Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

G. Heinz, Boten op Duits binnenmeer
Resultaat: 150 EUR

G. Heinz. 1895. Boten op Duits binnenmeer. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.

B.H. Bolink, Twents bosgezicht in herfsttooi.
Resultaat: 150 EUR

B.H. Bolink. 1876 - 1950 (Enschede). Twents bosgezicht in herfsttooi. Pastel op papier. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.

Roel Wildeboer, Vaas met bloemen
Resultaat: 150 EUR

Roel Wildeboer. 1902 - 1989. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Worpswede, 'Tief im Moor'.
Resultaat: 150 EUR

Worpswede, 1864 - 1918. 'Tief im Moor'. Worpswede, Duitse school. Original Radierung. Ets op papier. Afmeting: 62 x 88 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Lezende figuur
Resultaat: 150 EUR

Theo Wolvecamp. 1992. 1925 - 1992. Lezende figuur. Nr. 15/175. Zeefdruk op papier. Afmeting: 60 x 47 cm. In goede staat.

Icoon, 19e eeuw.
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse icoon met heiligen, Griekenland. Afmeting: 31,5 x 25 x 1,7 cm. In redelijk/goede staat.

J.H. Wijsmuller, 'Rivierkade met wandelaar en huizen'.
Resultaat: 150 EUR

Jan Hillebrand Wijsmuller, 1855-1925. 'Rivierkade met wandelaar en huizen'. Gemengde techniek op papier. Afmeting. 29 x 46 cm. In goede staat.

H. Dingeman-Numans, Wilde bloemen
Resultaat: 150 EUR

Henriëtte Dingeman-Numans. 1877 - 1955. Wilde bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 57 cm. In goede staat.

2x Fritz Meisel, Stadsgezicht + Figuren op tribune
Resultaat: 150 EUR

2x Fritz Meisel. 1897 - 1960. Duitse school. Stadsgezicht Potsdam met tram en figuren. Tekening. En een aquarel op papier. 1927. Figuren op tribune. Afmeting: 27 - 29 cm. In goede staat.

16e-17e eeuwse triptiek
Resultaat: 140 EUR

Zeldzame 16e - 17e eeuwse Latijnse triptiek met lied in lamleder. Beschadigingen langs randen. A. Paris Chez Marcilly Rue de Petit Point No. 12. Ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 62 x 37 x 0,4 ...

Bernard Buffet, Clown met hoedje
Resultaat: 140 EUR

Bernard Buffet. Clown met hoedje. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 31 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 140 EUR

Anton Heyboer. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 140 EUR

Anton Heyboer. Vrouwelijk naakt. Plakaatverf op papier. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

H. Hausmann, naïef schilderij
Resultaat: 140 EUR

H. Hausmann (of Heusmann). Duitse school/Naïve school. Circa 1910. Expressief, naïef geschilderd dorpsgezicht met markttafereel. Olieverf op linnen. Afmeting: 76 x 95 cm. In goede staat.

Schilderij, statie uit de kerk
Resultaat: 140 EUR

Groot 19e eeuwse kerkelijke statie schildering 'Kruisiging Jezus Christus'. Met afneembare zijstukken met spreuken. Komt uit de kerk in Deurningen. Afmeting: 205 x 195 cm. In goede staat.

Leo Fernholz, 'Groot stilleven met fruit'.
Resultaat: 135 EUR

Leo Fernholz. Duitse school. Circa: 1900. 'Groot stilleven met fruit'. Paar beschadigingen. Afmeting: 130 x 78 cm. In redelijke staat.

E.C. Arntzenius, Vaas met rozen
Resultaat: 130 EUR

E.C. Arntzenius. 1902 - 1982. Vaas met rozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 24 cm. In goede staat.

Paul Bodifee, Boerderij met koeien onder bloesemboom
Resultaat: 130 EUR

Gesigneerd Paul Bodifee. Boerderij met koeien onder bloesemboom. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 30 cm. In goede staat.

H. Wittenburg, 'Besneeuwd bosgezicht met paardenkar'.
Resultaat: 130 EUR

H. Wittenburg. Circa: 1880. 'Besneeuwd bosgezicht met paardenkar'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 14 cm. In goede staat.

Wilm Wouters, Twee Volendamse jongens
Resultaat: 130 EUR

Wilm Wouters. 1887 - 1957. Twee Volendamse jongens. Litho. Afmeting: 21 x 18 cm. In goede staat.

