J.T. Maten. 20e Eeuw. Paardenstal met boer en kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
G. van Pelt. 1873 - 1926. Vaas met boeket. Olieverf op paneel. Afmeting: 63 x 75 cm. In goede staat.
H.F. ter Beek. Landschap met ophaalbrug. Aquarel op papier. Afmeting: 49 x 43 cm. In goede staat.
Theo Nijs, 1962. 1934 - 2015. 'Stilleven met koffieset'. Verso expositie Lichtenvoordse kunstenaars. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 24,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Verliefd paar bij spinnewiel. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 21 x 17 cm. In goede staat.
J.W. Gruyter. 1856 - 1908. 'Zeilschepen op zee bij avondlicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 65 cm. In goede staat.
H. Endlich. Pseudoniem Jan Knikker. Boerderij met knotswilgen en boerin. Aquarel op papier. Afmeting: 39 x 28 cm. In goede staat.
Henk Jaspers? Stilleven met beeld, fles etc. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Hazelzet. 1992. Frans. Titel: Geisha, Nr. 1-199. Lithografie op papier. Afmeting: 46 x 67 cm. In goede staat.
Peter Cox. 1912 - 1985. Heidegezicht met berkenbomen. Olieverf op linnen. Eén klein scheurtje. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Plimer, 19e eeuw. Miniatuur damesportret. Mogelijk 'Nathaniel' of 'Andrew Plimer'. Lijst omranding met filigrain en pareltjes, achterkant met schildpad. Olieverf op ivoor. Afmeting: 6,7 x 8,7 cm. In g...
Jan Vermeulen. Gezicht op kasteel. Circa: 1930. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x16 cm. In goede staat.
Henk Schuring '65. Enschede 1928 - 1984. Moderne compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 28 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Mediterraans havengezicht. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke landkaart uit 1626 door John Speede. 'New Map of XVII provinces low Germanie. Handingekleurd (verkleurd + klein scheurtje in middenvouw). Afmeting: 42 x 55 cm. In redelijk/goede staat...
Ongesigneerd. Jacht stilleven. 19e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 23 x 17 cm. In goede staat.
Willem Lanken. Duitse school. 1890 - 1986. Zanddepots in haven. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Stadsgezicht Parijs met koets. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twee werken. Twee maal Twentse landschappen. Aquarellen op papier. Afmeting: 23 x 30 cm en 28 x 40 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twee werken. Twentse landschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 25 cm en 24 x 30 cm. In goede staat.
C. Verschuur, pseudoniem Cor Bouter. 1888 - 1966. 'Werkende boer bij hooiwagen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
J. van Mourik. Waarschijnlijk Jacques van Mourik. 1879 - 1971. Kinderen met geit. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Pieter Arie Nijgh. 1876 - 1959. Enschede. Portaal kerk te Enschede. Ets op papier. Afmeting: 31 x 26 cm. In goede staat.
J.H. Böhm. Duitse school. Plasgezicht met grazende koe. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 95 cm. In goede staat.
Kees Broerse, 1962. 1900 - 1972. Keulse kan met bloemen. Gouache op papier. Afmeting: 35 x 47 cm. In goede staat.
B.H. Bolink. 1876 - 1950 (Enschede). Twents bosgezicht in herfsttooi. Pastel op papier. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
Gesigneerd J. Smit. Circa: 1930. Hollands dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 32 cm. In goede staat.
J. Lemaiyeur (?). Circa: 1900. 'Stadsgracht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.
Kees Broerse. 1900 - 1972 Enschede. Buurserzand. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Drie keer Twentse etsen. P.A. Nijgh, Oogsttijd. P.A. Nijgh, Bospad. B. Ansing, Stadsgezicht. Etsen op papier. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Johan Pootjes. 1882 - 1944 Laren. 'Landschap Nederlands Indië'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees rolschilderij met florale decors. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 215 x 79 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Vrouwelijke naakte buste. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse handgeschilderde Duitse familiewapens over families 17e-18e eeuw. 16e-17e Eeuwse Sardinië familie wapens. Afmeting: 51 x 40 cm. 17e Eeuwse Zweedse familiewapens. Afmeting: 51 x 40...
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Wandelaar in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 21,5 x 25,5 cm. In goede staat.
Henri van Daalhof. 1867 - 1953. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Dorpsgebouw. Nr. 214 - 300. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Nr. 118 - 150. Boerderij in de sneeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Russische aquarel. Wintergezicht met figuren bij rivier en Russische kerk. Aquarel op papier. Afmeting: 22 x 29 cm. In goede staat.
G. Heinz. 1895. Boten op Duits binnenmeer. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.
Leon Senf. 1860 -1940. Schelpenvisser met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 34 cm. In goede staat.
Dirk Jan Ribbeling. 1932 - 2013 (Arnhem). Moderne abstracte voorstelling. Acryl op linnen. Afmeting: 110 x 100 cm. In goede staat.
A. Vické Deckers ?. Duitse school ?. Stilleven met vissen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 86 cm. In redelijke staat.
