35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

W. Noordijk, Arabische markt met figuren 1097
W. Noordijk, Arabische markt met figuren
Startprijs 225 EUR
W. Noordijk, Arabische dorpsstraat met figuren 1098
W. Noordijk, Arabische dorpsstraat met figuren
Startprijs 225 EUR
H. Wittenburg, 'Besneeuwd bosgezicht met paardenkar'. 1099
H. Wittenburg, 'Besneeuwd bosgezicht met paardenkar'.

130 EUR

Capelle 1862, 'Hollands havengezicht' 1100
Capelle 1862, 'Hollands havengezicht'
Startprijs 150 EUR
Paulina Kowarzik, Vaas met rode rozen. 1101
Paulina Kowarzik, Vaas met rode rozen.

100 EUR

Menillo, 'Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren'. 1102
Menillo, 'Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren'.

125 EUR

G.J. Tijssen, Hollands heidegezicht 1103
G.J. Tijssen, Hollands heidegezicht
Startprijs 200 EUR
Peeters, Besneeuwd landschap 1104
Peeters, Besneeuwd landschap
Startprijs 300 EUR
J. v.d. Kolk, ' Koeien in ochtendnevel'. 1105
J. v.d. Kolk, ' Koeien in ochtendnevel'.
Startprijs 150 EUR
Hasenmüller, Italiaans havengezicht met figuren 1106
Hasenmüller, Italiaans havengezicht met figuren
Startprijs 100 EUR
Hans Innemee, Side by side 1107
Hans Innemee, Side by side
Startprijs 175 EUR
Hans Innemee, Varken 1108
Hans Innemee, Varken

175 EUR

Pit van Loo, Flatgebouw met antennes 1109
Pit van Loo, Flatgebouw met antennes

225 EUR

A. Vické Deckers ?, Stilleven met vissen 1110
A. Vické Deckers ?, Stilleven met vissen
Startprijs 80 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Boten op zee 1111
Onduidelijk gesigneerd, Boten op zee

70 EUR

Dirk Jan Ribbeling, Modern abstract 1112
Dirk Jan Ribbeling, Modern abstract

125 EUR

Leon Senf, Schelpenvisser met paarndenkar 1113
Leon Senf, Schelpenvisser met paarndenkar

325 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Zeilboten op zee 1114
Onduidelijk gesigneerd. Zeilboten op zee

150 EUR

G. Heinz, Boten op Duits binnenmeer 1115
G. Heinz, Boten op Duits binnenmeer

150 EUR

Russisch aquarel, Wintergezicht met figuren, rivier en kerk 1116
Russisch aquarel, Wintergezicht met figuren, rivier en kerk
Startprijs 120 EUR
Klaas Bernink, Boerderij in de winter 1117
Klaas Bernink, Boerderij in de winter

250 EUR

Klaas Bernink, Boerderij in de sneeuw 1118
Klaas Bernink, Boerderij in de sneeuw

250 EUR

Klaas Bernink, Dorpsgebouw 1119
Klaas Bernink, Dorpsgebouw

200 EUR

F.L. Corsius, 'Marktgezicht' 1120
F.L. Corsius, 'Marktgezicht'

425 EUR

H. van Daalhof, Stadsgezicht met figuren 1121
H. van Daalhof, Stadsgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR
Berger, 'Stilleven met fruit + glas' 1122
Berger, 'Stilleven met fruit + glas'

50 EUR

Pendant, 'Arabische figuren' 1123
Pendant, 'Arabische figuren'
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Wandelaar in landschap 1124
Ongesigneerd, Wandelaar in landschap
Startprijs 250 EUR
Onduid. gesig., Landschap met sloot, boten, wilgen en koeien. 1125
Onduid. gesig., Landschap met sloot, boten, wilgen en koeien.

325 EUR

Frijmuth, 'Surrealistische voorstellingen'. 1126
Frijmuth, 'Surrealistische voorstellingen'.
Startprijs 60 EUR
3x Duitse Familiewapens, 17e-18e Eeuw. 1127
3x Duitse Familiewapens, 17e-18e Eeuw.

