35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

J. Infantina, 'Striptease danseres'. 1302
J. Infantina, 'Striptease danseres'.

65 EUR

Pendant, portretten 1365
Pendant, portretten

65 EUR

J. van der Stap, Poldervaart met boerderij 1455
J. van der Stap, Poldervaart met boerderij

65 EUR

H. Kley, 'Vaas met bloemen'. 1457
H. Kley, 'Vaas met bloemen'.

65 EUR

Ton Anconé, Giethoorn 1465
Ton Anconé, Giethoorn

65 EUR

2x P.A. Nijgh, 1x B. Ansing, 3x Twentse etsen 1135
2x P.A. Nijgh, 1x B. Ansing, 3x Twentse etsen

60 EUR

J. van Oosten, Naakte dame met kousen 1172
J. van Oosten, Naakte dame met kousen

60 EUR

Jan Vermeulen, Gezicht op kasteel 1173
Jan Vermeulen, Gezicht op kasteel

60 EUR

Ongesigneerd, Schaapsherder met dorp op achtergrond 1174
Ongesigneerd, Schaapsherder met dorp op achtergrond

60 EUR

Theo Nijs, 'Stilleven met koffieset'. 1187
Theo Nijs, 'Stilleven met koffieset'.

60 EUR

J. van Oosten, Stilleven met knoflook en uien 1213
J. van Oosten, Stilleven met knoflook en uien

60 EUR

Frans Baayens, 'Landschap in Buurse'. 1217
Frans Baayens, 'Landschap in Buurse'.

60 EUR

2 Oude Chinese werken, Gesigneerd. 1226
2 Oude Chinese werken, Gesigneerd.

60 EUR

Nils Landzelius, Kust bij avond 1230
Nils Landzelius, Kust bij avond

60 EUR

2x Onduid. gesign. (Duits), 'Stadsgezicht' + 'Wintergezicht'. 1301
2x Onduid. gesign. (Duits), 'Stadsgezicht' + 'Wintergezicht'.

60 EUR

Ongesigneerd, 'Moeder met lezend kind'. 1303
Ongesigneerd, 'Moeder met lezend kind'.

60 EUR

Ongesigneerd, Boerderij met boerin en geit 1309
Ongesigneerd, Boerderij met boerin en geit

60 EUR

W. Raes, 'Kippen voeren'. 1311
W. Raes, 'Kippen voeren'.

60 EUR

H.F. ter Beek, Houtsnip 1341
H.F. ter Beek, Houtsnip

60 EUR

Wouter Stips, Ik hou je altijd vast 1384
Wouter Stips, Ik hou je altijd vast

60 EUR

B. Rabbers, Bosgezicht in herfsttooi. 1400
B. Rabbers, Bosgezicht in herfsttooi.

60 EUR

Francois Delpech, Les amateurs de tableax 1458
Francois Delpech, Les amateurs de tableax

60 EUR

Josef Israëls, 'Kindje in kakstoel'. (Ets) 1462
Josef Israëls, 'Kindje in kakstoel'. (Ets)

60 EUR

L. de Pont, Kerk op berg 1487
L. de Pont, Kerk op berg

60 EUR

Sofia Becker, 'Bloempot met bloem'. 1494
Sofia Becker, 'Bloempot met bloem'.

60 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Riviergezicht' 1470
Onduidelijk gesigneerd, 'Riviergezicht'

55 EUR

Willy Krake, 'Landschap met figuren' 1484
Willy Krake, 'Landschap met figuren'

55 EUR

Ongesigneerd, 'voorstelling naar Murillo'. 1491
Ongesigneerd, 'voorstelling naar Murillo'.

55 EUR

Berger, 'Stilleven met fruit + glas' 1122
Berger, 'Stilleven met fruit + glas'

50 EUR

J. v.d. Garde, Vaas met viooltjes 1145
J. v.d. Garde, Vaas met viooltjes

50 EUR

Ton Anconé, Boer met drie koeien op bospad 1218
Ton Anconé, Boer met drie koeien op bospad

50 EUR

Ton Anconé, Stilleven met rozen 1219
Ton Anconé, Stilleven met rozen

50 EUR

Jef Diederen, 'Moderne compositie met drie figuren'. 1249
Jef Diederen, 'Moderne compositie met drie figuren'.

50 EUR

 2x Lithografie Jamm 1250
2x Lithografie Jamm

50 EUR

H.E. Roodenburg, Gezicht op kerk 1254
H.E. Roodenburg, Gezicht op kerk

50 EUR

Nico Bruynesteyn. Stilleven 1294
Nico Bruynesteyn. Stilleven

50 EUR

Ongesigneerd, 'Portret jonge Rembrandt'. 1308
Ongesigneerd, 'Portret jonge Rembrandt'.

