35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

Onduidelijk gesigneerd, 'Fries interieur'. 1474
Onduidelijk gesigneerd, 'Fries interieur'.

70 EUR

H. Hausmann, naïef schilderij 1473
H. Hausmann, naïef schilderij

140 EUR

Ongesigneerd/Duitse school, 'Dame in interieur'. 1472
Ongesigneerd/Duitse school, 'Dame in interieur'.
Startprijs 140 EUR
P. Just, 'Paardenspan', (kopie) 1471
P. Just, 'Paardenspan', (kopie)

40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Riviergezicht' 1470
Onduidelijk gesigneerd, 'Riviergezicht'

55 EUR

Ulco Kooistra. Landschap met gebouwen en auto 1469
Ulco Kooistra. Landschap met gebouwen en auto

120 EUR

E.F. v.d. Burg, Dansend paar 1468
E.F. v.d. Burg, Dansend paar
Startprijs 120 EUR
Jan te Wierik, Moderne figuratieve compositie 1467
Jan te Wierik, Moderne figuratieve compositie
Startprijs 80 EUR
Elsina Grühn-Daalman, Bloemstilleven 1466
Elsina Grühn-Daalman, Bloemstilleven
Startprijs 60 EUR
Ton Anconé, Giethoorn 1465
Ton Anconé, Giethoorn

65 EUR

Ton Anconé, 'Twentse watermolen'. 1464
Ton Anconé, 'Twentse watermolen'.

75 EUR

Frans Baayens, 'Twentse watermolen' 1463
Frans Baayens, 'Twentse watermolen'
Startprijs 100 EUR
Josef Israëls, 'Kindje in kakstoel'. (Ets) 1462
Josef Israëls, 'Kindje in kakstoel'. (Ets)

60 EUR

Paul Citroen, 'Gezichten compostie'. 1461
Paul Citroen, 'Gezichten compostie'.

25 EUR

Nico Zwiers, 'Oosterse citadel bij avond'. 1460
Nico Zwiers, 'Oosterse citadel bij avond'.

40 EUR

J. Joppe, 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'.  1459
J. Joppe, 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'.

160 EUR

Francois Delpech, Les amateurs de tableax 1458
Francois Delpech, Les amateurs de tableax

60 EUR

H. Kley, 'Vaas met bloemen'. 1457
H. Kley, 'Vaas met bloemen'.

65 EUR

Berry Brugman, 'Bloemen'. 1456
Berry Brugman, 'Bloemen'.
Startprijs 100 EUR
J. van der Stap, Poldervaart met boerderij 1455
J. van der Stap, Poldervaart met boerderij

65 EUR

Cordy, Vaas met rozen 1454
Cordy, Vaas met rozen
Startprijs 50 EUR
E.A. Paquet, Landschap met boerderij, boerin en kind 1453
E.A. Paquet, Landschap met boerderij, boerin en kind
Startprijs 30 EUR
H. v/d Vet, Portret Karel Appel 1452
H. v/d Vet, Portret Karel Appel
Startprijs 50 EUR
Nefkens, Herder met komende schapen 1451
Nefkens, Herder met komende schapen

175 EUR

K. Broerse, Dorpsgezicht Genemuiden 1450
K. Broerse, Dorpsgezicht Genemuiden

80 EUR

Landkaart 1696. 1449
Landkaart 1696.

100 EUR

Monogram A.W., Stadsgezicht met figuren 1448
Monogram A.W., Stadsgezicht met figuren
Startprijs 75 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Stadskanaal Brugge 1447
Onduidelijk gesigneerd, Stadskanaal Brugge

80 EUR

Jacqueline Schäfer, Handbeschilderde koe 1446
Jacqueline Schäfer, Handbeschilderde koe

125 EUR

R. Livora, Man met tabakspijp 1445
R. Livora, Man met tabakspijp
Startprijs 50 EUR
Tilly Moes, Vaas met bloem 1444
Tilly Moes, Vaas met bloem