800 EUR

Ton Ancone, Landschap met boerderij 1128
Ton Ancone, Landschap met boerderij

80 EUR

Ton Ancone, Landschap met hert 1129
Ton Ancone, Landschap met hert
Startprijs 70 EUR
Evert Rabbers, Vrouwelijk naakte buste 1130
Evert Rabbers, Vrouwelijk naakte buste
Startprijs 150 EUR
Chinees rol schilderij 1131
Chinees rol schilderij
Startprijs 600 EUR
Chinees rol schilderij 1132
Chinees rol schilderij
Startprijs 600 EUR
Johan Pootjes, 'Landschap Nederlands Indië'. 1133
Johan Pootjes, 'Landschap Nederlands Indië'.

120 EUR

Johan Pootjes, 'Stilleven met beelden'. 1134
Johan Pootjes, 'Stilleven met beelden'.
Startprijs 50 EUR
2x P.A. Nijgh, 1x B. Ansing, 3x Twentse etsen 1135
2x P.A. Nijgh, 1x B. Ansing, 3x Twentse etsen

60 EUR

Kees Broerse, Buurserzand 1136
Kees Broerse, Buurserzand
Startprijs 60 EUR
Frans Baaijens, Twents bosgezicht 1137
Frans Baaijens, Twents bosgezicht
Startprijs 80 EUR
J. Lemaiyeur (?) 'Stadsgracht met figuren'. 1138
J. Lemaiyeur (?) 'Stadsgracht met figuren'.
Startprijs 350 EUR
J. Smit, Hollands dorpsgezicht met figuren 1139
J. Smit, Hollands dorpsgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR
P.P. Schiedges, Hollandse platbodem op zee 1140
P.P. Schiedges, Hollandse platbodem op zee

200 EUR

B.H. Bolink, Twents bosgezicht in herfsttooi. 1141
B.H. Bolink, Twents bosgezicht in herfsttooi.

150 EUR

Ongesigneerd, Duits riviergezicht met figuren in boot 1142
Ongesigneerd, Duits riviergezicht met figuren in boot
Startprijs 180 EUR
Dirk Jan Ribbeling, Motorrijder 1143
Dirk Jan Ribbeling, Motorrijder

100 EUR

Kees Broerse, Keulse kan met bloemen. 1144
Kees Broerse, Keulse kan met bloemen.
Startprijs 75 EUR
J. v.d. Garde, Vaas met viooltjes 1145
J. v.d. Garde, Vaas met viooltjes

50 EUR

H. Fleurbaaij, Rotterdam 1146
H. Fleurbaaij, Rotterdam

325 EUR

J.H. Böhm, Plasgezicht met grazende koe 1147
J.H. Böhm, Plasgezicht met grazende koe
Startprijs 150 EUR
M. van Raden, 'Hollands havengezicht'. 1148
M. van Raden, 'Hollands havengezicht'.
Startprijs 350 EUR
Onduidelijk gesign., Riviergezicht met dorp, boten en figuren. 1149
Startprijs 75 EUR
P.A. Nijgh, Portaal kerk te Enschede. 1150
P.A. Nijgh, Portaal kerk te Enschede.
Startprijs 30 EUR
L. Verburgh, 'Stilleven met appelketel, boek en bloempot'. 1151
L. Verburgh, 'Stilleven met appelketel, boek en bloempot'.
Startprijs 50 EUR
Onduidelijk gesigneerd. Bergmeer met boten en gebouw. 1152
Onduidelijk gesigneerd. Bergmeer met boten en gebouw.

75 EUR

J. van Mourik, Kinderen met geit 1153
J. van Mourik, Kinderen met geit

650 EUR

Ongesigneerd, Landschap bij avondlicht 1154
Ongesigneerd, Landschap bij avondlicht
Startprijs 200 EUR
C. Verschuur, 'Werkende boer bij hooiwagen'. 1155
C. Verschuur, 'Werkende boer bij hooiwagen'.

