Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot beursjes
Startprijs 45 EUR

Lot met vier beursjes, één zilveren gecontourneerde beugel met graveerwerk, scharnier los, en voorzien van kralentas. 3 dunne beugels uit o.a. alpaca. 6-12 cm. in redelijk goede staat.

Zilveren suikerpot
Resultaat: 100 EUR

Ronde zilveren suikerbak, 833/000, gladmodel op 4 krulpoten met 2 oortjes. MT.: J.M.van Kempen & Zoon, Voorschoten, jl.: R:1901 14x10x5cm ca 163 gram. In goede staat

Zilveren ovale schaal, opengewerkt
Resultaat: 200 EUR

Ovale zilveren schaal, 925/000, met gezaagde rand met floraal decor. Voorzien van monogram, 30,5x19x4cm, ca 296 gram. Klein deukje op de bodem verder in uitstekend staat

3 Lepels, zilver
Startprijs 50 EUR

Drie zilveren lepels, 835/000, 2 roomlepels met molen en knop en een marmeladelepel met bloemensteel. ca 62 gram 12-15cm. In goede staat

Zilveren asbak, zakmes, benen priem, breipen doppen + schaar
Resultaat: 65 EUR

Lot divers met o.a. een zilveren asbak met de voorstelling van de nachtwacht, collier met breidoppen, een benen priem, een zakmes met zilver en parelmoeren heft en een antieke schaar met medaillons.

Zilveren pijpwroeter
Resultaat: 90 EUR

Antieke zilveren pijpenwroeter, 833/000, met een opengewerkrt hartje en een ovale opening. bekroond met een politieman te paard. MT.: C. van Gelderen Zn, Schoonhoven ca 1860. 10,5 cm, ca. 13 gram. In ...

Loddereinflesje met verguld zilveren montuur
Startprijs 50 EUR

Kristallen loddereinflesje, geslepen, voozien van vergulde zilveren montuur en drukknop. 10x5x2,5cm. In goede staat.

Fries zilveren theeduim
Resultaat: 40 EUR

Zilveren theeduim, 833/000, Fries, met ribranden en guilloche versiering. ca. 9 gram, 8,5 cm. In goede staat

Zilveren bowllepel
Startprijs 80 EUR

Zilveren bowllepel, 835/000, met ronde bak voorzien van schenktuit en steel met Haags Lofje. MT.:J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:i:1918. 31 cm. ca. 89 gram. In goede staat

Zilveren pasteischep
Startprijs 50 EUR

Zilveren pasteischep, 835/000, met gecontourneerde bak, getorste steel en een heft met parelrand. MT.: J.M. van Kempen, Vooschoten, jl.: z: 1909, 21,5 cm. Ca. 60 gram. In goede staat.

Zilveren loddereindoosje, 6-kantig
Resultaat: 70 EUR

Antiek zilveren loddereindoosje, 800/000, 6 kantig model met opgehoogd deksel met bloemenrand, zes gedreven pilaren met hiertussen vazen en bloemen. 3,5x3,5x2,5cm. ca 16 gram. In goede staat.

Zilveren miniatuur, treef met vis
Resultaat: 150 EUR

Zilveren miniatuur, 18e eeuws, treef met vis, MT.: Onduidelijk, hergekeurd 835/000, ca 10 gram. 6,5 cm. In goede staat

Zilveren 8-kantig loddereindoosje
Startprijs 120 EUR

Zilveren loddereindoosje, 833/000, 8-kantig met dubbel opgehoogd deksel. Toegeschreven aan A. van Willemswaar, Schoonhoven, jl.:Y:1858. ca 20 gram, 3,8x3,8x3cm. In goede staat

Fries zilveren loddereindoosje
Resultaat: 125 EUR

Zilveren loddereindoosje, 833/000, met divers bandendecor oplegstuk aan de voorkant, opgehoogd deksel met gravering van dorpsgezicht. MT.: gebr. J. en D. Veenstra, leeuwarden, jl.:Y:1858, ca 21 gram 4...

