Lot met vier beursjes, één zilveren gecontourneerde beugel met graveerwerk, scharnier los, en voorzien van kralentas. 3 dunne beugels uit o.a. alpaca. 6-12 cm. in redelijk goede staat.
Ronde zilveren suikerbak, 833/000, gladmodel op 4 krulpoten met 2 oortjes. MT.: J.M.van Kempen & Zoon, Voorschoten, jl.: R:1901 14x10x5cm ca 163 gram. In goede staat
Ovale zilveren schaal, 925/000, met gezaagde rand met floraal decor. Voorzien van monogram, 30,5x19x4cm, ca 296 gram. Klein deukje op de bodem verder in uitstekend staat
Drie zilveren lepels, 835/000, 2 roomlepels met molen en knop en een marmeladelepel met bloemensteel. ca 62 gram 12-15cm. In goede staat
Lot divers met o.a. een zilveren asbak met de voorstelling van de nachtwacht, collier met breidoppen, een benen priem, een zakmes met zilver en parelmoeren heft en een antieke schaar met medaillons.
Antieke zilveren pijpenwroeter, 833/000, met een opengewerkrt hartje en een ovale opening. bekroond met een politieman te paard. MT.: C. van Gelderen Zn, Schoonhoven ca 1860. 10,5 cm, ca. 13 gram. In ...
Kristallen loddereinflesje, geslepen, voozien van vergulde zilveren montuur en drukknop. 10x5x2,5cm. In goede staat.
Zilveren theeduim, 833/000, Fries, met ribranden en guilloche versiering. ca. 9 gram, 8,5 cm. In goede staat
Zilveren bowllepel, 835/000, met ronde bak voorzien van schenktuit en steel met Haags Lofje. MT.:J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:i:1918. 31 cm. ca. 89 gram. In goede staat
Zilveren pasteischep, 835/000, met gecontourneerde bak, getorste steel en een heft met parelrand. MT.: J.M. van Kempen, Vooschoten, jl.: z: 1909, 21,5 cm. Ca. 60 gram. In goede staat.
Antiek zilveren loddereindoosje, 800/000, 6 kantig model met opgehoogd deksel met bloemenrand, zes gedreven pilaren met hiertussen vazen en bloemen. 3,5x3,5x2,5cm. ca 16 gram. In goede staat.
Zilveren miniatuur, 18e eeuws, treef met vis, MT.: Onduidelijk, hergekeurd 835/000, ca 10 gram. 6,5 cm. In goede staat
Zilveren loddereindoosje, 833/000, 8-kantig met dubbel opgehoogd deksel. Toegeschreven aan A. van Willemswaar, Schoonhoven, jl.:Y:1858. ca 20 gram, 3,8x3,8x3cm. In goede staat
Zilveren loddereindoosje, 833/000, met divers bandendecor oplegstuk aan de voorkant, opgehoogd deksel met gravering van dorpsgezicht. MT.: gebr. J. en D. Veenstra, leeuwarden, jl.:Y:1858, ca 21 gram 4...
18e Eeuws zilveren miniatuur van een melkkan, ca 1740 belastingteken dolfijn, ca 20 gram, 3,6 cm. In goede staat
Zilveren eierlepel, 835/000, met open bak met geschulpte rand en een steel met parelrand. MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten, jl.:G:1891. 20,5 cm, ca 59 gram. In goede staat
Lot divers zilver met een kristallen karaf met zilveren bewerkte rand, glas van ijskristal op een ronde zilveren voet, zilveren schenkkurk en sierkurk, kristallen inktpotje met zilveren deksel, 2 vork...
Zilveren breischede, 835/000, met ronde dop en diverse gedreven florale afbeeldingen. MT.: W.J. Smith Appingedam ca 1850. ca 10 gram 13,5 cm. In goede staat
Zilveren doosje, 800/000, hartvormig model met gedreven olifanten en leeuwen. ø6,5cm. In goede staat
Zilveren lepelvaasje met zes mokkalepeltjes, 835/000, vaasje voorzien van hamerslag, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.: s:1928, met 6 lepels met bokkenpoot. totaal ca 79 gram. In goede staat
Zilveren Djokja, 800/000, standaard met fraai gedreven bloemen voorzien van 10 prikkers. ø6,5x9cm, ca 56 gram In goede staat
Zilveren cakevork en botermes, 835/000, cakevork met fraai oud-Hollandse afbeelding en florale steel bekroond met een molen met draaiende wieken. MT.: gebr. Niekerk, Schoonhoven, jl.:k:1945 en een bot...