Cornelisz, 'Stilleven met aardbeien'.
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 18 cm. In goede staat.

Joseph v.d. Wall Perné, Landschap bij avondlicht
Resultaat: 130 EUR

Joseph van de Wall Perné. 1877 - 1941. Landschap bij avondlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 28 cm. In goede staat.

Ton Anconé, 'Watermolen Haaksbergen'.
Resultaat: 130 EUR

Ton Anconé 1981 (Oldenzaal). Epigoon, Haagse school. 'Watermolen Haaksbergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

G.J. Wissink, 'Pluimvee met hond in schuur'.
Resultaat: 130 EUR

G.J. Wissink, 1912. 'Pluimvee met hond in schuur'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.

Menillo, 'Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren'.
Resultaat: 125 EUR

Menillo. 21e Eeuw. 'Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 90 cm. In goede staat.

Dirk Jan Ribbeling, Modern abstract
Resultaat: 125 EUR

Dirk Jan Ribbeling. 1932 - 2013 (Arnhem). Moderne abstracte voorstelling. Acryl op linnen. Afmeting: 110 x 100 cm. In goede staat.

H. Oesterschmidt, Eenden op waterpartij'.
Resultaat: 125 EUR

H. Oesterschmidt. 1879 - . Duitse school. 'Eenden op waterpartij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 68 cm. In goede staat.

Dirk Jan Ribbeling, Moderne kubistische compositie
Resultaat: 125 EUR

Dirk Jan Ribbeling. '98. 1932 - 2013 (Arnhem). Moderne kubistische compositie. Acryl op linnen. Afmeting: 110 x 94 cm. In goede staat

Jacqueline Schäfer, Handbeschilderde koe
Resultaat: 125 EUR

Jacqueline Schäfer. Handbeschilderde koe. Gelimiteerde oplage. In originele doos. Afmeting: 25 x 17 x 30 cm. In goede staat.

Johan Pootjes, 'Landschap Nederlands Indië'.
Resultaat: 120 EUR

Johan Pootjes. 1882 - 1944 Laren. 'Landschap Nederlands Indië'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, 2x Twentse landschappen
Resultaat: 120 EUR

P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twee werken. Twentse landschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 25 cm en 24 x 30 cm. In goede staat.

J. de Booy of Baay, Oude Rotterdamse haven
Resultaat: 120 EUR

J. de Booy of Baay '41.Oude Rotterdamse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 60 cm. In goede staat.

Ulco Kooistra. Landschap met gebouwen en auto
Resultaat: 120 EUR

Ulco Kooistra. 1900 - 1968. Landschap met gebouwen en auto. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, 'Stilleven met fruit'.
Resultaat: 110 EUR

C. Cornelisz. 21 Eeuw. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.

J. de Groot, 5 Aquarellen
Resultaat: 110 EUR

Jacq de Groot. ( 4-11-1924/11-01-2010)Vijf aquarellen. Dorpsgezicht Italië. Jachthonden. Zeilboot op zee. Zeilboot op zee. Landschap. Aquarellen op papier. Afmeting: 19 - 52 cm. In goede staat.

Willem Paerels, ' Vissersboten bij ondergaande zon'.
Resultaat: 100 EUR

Willem Paerels, 1878-1962. Belgische school. Voorstelling: 'Vissersboten bij ondergaande zon'. Pastel op papier. Afmeting. 70x90 cm. (groot werk). In goede staat.

Ongesigneerd, 2 dames in stad
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd, twee dames lopend in stad, olieverf op paneel, 17,5x23cm. In goede staat

Paulina Kowarzik, Vaas met rode rozen.
Resultaat: 100 EUR

Paulina Kowarzik. 1852 - 1930. Vaas met rode rozen op tuintafel. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 42 cm. In redelijke staat.

Dirk Jan Ribbeling, Motorrijder
Resultaat: 100 EUR

Dirk Jan Ribbeling. 1932 - 2013 (Arnhem). Abstracte figuratieve voorstelling. Motorrijder. Acryl op linnen. Afmeting: 120 x 100 cm. In goede staat.

Lot Chinese kunstwerken
Resultaat: 100 EUR

Zeven stuks oude/antieke Chinese zijde beschilderde schilderijen. Gesigneerd. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Mediterraans havengezicht
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Mediterraans havengezicht. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Portret oude heer
Resultaat: 100 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Portret oude heer met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Landschap met koeien
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1900. Landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.

