Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Heidegezicht met boom. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In redelijke staat.
Wim van Norden. 1917 - 2001. Haven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Keith Haring. Figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 103 cm. In goede staat.
Jan Sijpestijn. 1945. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 28 cm. In goede staat.
Zivojin Celic. Servië 1954 - Split. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: 66 x 66 cm. In goede staat.
Klaas Bernink, 1979. 1913 - 1996 Enschede. Twentse boerderij in de sneeuw. Nr. 222 - 250. Herkomst galerie polder. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Wallasse Ting. 1929 - 2010. Nr. 12/20. Twee dames met paard en kat. Zeefdruk op papier. Afmeting: 95 x 95 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. 18e Eeuwse man met tabakspijp en Chinese porseleinen schaal met soep. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 22,5 cm. In goede staat.
Rien Visser (Enschede). Zonnig boerenerf met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. ´Kruis afname Jezus Christus´. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 95 cm. In redelijk/goede staat.
Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap, Nr. 96/350. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 17 cm. In goede staat.
Joh. van Hast, 1913. Landschap met koeien bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 125 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse school. 18e - 19e Eeuw. Verso onduidelijk gesigneerd, en naam Augusteida en Sapkonista ?. Zuid Europese schone met parelsieraden. Olieverf op linnen. Afmeting: 15,5 ...
Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: 20,5 x 15 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Stilleven met bloemen, koper en wijnfles. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Hal Wichers. 1893 - 1968. Oosters rijstveld. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.
A.J. van Driesten. Gesigneerd. Boerderij bij beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Boerderij bij Belt Schutsloot. 1980. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Jan Knikker. 1889 - 1957. Boerderij en figuur aan waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2005. 'Zigeunerkamp in de sneeuw'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Harm Kamerlingh Onnes. 1893 - 1985. Mexicaanse moeder met kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 44 cm. In goede staat.
Antonyo Guby. Italiaanse school. Mooie dame in landschap. Circa: 1920. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 80 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Stadsgezicht Tunesië. 1982. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Tony Avenarius, 1875. Duitse school. 1836 - 1912. 'Duitse taverne met figuren en Erstblatt zeitung'. Gecraqueleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.