Zilveren miniatuur, melkkan
Startprijs 120 EUR

18e Eeuws zilveren miniatuur van een melkkan, ca 1740 belastingteken dolfijn, ca 20 gram, 3,6 cm. In goede staat

Zilveren eierlepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren eierlepel, 835/000, met open bak met geschulpte rand en een steel met parelrand. MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten, jl.:G:1891. 20,5 cm, ca 59 gram. In goede staat

Lot divers zilver
Resultaat: 60 EUR

Lot divers zilver met een kristallen karaf met zilveren bewerkte rand, glas van ijskristal op een ronde zilveren voet, zilveren schenkkurk en sierkurk, kristallen inktpotje met zilveren deksel, 2 vork...

Zilveren breischede
Resultaat: 130 EUR

Zilveren breischede, 835/000, met ronde dop en diverse gedreven florale afbeeldingen. MT.: W.J. Smith Appingedam ca 1850. ca 10 gram 13,5 cm. In goede staat

Zilveren doosje, hartvormig
Resultaat: 50 EUR

Zilveren doosje, 800/000, hartvormig model met gedreven olifanten en leeuwen. ø6,5cm. In goede staat

Zilveren lepelvaasje met 6 mokkalepeltjes
Resultaat: 50 EUR

Zilveren lepelvaasje met zes mokkalepeltjes, 835/000, vaasje voorzien van hamerslag, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.: s:1928, met 6 lepels met bokkenpoot. totaal ca 79 gram. In goede staat

Zilveren Djoka standaard
Resultaat: 50 EUR

Zilveren Djokja, 800/000, standaard met fraai gedreven bloemen voorzien van 10 prikkers. ø6,5x9cm, ca 56 gram In goede staat

Zilveren cakevork en botermes
Startprijs 50 EUR

Zilveren cakevork en botermes, 835/000, cakevork met fraai oud-Hollandse afbeelding en florale steel bekroond met een molen met draaiende wieken. MT.: gebr. Niekerk, Schoonhoven, jl.:k:1945 en een bot...

Zilveren tafelmes
Startprijs 30 EUR

Prachtig zilveren tafelmes, 925/000, Christoffle sterling, Frankrijk, 24,5cm In goede staat

Lot zilver, 4 delen
Resultaat: 45 EUR

Lot zilver met 4 delen, bestaande uit een lepel met floraal decor, 14 cm, een schaaltje met opstaande gschulpte rand voorzien van gravure, ø 6,5 cm, een schaaltje met bewerkte rand, ø9,5 cm en een bor...

2 Zilveren sauslepels
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren sauslepels, 835/000, met gecontourneerde steel met filetrand. MT.: C. Begeer, Utrecht, jl.: R:1927. Lengte 15 cm. ca 138 gram.In goede staat

4 Zilveren vorken
Startprijs 50 EUR

Twee sets met 2 zilveren zuurvorken, 835/000, een set in Art deco stijl met opengewerkte steel en een set met parelrand. Totaal ca 124 gram. 16-17cm. In goede staat.

Zilveren 6-persoons bestek (vorken+lepels)
Resultaat: 275 EUR

Zilveren vorken en lepels, 833/000, 6 persoons, model Haags Lofje, MT.: MG, Rotterdam jl.:E: 1889. lengte 21 cm ca 673 gram. In goede staat

Zilveren 6-persoons visbestek, Haags lofje
Resultaat: 325 EUR

Zilveren viscouvert, 835/000, model Haags Lofje, mes en vork, 6 persoons, voorzien van monogram aan de achterzijde. Mt.: Van Kempen, Voorschoten, jl.: R1927. 17-21 cm. ca 585 gram. In goede staat