50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Besneeuwd landschap met huisjes

50 EUR

Beike ?, Berglandschap met figuren 1359
Beike ?, Berglandschap met figuren

50 EUR

Ongesigneerd, Stilleven met tin  1360
Ongesigneerd, Stilleven met tin

50 EUR

G.F. Teyssen, Man met sigaret in het donker. 1370
G.F. Teyssen, Man met sigaret in het donker.

50 EUR

J. van Kregten, Bloesem op gemberpot. 1387
J. van Kregten, Bloesem op gemberpot.

50 EUR

N.K. Scheffer, 'Volksrust met stoomtrein'.  1388
N.K. Scheffer, 'Volksrust met stoomtrein'.

50 EUR

Landkaart Reims en Champagne (16e/17e Eeuw) 1397
Landkaart Reims en Champagne (16e/17e Eeuw)

50 EUR

Landkaart Eilsleben, (16e/17e Eeuw) 1404
Landkaart Eilsleben, (16e/17e Eeuw)

50 EUR

2x Ovaal portret. 1409
2x Ovaal portret.

50 EUR

C. de Kok, 'Surrealistisch landschap met vogels'. 1417
C. de Kok, 'Surrealistisch landschap met vogels'.

50 EUR

Naar A. Koningh Jr., 'Romantisch wintergezicht'. 1431
Naar A. Koningh Jr., 'Romantisch wintergezicht'.

50 EUR

Tilly Moes, Vaas met bloem 1444
Tilly Moes, Vaas met bloem

50 EUR

Ton Anconé, Lutterzand (klein) 1482
Ton Anconé, Lutterzand (klein)

50 EUR

J.A. Smit, 4x tulpen, zeefdruk 1486
J.A. Smit, 4x tulpen, zeefdruk

50 EUR

Onduidelijk, 'Landschap met boerderij' 1488
Onduidelijk, 'Landschap met boerderij'

50 EUR

Verso M. Heijnes, Gezicht op Katerplassen 1394
Verso M. Heijnes, Gezicht op Katerplassen

45 EUR

Joop Kruip of Ruip, 'Dorp op palen Zuiderzee'. 1188
Joop Kruip of Ruip, 'Dorp op palen Zuiderzee'.

40 EUR

Henri Toulouse Lantrec, Vrouwelijk naakt in interieur 1203
Henri Toulouse Lantrec, Vrouwelijk naakt in interieur

40 EUR

Hollandse gravure, 18e eeuw 1325
Hollandse gravure, 18e eeuw

40 EUR

Garjeans, Landschap met windmolens (Kinderdijk) 1367
Garjeans, Landschap met windmolens (Kinderdijk)

40 EUR

E. Nussbaum, Flamingo danseres. 1393
E. Nussbaum, Flamingo danseres.

40 EUR

2 Werken in ovale lijst. 1421
2 Werken in ovale lijst.

40 EUR

Nico Zwiers, 'Oosterse citadel bij avond'. 1460
Nico Zwiers, 'Oosterse citadel bij avond'.

40 EUR

P. Just, 'Paardenspan', (kopie) 1471
P. Just, 'Paardenspan', (kopie)

40 EUR

Ongesigneerd, Poezen stilleven 1477
Ongesigneerd, Poezen stilleven

40 EUR

Fritz Crone, 'Beierse vrouw in klederdracht'. 1483
Fritz Crone, 'Beierse vrouw in klederdracht'.

40 EUR

G. Irwin, De pyramiden van Gizeh 1489
G. Irwin, De pyramiden van Gizeh

40 EUR

40 EUR

J. van Oosten, Stilleven met rode uien en knoflook 1214
J. van Oosten, Stilleven met rode uien en knoflook

35 EUR

Antieke Icoon 1405
Antieke Icoon

35 EUR

Marsburger, 'Heidegezicht met boerderij'. 1493
Marsburger, 'Heidegezicht met boerderij'.

35 EUR

Jo Welmar, 'Stilleven met vazen en druiven'. 1497
Jo Welmar, 'Stilleven met vazen en druiven'.

35 EUR

Affiche, '60-er jaren'. 1235
Affiche, '60-er jaren'.

30 EUR

J. van Oosten, Strandgezicht met ruiters 1327
J. van Oosten, Strandgezicht met ruiters

30 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg 1332
Atelier Rose-Marie Sterenberg

30 EUR

Mils, Hollands riviergezicht 1364
Mils, Hollands riviergezicht

30 EUR

Russisch aquarel + lakwerk 1366
Russisch aquarel + lakwerk

30 EUR

Onduid. gesign. 'Frans stadsgezicht'. 1382
Onduid. gesign. 'Frans stadsgezicht'.

30 EUR

2 Oosterse aquarellen 1373
2 Oosterse aquarellen

25 EUR

Paul Citroen, 'Gezichten compostie'. 1461
Paul Citroen, 'Gezichten compostie'.

25 EUR