Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

A. Heyboer, Abstracte compositie
Resultaat: 200 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 110 x 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Religieuze afbeelding
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. 18e eeuw.'Religieuze afbeelding met corpus christie'. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 44 cm. In goede staat.

H.E. Roodenburg, Gezicht op kerk
Resultaat: 50 EUR

H.E. Roodenburg, '51. 1895 - 1987. Gezicht op kerk met figuur. Tekening op papier. Afmeting: 20 x 35 cm. In redelijke staat.

2x Lithografie Jamm
Resultaat: 50 EUR

Twee maal Jamm 1997. Verso Hans Morselt, beeldend kunstenaar. Nr. 18/40, 26/40. Moderne composities. Lithografieën op papier. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.

Jef Diederen, 'Moderne compositie met drie figuren'.
Resultaat: 50 EUR

Jef Diederen 69/70. 1920 - 2009. 'Moderne compositie met drie figuren'. Lithografie op papier. Afmeting: 78 x 52 cm. In goede staat.

Dirk van Haaren, Zeilboten met figuren in Stadskanaal
Resultaat: 200 EUR

Dirk van Haaren. 1878 - 1953. Zeilboten met figuren in Stadskanaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.

L. Paret, Uiterwaard met stadsgezicht
Resultaat: 80 EUR

L. Paret. 1913. Belgische school. Uiterwaard met stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 24 cm. In goede staat.

C. Noltee, Stilleven met appelen en kruik
Resultaat: 170 EUR

Cor Noltee. Stilleven met appelen en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 24 cm. In goede staat.

G. Philippe, Besneeuwd havengezicht bij maanlicht
Startprijs 100 EUR

G. Philippe. Besneeuwd havengezicht bij maanlicht. Circa: 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Nils Landzelius, Kust bij avond
Resultaat: 60 EUR

Nils Landzelius. Kust bij avond. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 38 cm. In goede staat.

2 Oude Chinese werken, Gesigneerd.
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Chinese werken. Gesigneerd. Eén maal vogel op bloesemtak. Op zijde geschilderd. Eén maal vlieg op blad. Litho op papier. Afmeting: 41 x 15 cm. en 30 x 20 cm. In goede staat.

Roel Wildeboer, Vaas met bloemen
Resultaat: 150 EUR

Roel Wildeboer. 1902 - 1989. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Stilleven met rozen
Resultaat: 50 EUR

Ton Anconé. '49. Oldenzaal (overleden). Vroeg werk. Stilleven met rozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 19 cm. In goede staat.

Frans Baayens, 'Landschap in Buurse'.
Resultaat: 60 EUR

Frans Baayens. 1896 - 1970 Enschede. 'Landschap Buurse'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

5x 17e-18e Eeuwse gravures, Stadsgezichten
Resultaat: 300 EUR

Vijf maal 17e - 18e eeuwse gravures. Stadsgezichten. Amsterdam, Dordrecht, Middelburg, Hondselerdijk, Paleis het Loo. Vochtvlekken. Afmeting: circa 45 x 33 cm. In redelijk/goede staat.

J. van Delden, Bomschuit op strand
Resultaat: 180 EUR

J. van Delden. Bomschuit op strand met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Portret oude heer
Resultaat: 100 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Portret oude heer met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Joop Kruip of Ruip, 'Dorp op palen Zuiderzee'.
Resultaat: 40 EUR

Joop Kruip of Ruip. Naïve school. 'Dorp op palen Zuiderzee'. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 28 cm. In goede staat.

Theo Nijs, 'Stilleven met koffieset'.
Resultaat: 60 EUR

Theo Nijs, 1962. 1934 - 2015. 'Stilleven met koffieset'. Verso expositie Lichtenvoordse kunstenaars. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 24,5 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Vissers aan kade met verlichting op boten
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd linksonder, 1966. Indonesische school. Verso galeriestempel Art Galery Kemoyaran. Vissers aan de kade met verlichting op boten. Afmeting: 140 x 80 cm. In goede staat.

J.W. Gruyter, 'Zeilschepen op zee bij avondlicht'.
Startprijs 300 EUR

J.W. Gruyter. 1856 - 1908. 'Zeilschepen op zee bij avondlicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 65 cm. In goede staat.

Miniatuur portretje.
Resultaat: 300 EUR

Plimer, 19e eeuw. Miniatuur damesportret. Mogelijk 'Nathaniel' of 'Andrew Plimer'. Lijst omranding met filigrain en pareltjes, achterkant met schildpad. Olieverf op ivoor. Afmeting: 6,7 x 8,7 cm. In g...