50 EUR

Piet Zwiers, Boten bij rietkraag 1443
Piet Zwiers, Boten bij rietkraag

275 EUR

Wim Helder, 'Bloemstilleven'. 1442
Wim Helder, 'Bloemstilleven'.
Startprijs 150 EUR
3x P.A. Nijgh, Monnickendam/Stilleven/Twents landschap 1441
3x P.A. Nijgh, Monnickendam/Stilleven/Twents landschap
Startprijs 120 EUR
2x P.A. Nijgh, Vaas met violen + Vaas met asters 1440
2x P.A. Nijgh, Vaas met violen + Vaas met asters
Startprijs 80 EUR
2 x Jan H. Bolink, 'Twentse boerderij'. 1439
2 x Jan H. Bolink, 'Twentse boerderij'.

80 EUR

G. Hoof, 'Edele man'. 1438
G. Hoof, 'Edele man'.

80 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Landschap met korenschoven 1437
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met korenschoven
Startprijs 110 EUR
A. Heyboer, Vrouwelijk naakt 1436
A. Heyboer, Vrouwelijk naakt

140 EUR

A. Heyboer, Spetterkip 1435
A. Heyboer, Spetterkip

140 EUR

Ongesigneerd, 'Abrahams offer'. 1434
Ongesigneerd, 'Abrahams offer'.

80 EUR

2x Fritz Meisel, Stadsgezicht + Figuren op tribune 1433
2x Fritz Meisel, Stadsgezicht + Figuren op tribune

150 EUR

Ongesigneerd, Expressionistisch landschap 1432
Ongesigneerd, Expressionistisch landschap

75 EUR

Naar A. Koningh Jr., 'Romantisch wintergezicht'. 1431
Naar A. Koningh Jr., 'Romantisch wintergezicht'.

50 EUR

Dieudonné Jacobs, 'Man met baard'. 1430
Dieudonné Jacobs, 'Man met baard'.
Startprijs 20 EUR
Kok, 'Stilleven met fruit, bloemenvaas'. 1429
Kok, 'Stilleven met fruit, bloemenvaas'.
Startprijs 20 EUR
J. de Groot, 5 Aquarellen 1428
J. de Groot, 5 Aquarellen

110 EUR

J. de Groot, 3 Aquarellen 1427
J. de Groot, 3 Aquarellen

80 EUR

J. de Groot, 3 Aquarellen 1426
J. de Groot, 3 Aquarellen

80 EUR

H. Dingeman-Numans, Wilde bloemen 1425
H. Dingeman-Numans, Wilde bloemen

150 EUR

J. de Booy of Baay, Oude Rotterdamse haven 1424
J. de Booy of Baay, Oude Rotterdamse haven

120 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Vrouwelijk naakt 1423
Onduidelijk gesigneerd, Vrouwelijk naakt
Startprijs 100 EUR
C. Pignatari, 2x Gravure. 1422
C. Pignatari, 2x Gravure.
Startprijs 30 EUR
2 Werken in ovale lijst. 1421
2 Werken in ovale lijst.

40 EUR

2x Aquarel. 1420
2x Aquarel.
Startprijs 35 EUR
2x P.A. Nijgh, Etsen 1419
2x P.A. Nijgh, Etsen
Startprijs 80 EUR
Rien Visser, Portret lezende man 1418
Rien Visser, Portret lezende man
Startprijs 60 EUR
C. de Kok, 'Surrealistisch landschap met vogels'. 1417
C. de Kok, 'Surrealistisch landschap met vogels'.

50 EUR

J.H. Wijsmuller, 'Rivierkade met wandelaar en huizen'. 1416
J.H. Wijsmuller, 'Rivierkade met wandelaar en huizen'.

150 EUR

J. Wevers, 'Hollands stadsgezicht'. 1415
J. Wevers, 'Hollands stadsgezicht'.

100 EUR

Icoon, 19e eeuw. 1414
Icoon, 19e eeuw.

