Antiek barok marmeren beeld. Liggende vrouw met leeuw. Waarschijnlijk Italië. 18e Eeuw. Afmeting: 19 x 23 x 9 cm. In goede staat.
Tien diverse bronzen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Grote bronzen schoenmaker door P. Karge, Köln. Paul J. Karge 1930. Duitsland. Met gietstempel Düsseldorf. Mooie patina. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Jongen met sigaret. Ongesigneerd. Circa: 1900. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
18e Eeuws Zuid-Duits religieus houtgestoken figuur op basement met originele polychromie. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste door J. Hullebroeck. Titel: Leed. Afmeting: 32 x 26 x 12 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen buste à Heuze. 'Herenbuste met snor'. Gesigneerd 'M. Fallijgj'. Afmeting: 53 x 34 x 25 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen beeld. 'Man met mandoline'. Circa: 1900. Gesigneerd P. Dubois (1827-1905 le Chanteur Florentin). Mooie patina, in zeer goede staat. Hoogte: 58 cm.In goede staat.
Antiek bronzen figuur, zonder basement. Zwemster. Door Odoardo Tabacchi. 1831 - 1905. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Grote bronzen religieuze plaquette op eikenhouten lijst gemonteerd. Gesigneerd Silvain Norga 1892 - 1968. Circa: 1930. Afmeting: 27 x 36 x 5 cm en 37 x 46 x 6 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Twee broers aan het kaarten bij tafel. Gesigneerd Rogron. 19e Eeuw. Afmeting: 26 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Antiek albasten figuur. 'Jongen haakt vis'. Circa: 1900. Chips. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke bronzen boekensteunen, Don Quichot en Pancho. Gesigneerd Janle. Circa: 1920. Afmeting: 17 - 28 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen figuur. Chinese man met hamer op twee grote balen. Afmeting: 39 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Fijn gebeeldhouwde wit marmeren buste van een jonge dame. Ongesigneerd. Circa: 1900. Afmeting: 35 x 23 x 21 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen beeld met ivoren gezicht en marmeren basement. Waarschijnlijk R. Marquet, 1875 - 1939. No.: 2082. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld op marmeren basement. 'Dame met jurk'. Door 'R. Kaesbach' 1907. 1873 - 1955. Haarscheur in basis + chip. Afmeting: 34 x 32 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antiek bronzen figuur met ivoren hoofd + handen en onyx basement. Bloemenmeisje. Door R. Marquet, 1875 - 1939. No.: 4656. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Groot antiek gesigneerd bronzen figuur. Messen slijper. Petit Pierre, Gagne Petit door P. Dubois. 1829 - . Mooie patina. Afmeting: 50 x 30 x 19 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen sculptuur op marmeren basement, door 'Leon Bureau', 1866 - 1906. 'Twee jachthonden aan boomstronk'. Afmeting: 68 x 22 x 26 cm. In goede staat.
Grote strijdwagen op marmeren basement. Circa: 1930. Figuur van messing + compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. 'Made in France'. Afmeting: 56 x 79 x 28 cm. In goede staat.
Bronzen figuur door de Nederlandse beeldhouwer Han Rehm. 1908 - 1970. Jonglerende figuren bij paard. Afmeting: 49 x 45 x 25 cm. In goede staat.
Twee grote antieke bronzen putti's met fruitmanden. Circa: 1900. Afmeting circa: 70 x 27 x 27 cm. In goede staat.
G. Poitvin (Gustav). Circa: 1920. Bronzen Oosterse figuur. Danseres op bruin marmeren basement. Afmeting: 42 x 19 x 26 cm. In goede staat.
Uiterst zeldzame antieke Weense Friedrich Goldscheider marmeren sculptuur. Waterdraagster. Ontwerp F. Gross. Nr. 2741. B.27. Circa: 1903. Afmeting: 62 cm. In zéér goede staat.
Antiek bronzen boerenkop. 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 4 x 6 cm. In goede staat.
Groot oud Javaans houtgesneden beeld met twee figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 36 x 13 cm. In goede staat.
Vier Oosterse bronzen figuren. 'Musicerende Indiase danseressen op lotusbloem'. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Antieke koud beschilderde gipsen tijger. Nr. 19. Brons-kleurig gepatineerd. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 50 x 17 cm. In goede staat.
Antieke gipsen, koud beschilderde figuur. Dame met windhond. Circa: 1910. Deposé 161. Chips hoed + basement. Afmeting: 39 x 48 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke gipsen, koudbeschilderde figuur. Dame met windhond. Circa: 1910. Gesigneerd Arnova. Afmeting: 38 x 45 x 11 cm. In goede staat.
Antiek koud beschilderd figuur. Dame met windhonden. Gesigneerd Simonetti. Circa: 1910. Afmeting: 42 x 50 x 17 cm.In goede staat.
Oude Chinese vergulde bronzen boeddha. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Antieke marmeren speldentray met bronzen ijsbeertje. Circa: 1920. Afmeting: 4 x 9,5 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Franse gipsen buste van een boeren meisje, met goede originele beschildering. Nr. 331. Circa: 1900. Chips. Afmeting: 46 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans bronzen beeld door Moulin. Hippolyte Alexandre Moulin, 1832-1884. 'Naakte dame bij piedestal met buste'. Afmeting. 24 cm. In goede staat.
Oud bronzen figuur. Naakte man met Musee du Louvre Paris France gietstempel. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Groot antiek terracotta beeld op marmeren basement. 'Liggende naakte vrouw', door E. Heilens. Afmeting: 60 x 24 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Japanse compositie metalen figuur met draken beschilderde gong en halve bol. Gemerkt. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Ibis. Ongesigneerd. Circa: 1900. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen Quang Yin, met bodemzegel. 20e eeuw. En een lachende boeddha. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Bronzen plaquette, Doris Rijkers (reddingswerker). Eerste helft 20e eeuw. 'Vissersman met tabakspijp'. Afmeting: 35 x 27 x 5 cm. In goede staat.
Duitse oude houtgestoken Heilig hart beeld. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse houtgestoken Heilige Petrus met rest polychromie. Twee onderarmen missen + één glazen oog mist. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem met restvergulding. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Oosterse Franse compositie metalen figuren met beschildering. Circa 1900. Eén houten console niet origineel. Afmeting: 45 - 52 cm. In goede staat.
Bronzen golfspeler op green. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 31 x 19 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Gedetailleerd uitgevoerde roofvogel met gietstempel. Gesigneerd A. Thorburn. Afmeting: 32 cm. In goede staat.