Ongesigneerd, Schaapsherder met dorp op achtergrond
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Schaapsherder met dorp op achtergrond. Circa: 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 16 cm. In redelijke staat.

Artz, Meisje in de duinen
Resultaat: 600 EUR

Artz. 19e Eeuw. Meisje in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 57 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Havengezicht van Danzig
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd (verso). Duitse school. Havengezicht van Danzig. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Mediterraans havengezicht
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Mediterraans havengezicht. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Landkaart 1626.
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame antieke landkaart uit 1626 door John Speede. 'New Map of XVII provinces low Germanie. Handingekleurd (verkleurd + klein scheurtje in middenvouw). Afmeting: 42 x 55 cm. In redelijk/goede staat...

P.A. Nijgh, 2x Twentse landschappen
Resultaat: 120 EUR

P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twee werken. Twentse landschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 25 cm en 24 x 30 cm. In goede staat.

J. van Mourik, Kinderen met geit
Resultaat: 650 EUR

J. van Mourik. Waarschijnlijk Jacques van Mourik. 1879 - 1971. Kinderen met geit. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd. Bergmeer met boten en gebouw.
Resultaat: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Bergmeer met boten en gebouw. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

H. Fleurbaaij, Rotterdam
Resultaat: 325 EUR

Hendrik Fleurbaaij. 1896 - 1975. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

J. v.d. Garde, Vaas met viooltjes
Resultaat: 50 EUR

J. v.d. Garde. Vaas met viooltjes. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 30 cm. In goede staat.

Dirk Jan Ribbeling, Motorrijder
Resultaat: 100 EUR

Dirk Jan Ribbeling. 1932 - 2013 (Arnhem). Abstracte figuratieve voorstelling. Motorrijder. Acryl op linnen. Afmeting: 120 x 100 cm. In goede staat.

B.H. Bolink, Twents bosgezicht in herfsttooi.
Resultaat: 150 EUR

B.H. Bolink. 1876 - 1950 (Enschede). Twents bosgezicht in herfsttooi. Pastel op papier. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.

J. Smit, Hollands dorpsgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR

Gesigneerd J. Smit. Circa: 1930. Hollands dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 32 cm. In goede staat.

2x P.A. Nijgh, 1x B. Ansing, 3x Twentse etsen
Resultaat: 60 EUR

Drie keer Twentse etsen. P.A. Nijgh, Oogsttijd. P.A. Nijgh, Bospad. B. Ansing, Stadsgezicht. Etsen op papier. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.

Ton Ancone, Landschap met boerderij
Resultaat: 80 EUR

Ton Ancone. Oldenzaal, overleden. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

3x Duitse Familiewapens, 17e-18e Eeuw.
Resultaat: 800 EUR

Drie maal 18e eeuwse handgeschilderde Duitse familiewapens over families 17e-18e eeuw. 16e-17e Eeuwse Sardinië familie wapens. Afmeting: 51 x 40 cm. 17e Eeuwse Zweedse familiewapens. Afmeting: 51 x 40...

Onduid. gesig., Landschap met sloot, boten, wilgen en koeien.
Resultaat: 325 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Landschap met sloot, boten, knotwilgen en koeien. Circa: 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.

Berger, 'Stilleven met fruit + glas'
Resultaat: 50 EUR

Berger. 21e Eeuw. 'Stilleven met fruit + glas'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.

F.L. Corsius, 'Marktgezicht'
Resultaat: 425 EUR

F.L. Corsius 1933 - 2013. 'Marktgezicht met figuren'. Schilderij met imposante lijst ! Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Boerderij in de sneeuw
Resultaat: 250 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Nr. 118 - 150. Boerderij in de sneeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Boerderij in de winter
Resultaat: 250 EUR

Klaas Bernink. 1986. 1913 - 1996 Enschede. Nr. 28 - 200. Boerderij in de winter. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd. Zeilboten op zee
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Dirk Jan Ribbeling, Modern abstract
Resultaat: 125 EUR

Dirk Jan Ribbeling. 1932 - 2013 (Arnhem). Moderne abstracte voorstelling. Acryl op linnen. Afmeting: 110 x 100 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Boten op zee
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Boten op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 75 cm. In goede staat.

Pit van Loo, Flatgebouw met antennes
Resultaat: 225 EUR

Pit van Loo. Winsum 1905 - Groningen. Flatgebouw met antennes. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Menillo, 'Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren'.
Resultaat: 125 EUR

Menillo. 21e Eeuw. 'Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 90 cm. In goede staat.

Paulina Kowarzik, Vaas met rode rozen.
Resultaat: 100 EUR

Paulina Kowarzik. 1852 - 1930. Vaas met rode rozen op tuintafel. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 42 cm. In redelijke staat.

H. Wittenburg, 'Besneeuwd bosgezicht met paardenkar'.
Resultaat: 130 EUR

H. Wittenburg. Circa: 1880. 'Besneeuwd bosgezicht met paardenkar'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 14 cm. In goede staat.

J. van Vuuren, Heidegezicht met boom
Resultaat: 350 EUR

Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Heidegezicht met boom. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In redelijke staat.

Keith Haring, Lucky strike
Resultaat: 325 EUR

Keith Haring. 87. Lucky Strike. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 98 cm. In goede staat.

Max Carlier, Boerenvrouw met bloemen
Resultaat: 450 EUR

Max Carlier. 1872-1938. Belgische school. 'Boeren vrouw met bloemen, melk en fruit'. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 39 cm. In goede staat.

H. Hoffmann, Hollands stadsgezicht met figuren
Startprijs 200 EUR

H. Hoffmann. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie
Resultaat: 350 EUR

Zivojin Celic. Servië 1954 - Split. Moderne abstracte compositie. Acryl op paneel. Afmeting: 27 x 58 cm. In goede staat.

Karel Appel, Abstracte compositie
Resultaat: 450 EUR

Karel Appel. 78. Nr. XIV van XIV. Abstracte compositie. Zeefdruk op papier. Afmeting: 55 x 41 cm. In goede staat.

Herman Brood, For Ever
Resultaat: 400 EUR

Herman Brood. 1946 - 2001. Nr. 121/280. For Ever. Zeefdruk op papier. Afmeting: 80 x 52 cm. In goede staat.

A. Krikker, Hollands riviergezicht met windmolens
Resultaat: 400 EUR

Aris Krikker. Nagesigneerd. Circa: 1900. Hollands riviergezicht met windmolens in Haagse school-stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 27 cm. In goede staat.

Rien Visser, Boerenerf
Resultaat: 80 EUR

Rien Visser (Enschede). Zonnig boerenerf met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Johannes Bosboom, Kerkinterieur met figuren.
Resultaat: 80 EUR

Johannes Bosboom. 1817 - 1891. Kerkinterieur met figuren. Ets op papier. Afmeting: 26,5 x 19,5 cm. In goede staat.

Antiek schilderijtje, Romantisch paar op balkon
Startprijs 260 EUR

Antiek schilderijtje in lijst. Circa: 1880. Deels geschilderd. Romantisch paar op balkon. Olieverf op papier. Afmeting: 10 x 15 cm. In goede staat.

Antiek schilderijtje, Romantisch paar op balkon
Resultaat: 260 EUR

Antiek schilderijtje in lijst. Circa: 1880. Deels geschilderd. Romantisch paar op balkon. Olieverf op papier. Afmeting: 10 x 15 cm. In goede staat.

Joh. van Hast, Landschap met koeien bij drenkplaats
Startprijs 450 EUR

Joh. van Hast, 1913. Landschap met koeien bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 125 cm. In goede staat.

Evert Moll, 'Vaas met bloemen'.
Resultaat: 500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Jan Mankes, Kraai en vlieg
Resultaat: 425 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai en vlieg. Lithografie op papier. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.

J. Schaeffer, Raderboot op rivier
Resultaat: 270 EUR

Jan Schaeffer. Raderboot op rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 80 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Stilleven
Resultaat: 160 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Stilleven met bloemen, koper en wijnfles. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

J. Bartoth, Jong Duits meisje met klederdracht en spiegel
Startprijs 400 EUR

J. Bartoth. Circa: 1880. Jong Duits meisje met klederdracht en spiegel. Pastel op papier. Afmeting: 95 x 69 cm. In goede staat.

Monogram J.H.S. of J.J.C.S., Romantisch landschap met molens
Startprijs 1.350 EUR

Monogram J.H.S. of J.J.C.S. 19e Eeuw. Hollands romantisch landschap met molens en vele figuren. Schilderij heeft een prachtige lijst ! Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.

A. J. van Opstal, Houtsprokkelaars in besneeuwd landschap
Startprijs 500 EUR

Andreas Johannes van Opstal. 1823. 1792 - 1858. Houtsprokkelaars in besneeuwd landschap met bruggetje en villa in de verte. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 36 cm. In goede staat.