Zes zilveren theelepeltjes
Resultaat: 30 EUR

Zes zilveren theelepels, 835/000, met fraaie strakke stelen. MT.: C. de Langen, Schoonhoven, jl.: O/R: 1924-1927. ca 46 gram, 10,5 cm. In goede staat

Fries zilveren roomlepel
Resultaat: 60 EUR

Zilveren roomlepel, Fries vermoedelijk 18e eeuws, met korte steel en cartouche vormig schildje en een kaatser, schelpvormige bak versierd met parelranden. ca 17 gram. 9,5 cm. In goede staat

Zilveren miniatuur, molen
Startprijs 50 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, van een molen met draaiende wieken. MT.; A.F.Westerwaal, Amsterdam, 1900-1902. 6,7 cm, ca 17 gram. In goede staat

Lot zilveren vingerhoeden
Resultaat: 60 EUR

Lot met zes zilveren vingerhoeden, diverse gehaltes, o.a. Engels, met diverse motieven. 2-2,5cm. totaal ca 22 gram. In goede staat

Zilveren punchlepel
Resultaat: 60 EUR

Zilveren punchlepel, 835/000, met ovaal bak met geschulpte rand en brede schenktuit voorzien van houten heft met getorst motief. 32 cm. In goede staat

Pennenmesje met zilveren montuur
Startprijs 60 EUR

18e Eeuws pennenmesje met stalen lemmet, gemerkt Jos Herbst, met origineel benen heft met zilveren montuur. 10,5 cm. Puntje van het lemmet is afgbroken, in redelijk goede staat

Kristallen zoutvaatjes met zilveren lepels & onderschotels
Resultaat: 60 EUR

Stel kristallen zoutvaatjes met zilveren zoutlepels en onderschotels, 925/000. ø6 cm. In goede staat

Zilveren gelegenheidslepel
Resultaat: 40 EUR

Zilveren gelegenheidslepel, 835/000, Koningin Wilhelmina met tweezijdig fraai bewerkte steel bekroond met het wapen "Je maintiendrai, MT.:Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.:N: 1948. 18,5cm, ca 67 gram...

Zilveren miniatuur, waldhorn
Startprijs 30 EUR

Zilveren miniatuur, Walhoorn, 835/000. Importeursteken: Handelsonderneming Delka, Heemstede. ø6 cm. ca 17 gram. In goede staat.

Zilveren naaldenkoker
Startprijs 100 EUR

Zilveren naaldenkoker, 18e eeuws, rond tapslopend model met gedreven medaillon, afbeelding op dop van twee mensen bij het altaar. Stadskeur Gouda, ca 1780. 9,5 cm, ca 17 gram.

Zilveren muntdoosje met 4 zilveren stuivers
Startprijs 150 EUR

Bijzonder zilveren muntendoosje, 835/000, voorzien van schuifdeksel met afbeelding van een boer met paard voor wagen met kazen, met 4 zilveren stuivers, Koning Willem 3 o.a. 1850. Grootte 2 cm, In go...

Stel zilveren strooilepels
Resultaat: 200 EUR

Stel zeldzame zilveren strooilepels, 835/000, met fraai gecontourneerde ajourgezaagde bakken en stelen met gedreven florale afbeeldingen. MT.:A. Philipsen, Breda, jl.:S:1852. 17 cm, ca 63 gram. In goe...

Zilveren kapset, 4-delig
Startprijs 100 EUR

Zilveren kapset, 925/000, 4 delig, met 3 borstels en een spiegel voorzien van monogram- en datumgravure. Voorzien van een rand met bladversiering. MT.: Gerritsen en van Kempen, jl.:c:1937. lengte 15-2...

Zilveren lepeldoos 1906
Startprijs 190 EUR

Zilveren lepeldoos, 833/000, met voorstellingen. Rechthoekige lepeldoos, geplaatst op 4 klauwpoten, met een scharnierend deksel voorzien van voorstelling van figuren aan een tafel. De bollopende zijka...