Prachtig zilveren tafelmes, 925/000, Christoffle sterling, Frankrijk, 24,5cm In goede staat
Lot zilver met 4 delen, bestaande uit een lepel met floraal decor, 14 cm, een schaaltje met opstaande gschulpte rand voorzien van gravure, ø 6,5 cm, een schaaltje met bewerkte rand, ø9,5 cm en een bor...
Twee zilveren sauslepels, 835/000, met gecontourneerde steel met filetrand. MT.: C. Begeer, Utrecht, jl.: R:1927. Lengte 15 cm. ca 138 gram.In goede staat
Twee sets met 2 zilveren zuurvorken, 835/000, een set in Art deco stijl met opengewerkte steel en een set met parelrand. Totaal ca 124 gram. 16-17cm. In goede staat.
Zilveren vorken en lepels, 833/000, 6 persoons, model Haags Lofje, MT.: MG, Rotterdam jl.:E: 1889. lengte 21 cm ca 673 gram. In goede staat
Zilveren viscouvert, 835/000, model Haags Lofje, mes en vork, 6 persoons, voorzien van monogram aan de achterzijde. Mt.: Van Kempen, Voorschoten, jl.: R1927. 17-21 cm. ca 585 gram. In goede staat
Zes zilveren theelepels, 835/000, met fraaie strakke stelen. MT.: C. de Langen, Schoonhoven, jl.: O/R: 1924-1927. ca 46 gram, 10,5 cm. In goede staat
Zilveren roomlepel, Fries vermoedelijk 18e eeuws, met korte steel en cartouche vormig schildje en een kaatser, schelpvormige bak versierd met parelranden. ca 17 gram. 9,5 cm. In goede staat
Zilveren miniatuur, 835/000, van een molen met draaiende wieken. MT.; A.F.Westerwaal, Amsterdam, 1900-1902. 6,7 cm, ca 17 gram. In goede staat
Lot met zes zilveren vingerhoeden, diverse gehaltes, o.a. Engels, met diverse motieven. 2-2,5cm. totaal ca 22 gram. In goede staat
Zilveren punchlepel, 835/000, met ovaal bak met geschulpte rand en brede schenktuit voorzien van houten heft met getorst motief. 32 cm. In goede staat
18e Eeuws pennenmesje met stalen lemmet, gemerkt Jos Herbst, met origineel benen heft met zilveren montuur. 10,5 cm. Puntje van het lemmet is afgbroken, in redelijk goede staat
Stel kristallen zoutvaatjes met zilveren zoutlepels en onderschotels, 925/000. ø6 cm. In goede staat
Zilveren gelegenheidslepel, 835/000, Koningin Wilhelmina met tweezijdig fraai bewerkte steel bekroond met het wapen "Je maintiendrai, MT.:Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.:N: 1948. 18,5cm, ca 67 gram...
Zilveren miniatuur, Walhoorn, 835/000. Importeursteken: Handelsonderneming Delka, Heemstede. ø6 cm. ca 17 gram. In goede staat.
Zilveren naaldenkoker, 18e eeuws, rond tapslopend model met gedreven medaillon, afbeelding op dop van twee mensen bij het altaar. Stadskeur Gouda, ca 1780. 9,5 cm, ca 17 gram.
Bijzonder zilveren muntendoosje, 835/000, voorzien van schuifdeksel met afbeelding van een boer met paard voor wagen met kazen, met 4 zilveren stuivers, Koning Willem 3 o.a. 1850. Grootte 2 cm, In go...
Stel zeldzame zilveren strooilepels, 835/000, met fraai gecontourneerde ajourgezaagde bakken en stelen met gedreven florale afbeeldingen. MT.:A. Philipsen, Breda, jl.:S:1852. 17 cm, ca 63 gram. In goe...
Zilveren kapset, 925/000, 4 delig, met 3 borstels en een spiegel voorzien van monogram- en datumgravure. Voorzien van een rand met bladversiering. MT.: Gerritsen en van Kempen, jl.:c:1937. lengte 15-2...
Zilveren lepeldoos, 833/000, met voorstellingen. Rechthoekige lepeldoos, geplaatst op 4 klauwpoten, met een scharnierend deksel voorzien van voorstelling van figuren aan een tafel. De bollopende zijka...