Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Witgouden ring saffier en diamant 526
Witgouden ring saffier en diamant

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Collier van schuimkoraal 513
Collier van schuimkoraal

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren Art Deco broche. 510
Zilveren Art Deco broche.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot met divers zilver 504
Lot met divers zilver

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren armband uit cirkels 503
Zilveren armband uit cirkels

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Gouden collier en medaillon 478
Gouden collier en medaillon

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Witgouden ring met diamant en saffier. 476
Witgouden ring met diamant en saffier.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Parelcollier, multicolour 461
Parelcollier, multicolour

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3-Rijig glasgranaat collier, met gd. slot 454
3-Rijig glasgranaat collier, met gd. slot

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Gouden ring diamant 453
Gouden ring diamant

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
2x Jade armbanden 414
2x Jade armbanden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Robijnen 413
2 Robijnen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Blauw saffier 412
Blauw saffier

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot met diverse sieraden 411
Lot met diverse sieraden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilver rose vergulde collier en hanger met Fluoriet 409
Zilver rose vergulde collier en hanger met Fluoriet

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren oorhangers, antieke stijl 408
Zilveren oorhangers, antieke stijl

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 Zilveren armbanden 406
3 Zilveren armbanden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Armband met lakwerk 404
Armband met lakwerk

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Zilveren armbanden 384
2 Zilveren armbanden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Zilveren ringen 382
2 Zilveren ringen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren ring met amethist en tourmalijn 378
Zilveren ring met amethist en tourmalijn

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren choker olijfschakel 377
Zilveren choker olijfschakel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lotje divers, o.a. sieraden/munten 335
Lotje divers, o.a. sieraden/munten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Collier van Gitten 333
Collier van Gitten

Resultaat:

40 EUR