula Aubri, 'Vogel op tak'
Startprijs 200 EUR
Olle Tandberg, Boten aan een steiger 1290
Olle Tandberg, Boten aan een steiger
Startprijs 60 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Zuid Europees stadsgezicht 1291
Onduidelijk gesigneerd, Zuid Europees stadsgezicht
Startprijs 80 EUR
Bert Osterlund, Expressionistisch landschap met boten 1292
Bert Osterlund, Expressionistisch landschap met boten

80 EUR

C. Cornelisz, 'Perzikken'. 1293
C. Cornelisz, 'Perzikken'.

100 EUR

Nico Bruynesteyn. Stilleven 1294
Nico Bruynesteyn. Stilleven

50 EUR

Restsignatuur, Portret hondje 1295
Restsignatuur, Portret hondje

375 EUR

2x 19e Eeuwse Franse schermdiploma's 1296
2x 19e Eeuwse Franse schermdiploma's
Startprijs 200 EUR
Theo Wolvecamp, Lezende figuur 1297
Theo Wolvecamp, Lezende figuur

150 EUR

M. Monnickendam. Baby met appel + Dame met hoed 1298
M. Monnickendam. Baby met appel + Dame met hoed
Startprijs 100 EUR
A. Hoogevorst, 'Boerin met kippen op erf'. 1299
A. Hoogevorst, 'Boerin met kippen op erf'.
Startprijs 200 EUR
B. Kaspers, 'Paardenspan met ploeg en boer op akker'. 1300
B. Kaspers, 'Paardenspan met ploeg en boer op akker'.
Startprijs 200 EUR
2x Onduid. gesign. (Duits), 'Stadsgezicht' + 'Wintergezicht'. 1301
2x Onduid. gesign. (Duits), 'Stadsgezicht' + 'Wintergezicht'.

60 EUR

J. Infantina, 'Striptease danseres'. 1302
J. Infantina, 'Striptease danseres'.

65 EUR

Ongesigneerd, 'Moeder met lezend kind'. 1303
Ongesigneerd, 'Moeder met lezend kind'.

60 EUR

Leo Fernholz, 'Groot stilleven met fruit'. 1304
Leo Fernholz, 'Groot stilleven met fruit'.

135 EUR

2x Duitse werken. R. Falkenberg 'Riviergezicht' + Onduid. gesig. 'Tiroler berglandschap'. 1305
Startprijs 100 EUR
5 Portretten, 20e eeuw. 1306
5 Portretten, 20e eeuw.

180 EUR

C. Cornelisz, 'Vlinder'. 1307
C. Cornelisz, 'Vlinder'.

90 EUR

Ongesigneerd, 'Portret jonge Rembrandt'. 1308
Ongesigneerd, 'Portret jonge Rembrandt'.

50 EUR

Ongesigneerd, Boerderij met boerin en geit 1309
Ongesigneerd, Boerderij met boerin en geit

60 EUR

M. de Wit, Hollandse ijspret  1310
M. de Wit, Hollandse ijspret
Startprijs 125 EUR
W. Raes, 'Kippen voeren'. 1311
W. Raes, 'Kippen voeren'.

60 EUR

C. Snoeierbos, 'Vrouw met robe'. 1312
C. Snoeierbos, 'Vrouw met robe'.
Startprijs 70 EUR
Ongesigneerd. Landschap met bulderend hert 1313
Ongesigneerd. Landschap met bulderend hert
Startprijs 60 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Besneeuwd landschap met huisjes

50 EUR

S. Martens, Strandgezicht met schelpenvisser 1315
S. Martens, Strandgezicht met schelpenvisser

80 EUR

Johannes Weiland, Handwerkende vrouw 1316
Johannes Weiland, Handwerkende vrouw

250 EUR

H. Dievenbach, Boerin bij het koken 1317
H. Dievenbach, Boerin bij het koken
Startprijs 180 EUR
Cornelis Snoeijerbosch, landschap met bomen 1318
Cornelis Snoeijerbosch, landschap met bomen

