Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinees houten beeld 5079
Chinees houten beeld

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinees houten beeld 5080
Chinees houten beeld

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Groot Chinees houtgestoken figuur 5081
Groot Chinees houtgestoken figuur

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Chinese vergulde bronzen figuren 5090
2x Chinese vergulde bronzen figuren

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 x Oosterse figuren. 5133
2 x Oosterse figuren.

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Heilige Petrus, 17e - 18e eeuw 5036
Heilige Petrus, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Eikenhouten heilig hart 5086
Eikenhouten heilig hart

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 5110
Chinese boeddha

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen plaquette, Doris Rijkers 5144
Bronzen plaquette, Doris Rijkers

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke bronzen Ibis 5047
Antieke bronzen Ibis

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Quang Yin + Boeddha 5091
Quang Yin + Boeddha

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Antieke Japanse figuur 5027
Antieke Japanse figuur

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Oud bronzen figuur, Naakte man 5061
Oud bronzen figuur, Naakte man

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Beeld, 'Liggende naakte vrouw' 5140
Beeld, 'Liggende naakte vrouw'

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, antiek. 5141
Bronzen beeld, antiek.

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Buste Frans boeren meisje, ca. 1900 5122
Buste Frans boeren meisje, ca. 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Dame met windhond 5063
Dame met windhond

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Dame met twee windhonden 5064
Dame met twee windhonden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese vergulde bronzen boeddha 5088
Chinese vergulde bronzen boeddha

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, IJsbeer 5104
Bronzen figuur, IJsbeer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke gipsen tijger, ca. 1910 5062
Antieke gipsen tijger, ca. 1910

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Dame met windhond 5065
Dame met windhond

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oud Javaans beeld, Houtgesneden 5103
Oud Javaans beeld, Houtgesneden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4 x Bronzen beeldjes 5143
4 x Bronzen beeldjes

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antiek bronzen boerenkop, 19e eeuw 5093
Antiek bronzen boerenkop, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR