Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

J. Infantina, 'Striptease danseres'.
Resultaat: 65 EUR

J. Infantina 1968. Verso Duitse tekst. 'Striptease danseres'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

Pendant, portretten
Resultaat: 65 EUR

Dames- en herenportret 19e eeuw (heer is bedoekt), olieverf op linnen(heer) en paneel(dame), ongesigneerd? 37x43cm. Cond.: R-G

J. van der Stap, Poldervaart met boerderij
Resultaat: 65 EUR

Jan van der Stap. 1874 - 1940. Poldervaart met boerderij, boot en figuur. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.

H. Kley, 'Vaas met bloemen'.
Resultaat: 65 EUR

Henry Kley, 1903 - 1977. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Giethoorn
Resultaat: 65 EUR

Ton Anconé 1980 (Oldenzaal). Epigoon, Haagse school. 'Giethoorn'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

2x P.A. Nijgh, 1x B. Ansing, 3x Twentse etsen
Resultaat: 60 EUR

Drie keer Twentse etsen. P.A. Nijgh, Oogsttijd. P.A. Nijgh, Bospad. B. Ansing, Stadsgezicht. Etsen op papier. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.

J. van Oosten, Naakte dame met kousen
Resultaat: 60 EUR

J. van Oosten. 20e Eeuw. Naakte dame met kousen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Jan Vermeulen, Gezicht op kasteel
Resultaat: 60 EUR

Jan Vermeulen. Gezicht op kasteel. Circa: 1930. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x16 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Schaapsherder met dorp op achtergrond
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Schaapsherder met dorp op achtergrond. Circa: 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 16 cm. In redelijke staat.

Theo Nijs, 'Stilleven met koffieset'.
Resultaat: 60 EUR

Theo Nijs, 1962. 1934 - 2015. 'Stilleven met koffieset'. Verso expositie Lichtenvoordse kunstenaars. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 24,5 cm. In goede staat.

J. van Oosten, Stilleven met knoflook en uien
Resultaat: 60 EUR

J. van Oosten. 20e Eeuw. Stilleven met knoflook en uien. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 50 cm. In goede staat.

Frans Baayens, 'Landschap in Buurse'.
Resultaat: 60 EUR

Frans Baayens. 1896 - 1970 Enschede. 'Landschap Buurse'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

2 Oude Chinese werken, Gesigneerd.
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Chinese werken. Gesigneerd. Eén maal vogel op bloesemtak. Op zijde geschilderd. Eén maal vlieg op blad. Litho op papier. Afmeting: 41 x 15 cm. en 30 x 20 cm. In goede staat.

Nils Landzelius, Kust bij avond
Resultaat: 60 EUR

Nils Landzelius. Kust bij avond. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 38 cm. In goede staat.

2x Onduid. gesign. (Duits), 'Stadsgezicht' + 'Wintergezicht'.
Resultaat: 60 EUR

Twee Duitse schilderijen. Onduidelijk gesigneerd. Eén maal 'Stadsgezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 48 cm. Eén maal 'Wintergezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 68 cm. Beide schilderi...

Ongesigneerd, 'Moeder met lezend kind'.
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 'Moeder met lezend kind'. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boerderij met boerin en geit
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Boerderij met boerin en geit. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 20 cm. In goede staat.

W. Raes, 'Kippen voeren'.
Resultaat: 60 EUR

W. Raes. Eind 20e eeuw. 'Kippen voeren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.

H.F. ter Beek, Houtsnip
Resultaat: 60 EUR

H.F. ter Beek. Houtsnip in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Wouter Stips, Ik hou je altijd vast
Resultaat: 60 EUR

Wouter Stips, 2000. E/A 10/19. 1944 Wassenaar. Abstract figuratieve compositie. Ik hou je altijd vast. Lithografie op papier. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

B. Rabbers, Bosgezicht in herfsttooi.
Resultaat: 60 EUR

W. Rabbers. Bosgezicht in herfsttooi. Circa: 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Francois Delpech, Les amateurs de tableax
Resultaat: 60 EUR

Francois Delpech. 1778 - 1825. Lithografie naar L. Boilly 1761 - 1845. Les amateurs de tableax + origineel blad waar werk in staat. Vochtvlekken. Litho op papier. Afmeting: 28 x 22 cm. In redelijke st...

Josef Israëls, 'Kindje in kakstoel'. (Ets)
Resultaat: 60 EUR

Josef Israëls 1824 - 1911. 'Kindje in kakstoel'. Ets op papier.

L. de Pont, Kerk op berg
Resultaat: 60 EUR

L. de Pont. Circa: 1900. Miniatuur landschap op koper geschilderd. Kerk op berg. Olieverf op paneel. Afmeting: 8 x 10 cm. In goede staat.