Wim Riem, Twents landschap met koeien en boerderij.
Resultaat: 100 EUR

Wim Riem. 1922 - 2011 Ootmarsum. Twents landschap met koeien en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Wim Riem, Twents landschap bij avond met koeien.
Resultaat: 100 EUR

Wim Riem. 1922 - 2011 Ootmarsum. Twents landschap bij avond met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Cornelisz, 'Hollands strandgezicht'.
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Oud Hollands strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten in de ochtend. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Duits rivierlandschap'.
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 'Duits rivierlandschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

J. de Groot, 4 etsen
Resultaat: 100 EUR

Jacq de Groot. (4-11-1924/ 11-01-2010) Vier etsen. Diverse voorstellingen. Etsen op papier. Afmeting: circa 30 - 70 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, 'Perzikken'.
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met perziken'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Twee spelende poezen
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Twee spelende poezen. Circa: 1920. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

2 Japanse houtsnedes
Resultaat: 100 EUR

Twee oude/antieke Japanse gekleurde houtsnedes. Gesigneerd. Eén maal landschap met figuren. Eén maal met tekst, tabakspijp en gordelknopen. Houtsnede op papier. Afmeting: 34 x 22 cm. en 22 x 17 cm. In...

Onduidelijk gesigneerd, Bedoeïene Arabische man
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Bedoeïene Arabische man met herderstok. Circa: 1920. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 32 cm. In goede staat.

J. Wevers, 'Hollands stadsgezicht'.
Resultaat: 100 EUR

J. Wevers. 19e Eeuw. 'Hollands stadsgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 27 cm. In goede staat.

Landkaart 1696.
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke landkaart 'La Seigneurie Groningae 1696', door Nicolas Sanson. Gravure op papier. Afmeting: circa 56 x 82 cm. In goede staat.

Monogram 1862, Ruiter met harnas in stal
Resultaat: 100 EUR

Monogram 1862. Ruiter met harnas in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 47 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Pendant, Hollandse wintergezichten met figuren.
Resultaat: 95 EUR

Twee maal ongesigneerd. 21e Eeuw. Pendant, Hollandse wintergezichten met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, 'Stilleven met fruit'.
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, 'Vlinder'.
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Vlinder'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, Giethoorn + Molens + Kerk te Veere
Resultaat: 90 EUR

P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Drie werken. Eén aquarel, Giethoorn. Eén ets, Molens. Eén ets, Kerk te Veere. Etsen/aquarel op papier. Afmeting: 24 - 40 cm. In goede staat.

Salvador Dali, Eenhoorn
Resultaat: 90 EUR

Salvador Dali, Nr. 72/300. Eenhoorn. Lithografie op papier. Afmeting: 59 x 48 cm. In goede staat.

Engelse gravure, 18e Eeuw.
Resultaat: 85 EUR

18e Eeuwse handingekleurde Engelse gravure. Landgoed met familiewapen Earle of Lindsey Grimsthorp in the county of Lincoln...etc. Gravure op papier. Afmeting: 48 x 35 cm. In goede staat.

Monastery gravure, 17e-18e Eeuw
Resultaat: 85 EUR

17e-18e Eeuwse ? gravure. Gedateerd 1521. Monasterium Heverlense Fundatum ..... Afmeting: 47 x 39 cm. In goede staat.

Antieke koperdrukplaat dierentuin Artis
Resultaat: 85 EUR

Antieke koperdrukplaat van dierentuin Artis. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 30 x 2,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas met bloemen
Resultaat: 85 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1900. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Johannes Bosboom, Kerkinterieur met figuren.
Resultaat: 80 EUR

Johannes Bosboom. 1817 - 1891. Kerkinterieur met figuren. Ets op papier. Afmeting: 26,5 x 19,5 cm. In goede staat.

Rien Visser, Boerenerf
Resultaat: 80 EUR

Rien Visser (Enschede). Zonnig boerenerf met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Ton Ancone, Landschap met boerderij
Resultaat: 80 EUR

Ton Ancone. Oldenzaal, overleden. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 18e Eeuwse ruiter te paard.
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. 18e Eeuwse ruiter te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

L. Paret, Uiterwaard met stadsgezicht
Resultaat: 80 EUR

L. Paret. 1913. Belgische school. Uiterwaard met stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 24 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, Vaas met bloemen
Resultaat: 80 EUR

P.A. Nijgh 1949. 1876 - 1959 Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 37 cm. In goede staat.