Hans Innemee. 1951 - . Side by side. Acryl op papier. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
Peeters. 20e Eeuw. Besneeuwd landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 39 cm. In goede staat.
Paulina Kowarzik. 1852 - 1930. Vaas met rode rozen op tuintafel. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 42 cm. In redelijke staat.
H. Wittenburg. Circa: 1880. 'Besneeuwd bosgezicht met paardenkar'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 14 cm. In goede staat.
Willem Noordijk. 1887 - 1970. Arabische dorpsstraat met figuren. Sepia op papier. Afmeting: 22 x 30 cm. In goede staat.
Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Heidegezicht met boom. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In redelijke staat.
P.M.F. van Herwaarden. ´Boerenhuis bij sloten in de sneeuw met roeiboten´. Olieverf op paneel. Afmeting 50 x 70 cm. In goede staat.
Wim van Norden. 1917 - 2001. Haven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Jan Laeven. 1925 - 2001 (Maastricht). Impressionistisch vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 67 cm. In goede staat.
Keith Haring. Figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 103 cm. In goede staat.
Jan Sijpestijn. 1945. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 28 cm. In goede staat.
Kyrillische Russische signatuur. 1978 Lopatkin. 'Naakte dames bij bed'. Olieverf op linnen. Afmeting: 63 x 80 cm. In goede staat.
John Bevort. 1917 - 1996. Opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 89 cm. In goede staat.
Zivojin Celic. Servië 1954 - Split. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: 66 x 66 cm. In goede staat.
Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. 'Keramieken vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Klaas Bernink, 1979. 1913 - 1996 Enschede. Twentse boerderij in de sneeuw. Nr. 222 - 250. Herkomst galerie polder. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Karel Appel. 78. Nr. XIV van XIV. Abstracte compositie. Zeefdruk op papier. Afmeting: 55 x 41 cm. In goede staat.
Wallasse Ting. 1929 - 2010. Nr. 12/20. Twee dames met paard en kat. Zeefdruk op papier. Afmeting: 95 x 95 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Nr. 121/280. For Ever. Zeefdruk op papier. Afmeting: 80 x 52 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. 18e Eeuwse man met tabakspijp en Chinese porseleinen schaal met soep. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 22,5 cm. In goede staat.
Clemens Briels. 1946 - . Nr. 19/20. Antipodes figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 60 cm. In goede staat.
Rien Visser (Enschede). Zonnig boerenerf met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. ´Kruis afname Jezus Christus´. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 95 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek schilderijtje in lijst. Circa: 1880. Deels geschilderd. Romantisch paar op balkon. Olieverf op papier. Afmeting: 10 x 15 cm. In goede staat.
Onbekend. 17e - 18e Eeuw. 'Koeien in wijds landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 57 x 75 cm. In redelijke staat.
Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap, Nr. 96/350. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 17 cm. In goede staat.
Reint Withaar, 1986. 1928 - Elburg. Landschap met eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Joh. van Hast, 1913. Landschap met koeien bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 125 cm. In goede staat.
H.J. Veger. 1910 - 1999. 'Boerderij met boer, kippen en koeien'. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse school. 18e - 19e Eeuw. Verso onduidelijk gesigneerd, en naam Augusteida en Sapkonista ?. Zuid Europese schone met parelsieraden. Olieverf op linnen. Afmeting: 15,5 ...
Evert Moll. 1878 - 1955. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: 20,5 x 15 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Stilleven met bloemen, koper en wijnfles. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
E.C. Arntzenius. 1902 - 1982. Vaas met rozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 24 cm. In goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Hollands wintergezicht bij avond met windmolen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Hal Wichers. 1893 - 1968. Oosters rijstveld. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.
Andreas Johannes van Opstal. 1823. 1792 - 1858. Houtsprokkelaars in besneeuwd landschap met bruggetje en villa in de verte. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 36 cm. In goede staat.
A.J. van Driesten. Gesigneerd. Boerderij bij beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Naar Huques Merle (verso). Halfnaakte dame bij branding. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Boerderij bij Belt Schutsloot. 1980. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Leon Reding. 1871 - . Vrouw met lang haar en appel. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 90 cm. In goede staat.
Jan Knikker. 1889 - 1957. Boerderij en figuur aan waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2005. 'Zigeunerkamp in de sneeuw'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Hooikade Den Haag. Topwerk. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Harm Kamerlingh Onnes. 1893 - 1985. Mexicaanse moeder met kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 44 cm. In goede staat.
A.J. Groenewegen. 1874 - 1963. Prachtig landschap met komende schapen, schaapsherder en boerderij. Aquarel op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Antonyo Guby. Italiaanse school. Mooie dame in landschap. Circa: 1920. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 80 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. Glanerbrug 1913 - 1996 Enschede. Boerderij Kwinkeler Boekelo, 1978. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Stadsgezicht Tunesië. 1982. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap met houtvesters. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Tony Avenarius, 1875. Duitse school. 1836 - 1912. 'Duitse taverne met figuren en Erstblatt zeitung'. Gecraqueleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.