35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

Antieke koperdrukplaat dierentuin Artis 1402
Antieke koperdrukplaat dierentuin Artis

85 EUR

F.A. Oostveen, Aapje met fruit 1401
F.A. Oostveen, Aapje met fruit

190 EUR

B. Rabbers, Bosgezicht in herfsttooi. 1400
B. Rabbers, Bosgezicht in herfsttooi.

60 EUR

Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie 1399
Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie
Startprijs 350 EUR
S. Schaeffer, Rotterdams' havengezicht 1398
S. Schaeffer, Rotterdams' havengezicht

325 EUR

Landkaart Reims en Champagne (16e/17e Eeuw) 1397
Landkaart Reims en Champagne (16e/17e Eeuw)

50 EUR

Eva Kiander, Zonnige landweg 1396
Eva Kiander, Zonnige landweg
Startprijs 50 EUR
H. Kollich, Vissersboten bij de kust 1395
H. Kollich, Vissersboten bij de kust

80 EUR

Verso M. Heijnes, Gezicht op Katerplassen 1394
Verso M. Heijnes, Gezicht op Katerplassen

45 EUR

E. Nussbaum, Flamingo danseres. 1393
E. Nussbaum, Flamingo danseres.

40 EUR

Salvador Dali, Eenhoorn 1392
Salvador Dali, Eenhoorn

90 EUR

Anton Heyboer, Kip 1391
Anton Heyboer, Kip

280 EUR

Landkaart Ratzenburgh, 16e Eeuw. 1390
Landkaart Ratzenburgh, 16e Eeuw.
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren.  1389
Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren.

80 EUR

N.K. Scheffer, 'Volksrust met stoomtrein'.  1388
N.K. Scheffer, 'Volksrust met stoomtrein'.

50 EUR

J. van Kregten, Bloesem op gemberpot. 1387
J. van Kregten, Bloesem op gemberpot.

50 EUR

Herman Krikhaar, Naakte figuur 1386
Herman Krikhaar, Naakte figuur

220 EUR

2x Herman Krikhaar, Karel Appel + Rooskens 1385
2x Herman Krikhaar, Karel Appel + Rooskens

200 EUR

Wouter Stips, Ik hou je altijd vast 1384
Wouter Stips, Ik hou je altijd vast

60 EUR

Mariska Rietveld, Figuratieve voorstelling 1383
Mariska Rietveld, Figuratieve voorstelling
Startprijs 60 EUR
Onduid. gesign. 'Frans stadsgezicht'. 1382
Onduid. gesign. 'Frans stadsgezicht'.

30 EUR

Gesigneerd S. Mesdag van Houten, 'Bloem stilleven'.  1381
Gesigneerd S. Mesdag van Houten, 'Bloem stilleven'.

325 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met huizen'. 1380
Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met huizen'.
Startprijs 150 EUR
2 Chinese zijde-schilderijen 1379
2 Chinese zijde-schilderijen
Startprijs 60 EUR