Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Klaas Bernink, Twentse boerderij in sneeuw 1075
Klaas Bernink, Twentse boerderij in sneeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, 'Vissersvolk op besneeuwd strand'. 1076
Ongesigneerd, 'Vissersvolk op besneeuwd strand'.

Resultaat:

200 EUR

H. Schallenberg, 'Keramieken vaas met bloemen'. 1077
H. Schallenberg, 'Keramieken vaas met bloemen'.
Startprijs 100 EUR
Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie 1078
Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie
Startprijs 500 EUR
B.H. Bolink 1081
B.H. Bolink
Startprijs 150 EUR
F. Baaijens, Watermolen van Haaksbergen 1082
F. Baaijens, Watermolen van Haaksbergen
Startprijs 150 EUR
Russische signatuur, 'Naakte dames bij bed'. 1083
Russische signatuur, 'Naakte dames bij bed'.
Startprijs 450 EUR
G. Tielens, Boerin met melkbussen op pad en koeien 1084
G. Tielens, Boerin met melkbussen op pad en koeien
Startprijs 200 EUR
Jan Sijpestijn, Stadsgezicht met figuren 1086
Jan Sijpestijn, Stadsgezicht met figuren
Startprijs 200 EUR
V. de Buck, Boten op zee 1090
V. de Buck, Boten op zee
Startprijs 350 EUR
Jan Laeven, Impressionistisch vrouwelijk naakt 1091
Jan Laeven, Impressionistisch vrouwelijk naakt
Startprijs 300 EUR
Wim van Norden, Haven Rotterdam 1092
Wim van Norden, Haven Rotterdam
Startprijs 200 EUR
Jacque Witjens, Landschap met knotwilgen en koeien 1093
Jacque Witjens, Landschap met knotwilgen en koeien
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Herwaarden, 'Boerenhuis in de winter'.  1094
Herwaarden, 'Boerenhuis in de winter'.

Resultaat:

425 EUR

W. Noordijk, Arabische markt met figuren 1097
W. Noordijk, Arabische markt met figuren
Startprijs 225 EUR
W. Noordijk, Arabische dorpsstraat met figuren 1098
W. Noordijk, Arabische dorpsstraat met figuren
Startprijs 225 EUR
Capelle 1862, 'Hollands havengezicht' 1100
Capelle 1862, 'Hollands havengezicht'
Startprijs 150 EUR
G.J. Tijssen, Hollands heidegezicht 1103
G.J. Tijssen, Hollands heidegezicht
Startprijs 200 EUR
Peeters, Besneeuwd landschap 1104
Peeters, Besneeuwd landschap
Startprijs 300 EUR
J. v.d. Kolk, ' Koeien in ochtendnevel'. 1105
J. v.d. Kolk, ' Koeien in ochtendnevel'.
Startprijs 150 EUR
Hasenmüller, Italiaans havengezicht met figuren 1106
Hasenmüller, Italiaans havengezicht met figuren
Startprijs 100 EUR
Hans Innemee, Side by side 1107
Hans Innemee, Side by side
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Hans Innemee, Varken 1108
Hans Innemee, Varken

Resultaat:

175 EUR

A. Vické Deckers ?, Stilleven met vissen 1110
A. Vické Deckers ?, Stilleven met vissen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
G. Heinz, Boten op Duits binnenmeer 1115
G. Heinz, Boten op Duits binnenmeer

Resultaat:

150 EUR

Russisch aquarel, Wintergezicht met figuren, rivier en kerk 1116
Russisch aquarel, Wintergezicht met figuren, rivier en kerk
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Klaas Bernink, Dorpsgebouw 1119
Klaas Bernink, Dorpsgebouw

Resultaat:

200 EUR

H. van Daalhof, Stadsgezicht met figuren 1121
H. van Daalhof, Stadsgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR
Pendant, 'Arabische figuren' 1123
Pendant, 'Arabische figuren'
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Wandelaar in landschap 1124
Ongesigneerd, Wandelaar in landschap
Startprijs 250 EUR
Frijmuth, 'Surrealistische voorstellingen'. 1126
Frijmuth, 'Surrealistische voorstellingen'.
Startprijs 60 EUR
Ton Ancone, Landschap met hert 1129
Ton Ancone, Landschap met hert
Startprijs 70 EUR
Evert Rabbers, Vrouwelijk naakte buste 1130
Evert Rabbers, Vrouwelijk naakte buste
Startprijs 150 EUR
Chinees rol schilderij 1131
Chinees rol schilderij
Startprijs 600 EUR
Chinees rol schilderij 1132
Chinees rol schilderij
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Johan Pootjes, 'Landschap Nederlands Indië'. 1133
Johan Pootjes, 'Landschap Nederlands Indië'.

Resultaat:

120 EUR

Johan Pootjes, 'Stilleven met beelden'. 1134
Johan Pootjes, 'Stilleven met beelden'.
Startprijs 50 EUR
Kees Broerse, Buurserzand 1136
Kees Broerse, Buurserzand
Startprijs 60 EUR
Frans Baaijens, Twents bosgezicht 1137
Frans Baaijens, Twents bosgezicht
Startprijs 80 EUR
J. Lemaiyeur (?) 'Stadsgracht met figuren'. 1138
J. Lemaiyeur (?) 'Stadsgracht met figuren'.
Startprijs 350 EUR
Verkocht
P.P. Schiedges, Hollandse platbodem op zee 1140
P.P. Schiedges, Hollandse platbodem op zee

Resultaat:

200 EUR

Ongesigneerd, Duits riviergezicht met figuren in boot 1142
Ongesigneerd, Duits riviergezicht met figuren in boot
Startprijs 180 EUR
Kees Broerse, Keulse kan met bloemen. 1144
Kees Broerse, Keulse kan met bloemen.
Startprijs 75 EUR
J.H. Böhm, Plasgezicht met grazende koe 1147
J.H. Böhm, Plasgezicht met grazende koe
Startprijs 150 EUR
M. van Raden, 'Hollands havengezicht'. 1148
M. van Raden, 'Hollands havengezicht'.
Startprijs 350 EUR
Onduidelijk gesign., Riviergezicht met dorp, boten en figuren. 1149
Onduidelijk gesign., Riviergezicht met dorp, boten en figuren.
Startprijs 75 EUR
P.A. Nijgh, Portaal kerk te Enschede. 1150
P.A. Nijgh, Portaal kerk te Enschede.
Startprijs 30 EUR
L. Verburgh, 'Stilleven met appelketel, boek en bloempot'. 1151
L. Verburgh, 'Stilleven met appelketel, boek en bloempot'.
Startprijs 50 EUR