150 EUR

W. Zwart, Antiek pand met figuur op brug 1413
W. Zwart, Antiek pand met figuur op brug
Startprijs 90 EUR
Monogram V.D., Herenportret met hoed 1412
Monogram V.D., Herenportret met hoed
Startprijs 110 EUR
Bernard Buffet, Clown met hoedje 1411
Bernard Buffet, Clown met hoedje

140 EUR

H. Balman, Bomschuiten met figuren op strand 1410
H. Balman, Bomschuiten met figuren op strand
Startprijs 160 EUR
2x Ovaal portret. 1409
2x Ovaal portret.

50 EUR

A. Merichs ? Vissers op het ijs bij avond 1408
A. Merichs ? Vissers op het ijs bij avond
Startprijs 120 EUR
H. Hasseldiek, Flamingo's 1407
H. Hasseldiek, Flamingo's
Startprijs 80 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Bedoeïene Arabische man 1406
Onduidelijk gesigneerd, Bedoeïene Arabische man

100 EUR

Antieke Icoon 1405
Antieke Icoon

35 EUR

Landkaart Eilsleben, (16e/17e Eeuw) 1404
Landkaart Eilsleben, (16e/17e Eeuw)

50 EUR

Barton, Oosterse havenbordeel met ontblote dames 1403
Barton, Oosterse havenbordeel met ontblote dames
Startprijs 60 EUR
Antieke koperdrukplaat dierentuin Artis 1402
Antieke koperdrukplaat dierentuin Artis

85 EUR

F.A. Oostveen, Aapje met fruit 1401
F.A. Oostveen, Aapje met fruit

190 EUR

B. Rabbers, Bosgezicht in herfsttooi. 1400
B. Rabbers, Bosgezicht in herfsttooi.

60 EUR

Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie 1399
Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie
Startprijs 350 EUR
S. Schaeffer, Rotterdams' havengezicht 1398
S. Schaeffer, Rotterdams' havengezicht

325 EUR

Landkaart Reims en Champagne (16e/17e Eeuw) 1397
Landkaart Reims en Champagne (16e/17e Eeuw)

50 EUR

Eva Kiander, Zonnige landweg 1396
Eva Kiander, Zonnige landweg
Startprijs 50 EUR
H. Kollich, Vissersboten bij de kust 1395
H. Kollich, Vissersboten bij de kust

80 EUR

Verso M. Heijnes, Gezicht op Katerplassen 1394
Verso M. Heijnes, Gezicht op Katerplassen

45 EUR

E. Nussbaum, Flamingo danseres. 1393
E. Nussbaum, Flamingo danseres.

40 EUR

Salvador Dali, Eenhoorn 1392
Salvador Dali, Eenhoorn

90 EUR

Anton Heyboer, Kip 1391
Anton Heyboer, Kip

280 EUR

Landkaart Ratzenburgh, 16e Eeuw. 1390
Landkaart Ratzenburgh, 16e Eeuw.
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren.  1389
Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren.

80 EUR

N.K. Scheffer, 'Volksrust met stoomtrein'.  1388
N.K. Scheffer, 'Volksrust met stoomtrein'.

50 EUR

J. van Kregten, Bloesem op gemberpot. 1387
J. van Kregten, Bloesem op gemberpot.

50 EUR

Herman Krikhaar, Naakte figuur 1386
Herman Krikhaar, Naakte figuur

220 EUR

2x Herman Krikhaar, Karel Appel + Rooskens 1385
2x Herman Krikhaar, Karel Appel + Rooskens

200 EUR

Wouter Stips, Ik hou je altijd vast 1384
Wouter Stips, Ik hou je altijd vast

60 EUR

Mariska Rietveld, Figuratieve voorstelling 1383
Mariska Rietveld, Figuratieve voorstelling
Startprijs 60 EUR
Onduid. gesign. 'Frans stadsgezicht'. 1382
Onduid. gesign. 'Frans stadsgezicht'.

30 EUR

Gesigneerd S. Mesdag van Houten, 'Bloem stilleven'.  1381
Gesigneerd S. Mesdag van Houten, 'Bloem stilleven'.

325 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met huizen'. 1380
Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met huizen'.
Startprijs 150 EUR
2 Chinese zijde-schilderijen 1379
2 Chinese zijde-schilderijen
Startprijs 60 EUR