Kristallen olie/azijn set met zilveren houder. Zilveren houder met rechthoekige gecontourneerde vorm op 4 uitgewerkte poten met zilveren hengsel voorzien van biedermeier graveerwerk. Met 2 kristallen ...
Twaalf zilveren longdrinklepels, 835/000. Zilveren rietje met een lepelbak in de vorm van een blaadje. totaal ca 92 gram. 19cm. Eén met een deukje in het rietje verder in zeer goede staat.
Antieke bijbel met zilveren slot, 833/000. Bijbel met bruin lederen kaft en goud op snee, voorzien van een zilveren slot met palmetbladeren. MT.: Hermanus Jacobus van Halteren, Schoonhoven 1837-1863. ...
Zilveren kluwenmandje, 833/000, versierd met cannelures en zaagwerk, met hengsel met geribde rand. MT.: G.Peters, Rotteram, jl.: A:1835 9x7x8cm. Ca 41 gram. In goede staat.
Lot zilver, 835/000, met een bonbonschep, bonbontang en een petitfourschep, allen met biedermeier motief. Totaal ca 49 gram. In goede staat
Twee opdienlepels, een zilveren lepel met ovale bak en een medaillon in de steel, Deens, MT.: C.F.Heise 1918, 29cm, en een sleef met zilveren bak, BWG, met tuit en een vergulde binnenbak, voorzien van...
Bijzondere koloniale zilveren rijstlepel, Siam silver, met grote gladde bak en een steel gemaakt uit een drakenkop. 30x8cm. ca 138 gram. In goede staat.
Broodmes met zilveren heft, 835/000, model Haags lofje. MT.: Hooijkaas Schoonhoven, jl.: O:1949. 31 cm. In redelijk goede staat
Lot met 3 zilveren servetbanden, 835/000, twee opengewerkte brede banden met letter en een brede bolle band met parelranden voorzien van gravure. Totaal ca 140 gram.
Zilveren portemonnee en beursje met zilveren beugel. Zilveren beursje, met rechthoekige beugel versierd met floraal bewerkte ranken en graveerwerk. Voorzien van zilveren gevlochten tas, 7x6cm en een l...
Bijbel met zilveren slot. Het oude testament (1896), met lederen kaft voorzien van een zilveren slot met bloembewerking. 835/000. MT.:vermoedelijk Arend Kiers, Meppel jl.: K:1819. Kaft wat beschadigd....
Lot zilver met een fotolijst met bewerkte rand, 13x18cm, een hengselmandje uit filigrain, bedelketting met bedels, 3 bekertjes en een vogelstrooiertje, diverse gehaltes.
835/000 Zilveren opengewerkte Maggi fleshouder met romantische voorstellingen. Circa 1940. Mr. B.W. van Eldik - Zutphen. 4 x 4 x 6 cm. Ca. 39 gr. In goede staat.
Vier delen zilver, 835/000, met een grote natfruitschep, biedermeierstijl met een voorstelling met schaatsende figuren. MT.: D. de Jong WZ, Groningen jl.: H:1917, 21cm, een sardineschepje, 9,5cm en tw...
Zilveren mosterdpot, 925/000, rond model met oorgreep en deksel met duimgreep, MT.: Levi & Salaman, Birmingham jl.:m:1911. 6x4x4cm ca 21 gram. In goede staat
Fraaie zilveren lekbak met onderschotel, 925/000, Ronde lekbak met grof getorste rand voorzien van een palmet. De bodem is versierd met een gaatjes in de vorm van een bloem. Op een ronde onderschotel ...
Kristallen schip met zilveren zeil, 835/000. Geslepen schip met ruitslijpsel met zilveren mast en zeil, opengewerkt, met voluten en schild. 10x7x12cm. In goede staat
Lot zilver, 925/000, met een schenktuit met gegraveerde randen, Engels, en 4 ovale bonbonschaaltjes met filetrand. MT.: Siebel b.v. 's Gravenhage, jl.:x:1995. 6,5x5cm. totaal ca 90 gram. In goede staa...
Kleine kristallen tassa met zilveren voet, 8350/000. Kristallen schotel met aculadevormige rand bevestigd op een zilveren voet versierd met parelrand, gerestaureerd. ø 13x8cm. Minimale chips.
Vier zilveren borrelglaasjes, 925/000, op ronde voet versierd met blauw/groen emaille. MT.: Mappin & Webb, Birmingham, jl.: i: 1908. ø3x8,5cm. Totaal ca 100 gram. In goede staat.
800/000 Zilveren vismes met fraaie florale gravering en steel met twee-zijdige opgelegde florale afbeeldingen met cartouche. MT: Bruckmann & Söhne - Heilbron. Circa 1910. 54 gr. 20 cm. In goede staat.
Twee 835/000 zilveren klontentangen met filetranden. Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten. Circa 1880. 9-10 cm. Ca. 42 gr. In goede staat.
Zilveren strooibus, 830/000, gecontourneerd model op ronde voet met floraal patroon en een gezaagde strooier met rond rasterpatroon. ø8x19cm. ca 188 gram. Iets uit model.
Massieve zilveren sauslepel. 835/000, MT.: J.A.A.Gerritsen, Amsterdam jl.: y:1908. 17 cm ca 74 gram. In zeer goede staat