Maria Goemans, 'Jonge dame in stoel'.
Resultaat: 600 EUR

Maria Goemans. Goes 1877 - 1936 Amsterdam. 'Jonge dame in stoel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 66 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Drie dames op terras
Resultaat: 330 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Drie dames op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Veldslag met cavalerie
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd. Veldslag met cavalerie. 18e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 23 x 13,5 cm. In goede staat.

Cor Noltee, Hooikade Den Haag
Startprijs 1.750 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Hooikade Den Haag. Topwerk. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Koeien
Resultaat: 500 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Antonyo Guby, Damesportret
Resultaat: 700 EUR

Antonyo Guby. Italiaanse school. Mooie dame in landschap. Circa: 1920. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 80 cm. In goede staat.

Constant Artz, Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom.
Startprijs 800 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

E. Müller, 'Stilleven met fruit en kreeft'.
Startprijs 40 EUR

E. Müller. Circa: 1920. Duitse school. 'Stilleven met fruit en kreeft'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Noord-Duitse visserman'.
Startprijs 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. 'Noord-Duitse visserman'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

A. Rohreich, 'Landschap met vakwerkhuis'.
Startprijs 55 EUR

A. Rohreich, 1925. Duitse school. 'Landschap met vakwerkhuis bij maanlicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 48 cm. In goede staat.

Marsburger, 'Heidegezicht met boerderij'.
Resultaat: 35 EUR

Marsburger. Duitse school. Circa: 1920. 'Heidegezicht met boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Oostenrijks binnenmeer met kasteel'.
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1880. 'Oostenrijks binnenmeer met kasteel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 40 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, 'voorstelling naar Murillo'.
Resultaat: 55 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. 'Voorstelling naar Murillo'. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.

Hundertwasser, 'Landschap'.
Startprijs 35 EUR

Hundertwasser 1928 - 1971. 'Landschap'. Reproduktie op papier. Afmeting: 65 x 47 cm. In goede staat.

G. Irwin, De pyramiden van Gizeh
Resultaat: 40 EUR

G. Irwin. Engelse school. Circa 1910. 'De pyramiden van Gizeh'. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.

Onduidelijk, 'Landschap met boerderij'
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk. 'Landschap met boerderij en figuren'. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18,5 cm. In goede staat.

L. de Pont, Kerk op berg
Resultaat: 60 EUR

L. de Pont. Circa: 1900. Miniatuur landschap op koper geschilderd. Kerk op berg. Olieverf op paneel. Afmeting: 8 x 10 cm. In goede staat.

J.A. Smit, 4x tulpen, zeefdruk
Resultaat: 50 EUR

Vier lithografieën JAS. Johannes Adrianus Smit. 1945 - 2002. Tulpen Mokrum Red, Bellona, Orange Favourite, Mabel Vilolet. Litho op papier. Afmeting: 28 x 30 cm. In goede staat.

Monogram + 1943, Dansend paar
Startprijs 65 EUR

Monogram + 1943. Dansend paar. Aquarel op papier. Afmeting: 46 x 69 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Paddestoelen
Startprijs 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1930. Paddestoelen. Gouache op papier. Afmeting: 39 x 42 cm. In goede staat.

Monogram 1862, Ruiter met harnas in stal
Resultaat: 100 EUR

Monogram 1862. Ruiter met harnas in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 47 cm. In goede staat.

Ongesigneerd/Duitse school, 'Dame in interieur'.
Startprijs 140 EUR

Ongesigneerd. Duitse school. Circa 1920. 'Dame in interieur'. Olieverf op linnen. Schilderij heeft lichte craquelure. Afmeting: 79 x 52 cm. In redelijk/goede staat.

Ulco Kooistra. Landschap met gebouwen en auto
Resultaat: 120 EUR

Ulco Kooistra. 1900 - 1968. Landschap met gebouwen en auto. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

E.F. v.d. Burg, Dansend paar
Startprijs 120 EUR

E.F. v.d. Burg (Arnhem). Dansend paar. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Moderne figuratieve compositie
Startprijs 80 EUR

Jan te Wierik. Nr. 72/80. 1954 - 2002. Moderne figuratieve compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 88 x 35 cm. In goede staat.

Elsina Grühn-Daalman, Bloemstilleven
Startprijs 60 EUR

Elsina Grühn-Daalman. Brunssum, 1935. Bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.