35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

H. Kley, 'Vaas met bloemen'. 1457
H. Kley, 'Vaas met bloemen'.

65 EUR

Francois Delpech, Les amateurs de tableax 1458
Francois Delpech, Les amateurs de tableax

60 EUR

J. Joppe, 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'.  1459
J. Joppe, 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'.

160 EUR

Nico Zwiers, 'Oosterse citadel bij avond'. 1460
Nico Zwiers, 'Oosterse citadel bij avond'.

40 EUR

Paul Citroen, 'Gezichten compostie'. 1461
Paul Citroen, 'Gezichten compostie'.

25 EUR

Josef Israëls, 'Kindje in kakstoel'. (Ets) 1462
Josef Israëls, 'Kindje in kakstoel'. (Ets)

60 EUR

Frans Baayens, 'Twentse watermolen' 1463
Frans Baayens, 'Twentse watermolen'
Startprijs 100 EUR
Ton Anconé, 'Twentse watermolen'. 1464
Ton Anconé, 'Twentse watermolen'.

75 EUR

Ton Anconé, Giethoorn 1465
Ton Anconé, Giethoorn

65 EUR

Elsina Grühn-Daalman, Bloemstilleven 1466
Elsina Grühn-Daalman, Bloemstilleven
Startprijs 60 EUR
Jan te Wierik, Moderne figuratieve compositie 1467
Jan te Wierik, Moderne figuratieve compositie
Startprijs 80 EUR
E.F. v.d. Burg, Dansend paar 1468
E.F. v.d. Burg, Dansend paar
Startprijs 120 EUR
Ulco Kooistra. Landschap met gebouwen en auto 1469
Ulco Kooistra. Landschap met gebouwen en auto

120 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Riviergezicht' 1470
Onduidelijk gesigneerd, 'Riviergezicht'

55 EUR

P. Just, 'Paardenspan', (kopie) 1471
P. Just, 'Paardenspan', (kopie)

40 EUR

Ongesigneerd/Duitse school, 'Dame in interieur'. 1472
Ongesigneerd/Duitse school, 'Dame in interieur'.
Startprijs 140 EUR
H. Hausmann, naïef schilderij 1473
H. Hausmann, naïef schilderij

140 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Fries interieur'. 1474
Onduidelijk gesigneerd, 'Fries interieur'.

70 EUR

Achterglas-schilderij, Twee-master  1475
Achterglas-schilderij, Twee-master

160 EUR

Ongesigneerd, Vaas met bloemen 1476
Ongesigneerd, Vaas met bloemen

85 EUR

Ongesigneerd, Poezen stilleven 1477
Ongesigneerd, Poezen stilleven

40 EUR

Monogram 1862, Ruiter met harnas in stal 1478
Monogram 1862, Ruiter met harnas in stal

100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Paddestoelen 1479
Onduidelijk gesigneerd, Paddestoelen
Startprijs 75 EUR
Monogram + 1943, Dansend paar 1480
Monogram + 1943, Dansend paar
Startprijs 65 EUR