J. de Groot, 4 etsen
Resultaat: 80 EUR

Jacq de Groot.(4-11-1924/11-01-2010) Vier etsen. Diverse voorstellingen. Etsen op papier. Afmeting: circa 35 -50 cm. In goede staat.

Bert Osterlund, Expressionistisch landschap met boten
Resultaat: 80 EUR

Bert Osterlund. Expressionistisch landschap met boten. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

S. Martens, Strandgezicht met schelpenvisser
Resultaat: 80 EUR

S. Martens. Strandgezicht met schelpenvisser. Circa: 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 50 cm. In goede staat.

Cornelis Snoeijerbosch, Grillige boom
Resultaat: 80 EUR

Cornelis Snoeijerbosch. 1891 - 1991. Grillige boom. Aquarel op paneel. Afmeting: 100 x 75 cm. In goede staat.

Schilder Eiben/Boekelo, Cats
Resultaat: 80 EUR

Schilder Eiben/Boekelo. Cats. Landschappen met dennenbomen en vakwerkboerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren.
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse school. Dorpsstraat met figuren. Verso Gerrit Lamberts, 1776 - 1850. Aquarel op papier. Afmeting: 18 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

H. Kollich, Vissersboten bij de kust
Resultaat: 80 EUR

H. Kollich. Vissersboten bij de kust. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.

J. de Groot, 3 Aquarellen
Resultaat: 80 EUR

Jacq de Groot. (4-11-1924/ 11-01-2010) Drie aquarellen. Zeilboten op zee. Aquarellen op papier. Afmeting: 36 - 56 cm. In goede staat.

J. de Groot, 3 Aquarellen
Resultaat: 80 EUR

Jacq de Groot.( 4-11-1924/ 11-01-2010) Drie aquarellen. Riviergezicht met brug. Uiterwaard. Dorpsgezicht Siquenza. Aquarellen op papier. Afmeting: 39 - 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Abrahams offer'.
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd religieus 19e eeuws schilderij. 'Abrahams offer'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 28 cm. In goede staat.

G. Hoof, 'Edele man'.
Resultaat: 80 EUR

G. Hoof. Circa: 1900. 'Edele man met sieraden en staf'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 35 cm. In redelijke staat.

2 x Jan H. Bolink, 'Twentse boerderij'.
Resultaat: 80 EUR

Twee werken van Jan H. Bolink. 1913 - Enschede. Twee maal 'Twentse boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 41 cm. + 50 x 60 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Stadskanaal Brugge
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Belgische school. Stadskanaal Brugge. Pastel op papier. Afmeting: 57 x 40 cm. In goede staat.

K. Broerse, Dorpsgezicht Genemuiden
Resultaat: 80 EUR

K. Broerse. 1900 - 1972 Enschede. Dorpsgezicht Genemuiden. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd. Bergmeer met boten en gebouw.
Resultaat: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Bergmeer met boten en gebouw. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Willem Lanken, Voeten aan het strand
Resultaat: 75 EUR

Willem Lanken. 1890 - 1986. Duitse school. Voeten aan het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 65 x 43 cm. In goede staat.

J. Casari, Boerderij met boomgaard en kippen
Resultaat: 75 EUR

J. Casari. Boerderij met boomgaard en kippen. Circa: 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Expressionistisch landschap
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1900. Expressionistisch landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 75 cm. In goede staat.

Ton Anconé, 'Twentse watermolen'.
Resultaat: 75 EUR

Ton Anconé. Oldenzaalse kunstschilder. 'Twentse watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Boten op zee
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Boten op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 75 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Havengezicht van Danzig
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd (verso). Duitse school. Havengezicht van Danzig. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Joern, Expressionistisch landschap
Resultaat: 70 EUR

Joern 1977. Expressionistisch landschap. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Religieuze afbeelding
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. 18e eeuw.'Religieuze afbeelding met corpus christie'. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 44 cm. In goede staat.

Cornelis Snoeijerbosch, landschap met bomen
Resultaat: 70 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch. 1891-1975. Zutphen. 'Duin landschap met boom'. Afmeting: 122 x 80 cm. Olieverf op paneel. In redelijk/goede staat.

Andries Verleur, Paardenkar met arbeider
Resultaat: 70 EUR

Andries Verleur, 1876-1953. 'Paardenkar met arbeider bij zandafgraving'. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 50 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Fries interieur'.
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd rechtsboven. Duitse school. Circa: 1930. 'Fries interieur met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 58 cm. In goede staat.