Sofia Becker, 'Bloempot met bloem'.
Resultaat: 60 EUR

Sofia Becker. Duitse school. 'Bloempot met bloem'. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Riviergezicht'
Resultaat: 55 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 20e Eeuw. 'Riviergezicht met platbodem en boerenhuizen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

Willy Krake, 'Landschap met figuren'
Resultaat: 55 EUR

Willy Krake. 'Landschap met figuren'. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'voorstelling naar Murillo'.
Resultaat: 55 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. 'Voorstelling naar Murillo'. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.

Berger, 'Stilleven met fruit + glas'
Resultaat: 50 EUR

Berger. 21e Eeuw. 'Stilleven met fruit + glas'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.

J. v.d. Garde, Vaas met viooltjes
Resultaat: 50 EUR

J. v.d. Garde. Vaas met viooltjes. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 30 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Boer met drie koeien op bospad
Resultaat: 50 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Vroeg werk. Boer met drie koeien op bospad. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 25 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Stilleven met rozen
Resultaat: 50 EUR

Ton Anconé. '49. Oldenzaal (overleden). Vroeg werk. Stilleven met rozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 19 cm. In goede staat.

Jef Diederen, 'Moderne compositie met drie figuren'.
Resultaat: 50 EUR

Jef Diederen 69/70. 1920 - 2009. 'Moderne compositie met drie figuren'. Lithografie op papier. Afmeting: 78 x 52 cm. In goede staat.

2x Lithografie Jamm
Resultaat: 50 EUR

Twee maal Jamm 1997. Verso Hans Morselt, beeldend kunstenaar. Nr. 18/40, 26/40. Moderne composities. Lithografieën op papier. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.

H.E. Roodenburg, Gezicht op kerk
Resultaat: 50 EUR

H.E. Roodenburg, '51. 1895 - 1987. Gezicht op kerk met figuur. Tekening op papier. Afmeting: 20 x 35 cm. In redelijke staat.

Nico Bruynesteyn. Stilleven
Resultaat: 50 EUR

Nico Bruynesteyn. 1893 - 1950. Stilleven met kandelaar, boeken en Chinees porselein. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Portret jonge Rembrandt'.
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1920. 'Portret jonge Rembrandt'. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 28 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Besneeuwd landschap met huisjes
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Besneeuwd landschap met huisjes. Circa: 1920. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.

Beike ?, Berglandschap met figuren
Resultaat: 50 EUR

Beike ? Circa: 1920. Duitse school. Berglandschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met tin
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1920. Stilleven met tin. Volgens overlevering herkomst schenking Stien Eelsingh. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 44 cm. In goede staat.

G.F. Teyssen, Man met sigaret in het donker.
Resultaat: 50 EUR

G.F. Teyssen. 1873 - 1955. Man met sigaret in het donker. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

J. van Kregten, Bloesem op gemberpot.
Resultaat: 50 EUR

Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Enschede. Bloesem op gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.

N.K. Scheffer, 'Volksrust met stoomtrein'.
Resultaat: 50 EUR

N.K. Scheffer. 20e Eeuw. Zuid Afrikaans aquarel. Volksrust met stoomtrein. Aquarel op papier. Afmeting: 29 x 73 cm. In goede staat.

Landkaart Reims en Champagne (16e/17e Eeuw)
Resultaat: 50 EUR

16e-17e Eeuwse Franse landkaart Reims en Champagne. Koperdruk hand ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 38 x 52 cm. In goede staat.

Landkaart Eilsleben, (16e/17e Eeuw)
Resultaat: 50 EUR

Antieke landkaart Duitsland Eislebia Conitatus Mans Feldiae Opp. uit 1588. Ingekleurde gravure uit het boek Brauw - Hogenberg 1588. (aan de onderkant bij moetrand ingekort, werk niet beschadigd) Gravu...

2x Ovaal portret.
Resultaat: 50 EUR

H. Dechmaeijer 1929. 'Dames en herenportret. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 53 - 62 cm. In goede staat.

C. de Kok, 'Surrealistisch landschap met vogels'.
Resultaat: 50 EUR

Cees de Kok. 1937 Tilburg - Almelo. 'Surrealistisch landschap met vogels'. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 50 cm. In goede staat.

Naar A. Koningh Jr., 'Romantisch wintergezicht'.
Resultaat: 50 EUR

Naar A. Koningh Jr. 'Romantisch Hollands wintergezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

Tilly Moes, Vaas met bloem
Resultaat: 50 EUR

Tilly Moes. Vaas met bloem. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Lutterzand (klein)
Resultaat: 50 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Epigoon, Haagse school. 'Lutterzand'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

J.A. Smit, 4x tulpen, zeefdruk
Resultaat: 50 EUR

Vier lithografieën JAS. Johannes Adrianus Smit. 1945 - 2002. Tulpen Mokrum Red, Bellona, Orange Favourite, Mabel Vilolet. Litho op papier. Afmeting: 28 x 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk, 'Landschap met boerderij'
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk. 'Landschap met boerderij en figuren'. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18,5 cm. In goede staat.