350 EUR

P.A. Nijgh, 2x Twentse landschappen 1156
P.A. Nijgh, 2x Twentse landschappen

120 EUR

F. Boersma + P.A. Nijgh, 2x Stilleven 1157
F. Boersma + P.A. Nijgh, 2x Stilleven
Startprijs 120 EUR
P.A. Nijgh, 2x Twents landschap  1158
P.A. Nijgh, 2x Twents landschap
Startprijs 80 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Stadsgezicht Parijs met koets 1159
Onduidelijk gesigneerd, Stadsgezicht Parijs met koets
Startprijs 400 EUR
Willem Lanken, Voeten aan het strand 1160
Willem Lanken, Voeten aan het strand

75 EUR

Willem Lanken, Zanddepots in haven 1161
Willem Lanken, Zanddepots in haven
Startprijs 75 EUR
Ongesigneerd, Jacht stilleven 1162
Ongesigneerd, Jacht stilleven

200 EUR

Soedarno, Indonesische tempel met figuren 1163
Soedarno, Indonesische tempel met figuren
Startprijs 200 EUR
Landkaart 1626. 1164
Landkaart 1626.

300 EUR

Lot Chinese kunstwerken 1165
Lot Chinese kunstwerken
Startprijs 100 EUR
Lot Chinese kunstwerken 1166
Lot Chinese kunstwerken

100 EUR

Ongesigneerd, Mediterraans havengezicht 1167
Ongesigneerd, Mediterraans havengezicht

100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Havengezicht van Danzig 1168
Onduidelijk gesigneerd, Havengezicht van Danzig

70 EUR

Artz, Meisje in de duinen 1169
Artz, Meisje in de duinen

600 EUR

Henk Schuring, Moderne compositie 1170
Henk Schuring, Moderne compositie

250 EUR

Henk Reerink, 'Liefdespaar' 1171
Henk Reerink, 'Liefdespaar'

300 EUR

J. van Oosten, Naakte dame met kousen 1172
J. van Oosten, Naakte dame met kousen

60 EUR

Jan Vermeulen, Gezicht op kasteel 1173
Jan Vermeulen, Gezicht op kasteel

60 EUR

Ongesigneerd, Schaapsherder met dorp op achtergrond 1174
Ongesigneerd, Schaapsherder met dorp op achtergrond

60 EUR

Miniatuur portretje. 1175
Miniatuur portretje.

300 EUR

Peter Cox, Heidelandschap 1176
Peter Cox, Heidelandschap
Startprijs 60 EUR
Italiaans icoon, Opus Caroli Crivelli Veneti 1482 1177
Italiaans icoon, Opus Caroli Crivelli Veneti 1482

220 EUR

Hazelzet, Geisha 1178
Hazelzet, Geisha
Startprijs 100 EUR
Henk Jaspers?, Stilleven met beeld, fles etc. 1179
Henk Jaspers?, Stilleven met beeld, fles etc.
Startprijs 100 EUR
Onduiduidelijk gesigneerd, Landschap met paarden 1180
Onduiduidelijk gesigneerd, Landschap met paarden
Startprijs 130 EUR
H. Endlich, Boerderij met knotswilgen en boerin 1181
H. Endlich, Boerderij met knotswilgen en boerin
Startprijs 100 EUR
J.W. Gruyter, 'Zeilschepen op zee bij avondlicht'.  1182
J.W. Gruyter, 'Zeilschepen op zee bij avondlicht'.
Startprijs 300 EUR
M.T. de Hose, 'Dame'. 1183
M.T. de Hose, 'Dame'.
Startprijs 250 EUR
Ongesigneerd. Verliefd paar bij spinnewiel 1184
Ongesigneerd. Verliefd paar bij spinnewiel
Startprijs 240 EUR

200 EUR

J. Suchez, Oosterse vrouw 1186
J. Suchez, Oosterse vrouw

275 EUR

Theo Nijs, 'Stilleven met koffieset'. 1187
Theo Nijs, 'Stilleven met koffieset'.

60 EUR

Joop Kruip of Ruip, 'Dorp op palen Zuiderzee'. 1188
Joop Kruip of Ruip, 'Dorp op palen Zuiderzee'.

40 EUR

P.A. Nijgh, Stilleven 1189
P.A. Nijgh, Stilleven
Startprijs 130 EUR
H.F. ter Beek, Ophaalbrug 1190
H.F. ter Beek, Ophaalbrug
Startprijs 70 EUR
Evert Rabbers, Portret oude heer 1191
Evert Rabbers, Portret oude heer

100 EUR

J. van Delden, Bomschuit op strand 1192
J. van Delden, Bomschuit op strand

180 EUR