70 EUR

Jan Mankes, 'Melkende boerin' 1319
Jan Mankes, 'Melkende boerin'
Startprijs 250 EUR
W. Poortman, Vaas met bloemen 1320
W. Poortman, Vaas met bloemen
Startprijs 60 EUR
H. van Dijk, Hollandse winter met ijspret 1321
H. van Dijk, Hollandse winter met ijspret
Startprijs 60 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Eenden aan waterkant 1322
Onduidelijk gesigneerd, Eenden aan waterkant
Startprijs 60 EUR
Solt ? Marktgezicht met vrouwen 1323
Solt ? Marktgezicht met vrouwen
Startprijs 150 EUR
Ferdinand Bac, Feest vierende figuren 1324
Ferdinand Bac, Feest vierende figuren

200 EUR

Hollandse gravure, 18e eeuw 1325
Hollandse gravure, 18e eeuw

40 EUR

Ongesigneerd, Zeilboten 1326
Ongesigneerd, Zeilboten

160 EUR

J. van Oosten, Strandgezicht met ruiters 1327
J. van Oosten, Strandgezicht met ruiters

30 EUR

Mandalang, Riviergezicht met pagode gebouwen 1328
Mandalang, Riviergezicht met pagode gebouwen
Startprijs 20 EUR
Engelse gravure, 18e Eeuw. 1329
Engelse gravure, 18e Eeuw.

85 EUR

Monastery gravure, 17e-18e Eeuw 1330
Monastery gravure, 17e-18e Eeuw

85 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Twee spelende poezen 1331
Onduidelijk gesigneerd, Twee spelende poezen

100 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg 1332
Atelier Rose-Marie Sterenberg

30 EUR

Andries Verleur, Paardenkar met arbeider 1333
Andries Verleur, Paardenkar met arbeider

70 EUR

L. van Groningen, Dorpsstraat Deventer 1334
L. van Groningen, Dorpsstraat Deventer

225 EUR

Alonso Redondo, Impressie stadsgezicht Parijs 1335
Alonso Redondo, Impressie stadsgezicht Parijs
Startprijs 100 EUR
16e-17e eeuwse triptiek 1336
16e-17e eeuwse triptiek

140 EUR

S. Veldhuyzen, 'Dorpsgezicht met figuren'. 1337
S. Veldhuyzen, 'Dorpsgezicht met figuren'.
Startprijs 125 EUR
J.M. Piket, Portret meisje 1338
J.M. Piket, Portret meisje
Startprijs 50 EUR
P.A. Nijgh, Giethoorn + Molens + Kerk te Veere 1339
P.A. Nijgh, Giethoorn + Molens + Kerk te Veere

90 EUR

R. Visser, Korenschoven + Boer met stro. 1340
R. Visser, Korenschoven + Boer met stro.
Startprijs 80 EUR
H.F. ter Beek, Houtsnip 1341
H.F. ter Beek, Houtsnip

60 EUR

Maarten Morselt, Abstract Tulp + figuren 1342
Maarten Morselt, Abstract Tulp + figuren
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Mata Hari 1343
Ongesigneerd, Mata Hari
Startprijs 100 EUR
3 Duitse schilderijen, 2x 'Portret' + 1x 'Bloemen'. 1344
3 Duitse schilderijen, 2x 'Portret' + 1x 'Bloemen'.
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, 2x 'Bloemstilleven'. 1345
Ongesigneerd, 2x 'Bloemstilleven'.
Startprijs 60 EUR
2x Duits schilderij, 'Winterstadsgezicht' + H. Fischer, 'Marktgezicht'. 1346
2x Duits schilderij, 'Winterstadsgezicht' + H. Fischer, 'Marktgezicht'.
Startprijs 80 EUR
Victor W. Stroud, 'Jockeys te paard'. 1347
Victor W. Stroud, 'Jockeys te paard'.
Startprijs 40 EUR
Dirk Jan Ribbeling, Moderne kubistische compositie 1348
Dirk Jan Ribbeling, Moderne kubistische compositie

125 EUR

9 Indonesische aquarellen 1349
9 Indonesische aquarellen
Startprijs 180 EUR
Sven Erik Lund, Winters besneeuwd landschap met boten 1350
Sven Erik Lund, Winters besneeuwd landschap met boten
Startprijs 80 EUR
2 Japanse houtsnedes Hiroshiga 1351
2 Japanse houtsnedes Hiroshiga
Startprijs 60 EUR
2 Japanse houtsnedes 1352
2 Japanse houtsnedes
Startprijs 60 EUR
2 Japanse houtsnedes 1353
2 Japanse houtsnedes

100 EUR

2 Japanse houtsnedes 1354
2 Japanse houtsnedes
Startprijs 100 EUR
2 Japanse houtsnedes 1355
2 Japanse houtsnedes
Startprijs 60 EUR
2 Oude antieke Japanse houtsnedes 1356
2 Oude antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 60 EUR
Japans zijde-schilderij + houtsnede 1357
Japans zijde-schilderij + houtsnede
Startprijs 80 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met molen en figuren'.  1358
Startprijs 80 EUR
Beike ?, Berglandschap met figuren 1359
Beike ?, Berglandschap met figuren

50 EUR

Ongesigneerd, Stilleven met tin  1360
Ongesigneerd, Stilleven met tin

50 EUR

Cornelis Snoeijerbosch, Grillige boom 1361
Cornelis Snoeijerbosch, Grillige boom

80 EUR

Frits Janse, 'Stilleven met gemberpot en bloem'. 1362
Frits Janse, 'Stilleven met gemberpot en bloem'.
Startprijs 50 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Slootkant'. 1363
Onduidelijk gesigneerd, 'Slootkant'.
Startprijs 40 EUR
Mils, Hollands riviergezicht 1364
Mils, Hollands riviergezicht

30 EUR

Pendant, portretten 1365
Pendant, portretten

65 EUR

Russisch aquarel + lakwerk 1366
Russisch aquarel + lakwerk

30 EUR

Garjeans, Landschap met windmolens (Kinderdijk) 1367
Garjeans, Landschap met windmolens (Kinderdijk)

40 EUR

F. Pidan ? Italiaanse jongen met peuk 1368
F. Pidan ? Italiaanse jongen met peuk
Startprijs 75 EUR
J. Rieter, Eendenfamilie aan waterkant 1369
J. Rieter, Eendenfamilie aan waterkant
Startprijs 75 EUR
G.F. Teyssen, Man met sigaret in het donker. 1370
G.F. Teyssen, Man met sigaret in het donker.

50 EUR

P.J. Glisman, Stilleven met Keulse kruik 1371
P.J. Glisman, Stilleven met Keulse kruik
Startprijs 50 EUR
Schilder Eiben/Boekelo, Cats 1372
Schilder Eiben/Boekelo, Cats

80 EUR

2 Oosterse aquarellen 1373
2 Oosterse aquarellen

25 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Figuren op de bouw. 1374
Onduidelijk gesigneerd, Figuren op de bouw.
Startprijs 40 EUR
Onbekend, Berglandschap met houten huisjes 1375
Onbekend, Berglandschap met houten huisjes
Startprijs 80 EUR
Joseph v.d. Wall Perné, Landschap bij avondlicht 1376
Joseph v.d. Wall Perné, Landschap bij avondlicht

130 EUR

S. Kramer, 'Houten huisje met duiven bij boerderij'. 1377
S. Kramer, 'Houten huisje met duiven bij boerderij'.
Startprijs 50 EUR
Map met 4 kunstwerken + 1 foto 1378
Map met 4 kunstwerken + 1 foto
Startprijs 60 EUR
2 Chinese zijde-schilderijen 1379
2 Chinese zijde-schilderijen
Startprijs 60 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met huizen'. 1380
Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met huizen'.
Startprijs 150 EUR
Gesigneerd S. Mesdag van Houten, 'Bloem stilleven'.  1381
Gesigneerd S. Mesdag van Houten, 'Bloem stilleven'.

325 EUR

Onduid. gesign. 'Frans stadsgezicht'. 1382
Onduid. gesign. 'Frans stadsgezicht'.

30 EUR

Mariska Rietveld, Figuratieve voorstelling 1383
Mariska Rietveld, Figuratieve voorstelling
Startprijs 60 EUR
Wouter Stips, Ik hou je altijd vast 1384
Wouter Stips, Ik hou je altijd vast

60 EUR