Verso M. Heijnes, Gezicht op Katerplassen
Resultaat: 45 EUR

Verso M. Heijnes (Marinus). 1888 - 1963. Gezicht op Kagerplassen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Joop Kruip of Ruip, 'Dorp op palen Zuiderzee'.
Resultaat: 40 EUR

Joop Kruip of Ruip. Naïve school. 'Dorp op palen Zuiderzee'. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 28 cm. In goede staat.

Henri Toulouse Lantrec, Vrouwelijk naakt in interieur
Resultaat: 40 EUR

Henri Toulouse Lantrec. 1864 - 1901. Vrouwelijk naakt in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: 31 x 22 cm. In goede staat.

Hollandse gravure, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse gravure. Partie de Maarsen Boelestijn et Vechtleven. Door Mart. Engelbrecht excud. Vochtvlekken. Gravure op papier. Afmeting: 28 x 20 cm. In redelijke staat.

Garjeans, Landschap met windmolens (Kinderdijk)
Resultaat: 40 EUR

Garjeans. Circa: 1920. Landschap met 5 windmolens (Kinderdijk). Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 22,5 cm. In goede staat.

E. Nussbaum, Flamingo danseres.
Resultaat: 40 EUR

E. Nussbaum. '98. Flamingo danseres. Aquarel op papier. Afmeting: 27 x 50 cm. In goede staat.

2 Werken in ovale lijst.
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke ovale lijsten in Louis- Seize stijl met lithografieën/reproduktie. Circa 1900. Afmeting: 55 x 58 cm. en 49 x 34 cm. In goede staat.

Nico Zwiers, 'Oosterse citadel bij avond'.
Resultaat: 40 EUR

Nico Zwiers. Circa 1960. 'Oosterse citadel bij avond aan het water'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

P. Just, 'Paardenspan', (kopie)
Resultaat: 40 EUR

P. Just (kopie). Duitse school. 'Paardenspan met vele figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Poezen stilleven
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Poezen stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Fritz Crone, 'Beierse vrouw in klederdracht'.
Resultaat: 40 EUR

Fritz Crone. München 1910. Duitse school. 'Beierse vrouw in klederdracht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 29 cm. In goede staat.

G. Irwin, De pyramiden van Gizeh
Resultaat: 40 EUR

G. Irwin. Engelse school. Circa 1910. 'De pyramiden van Gizeh'. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Oostenrijks binnenmeer met kasteel'.
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1880. 'Oostenrijks binnenmeer met kasteel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 40 cm. In redelijke staat.

J. van Oosten, Stilleven met rode uien en knoflook
Resultaat: 35 EUR

J. van Oosten. 20e Eeuw. Stilleven met rode uien en knoflook. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Antieke Icoon
Resultaat: 35 EUR

Russische icoon met Moeder Gods met het kind Jezus met boekrol in Hodigitria, de icoon is bekleed met een fraai bewerkte rizza, Russisch omstreeks 1900. Afmeting: 12 x 16 cm.

Marsburger, 'Heidegezicht met boerderij'.
Resultaat: 35 EUR

Marsburger. Duitse school. Circa: 1920. 'Heidegezicht met boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Jo Welmar, 'Stilleven met vazen en druiven'.
Resultaat: 35 EUR

Jo Welmar, 1965. Duitse school. 'Stilleven met vazen en druiven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Affiche, '60-er jaren'.
Resultaat: 30 EUR

Oude theater affiche 'Int. Trabour Club'. 60-er Jaren. Afmeting: circa 80 x 52 cm. In goede staat.

J. van Oosten, Strandgezicht met ruiters
Resultaat: 30 EUR

J. van Oosten. Strandgezicht met ruiters. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 29 x 20 cm. In goede staat.

Atelier Rose-Marie Sterenberg
Resultaat: 30 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz. Amsterdam 1919. 'Dame met hoed'. Ollieverf op linnen. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.

Mils, Hollands riviergezicht
Resultaat: 30 EUR

Mils ca. 1940, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met windmolen 100x50cm. Cond.: G

Russisch aquarel + lakwerk
Resultaat: 30 EUR

Twee maal item uit Rusland. Betreffende: 'Kremlin', (litho ?) en Matrousjka lakwerk. Afmeting: 13 x 19 cm. en 15,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.

Onduid. gesign. 'Frans stadsgezicht'.
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Franse school. 'Frans stadsgezicht met Moulin Rouge'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 19 cm. In goede staat.

2 Oosterse aquarellen
Resultaat: 25 EUR

Twee Oosterse aquarellen. Eén maal Perzië, 'Figuren in interieur'. 19e-20e Eeuw. Gouache op papier. En één maal M.D. Artona Bali, miniatuur 'Dansende Foohonden'. Aquarel op papier. Afmeting: 8 x 16 cm...

Paul Citroen, 'Gezichten compostie'.
Resultaat: 25 EUR

Paul Citroen. 1896 - 1983. IV 1946. 'Gezichten compositie'. Uitgave Eenhoorn. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 30 cm.