Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lotje zilver & plated
Startprijs 30 EUR

Lotje zilver en plated bestaand uit een zilveren servetband met gravure, 2 vingerdoekringen en een vingerhoed en een plated kandelaar.

Houten drankvat op houder
Startprijs 50 EUR

Oud/antiek eikenhouten drankvat op houder met houten kraan. Afmeting: 27 x 32 x 21 cm. In goede staat.

H.C. Kranenburg Jr., Boerderij met zandpad
Startprijs 100 EUR

H.C. Kranenburg Jr. 1871 - 1948. Boerderij met zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Portret van een vrouw
Startprijs 100 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Portret van een vrouw. Prijs: Hfl. 2000,=. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Duitse juwelenkist, ca. 1910
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse houtgesneden sieradenkist met voor-oorlogse postkaarten van Nederland. Circa 1910. Afmeting: 15 x 30 x 17 cm. In goede staat.

5x KPM vazen
Startprijs 70 EUR

Vijf oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 26 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.

Zilveren Hollandse beurs, Steenwijk
Startprijs 60 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000. Gebreide tas met zilveren beugel, gebogen model, met blok- en ruitbewerking, aan de uiteindes versierd met bloem decor en opliggende leeuwen. Voorzien van ketting met...

Ingelijst kistje met brons
Startprijs 125 EUR

Grote 19e eeuwse Franse boulle-stijl dekseldoos met intarsia, rozenhout, palissander en vergulde messing monturen. Afmeting: 9 x 28,5 x 21 cm. In goede staat.

Franse siervaas, ca. 1840
Startprijs 75 EUR

Grote antieke Frans porseleinen siervaas. Circa 1840. Handbeschilderd en in goede staat. Afmeting: 29 x 21 x 10 cm. In goede staat.

A. van den Burgh, Hollands plasgezicht met windmolen etc.
Resultaat: 200 EUR

A. van den Burgh. Hollands plasgezicht met windmolen, huizen, eenden etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Startprijs 400 EUR

Witgouden rijring, 585/000, met princes geslepen diamanten. Strakke massieve ring, breedte 5 mm, met 5 rijen bezet met 10 princes geslepen diamanten, totaal ca 0,50 crt. ø 56 ca 7,9 gram. In goede sta...

Onduid. gesign., Duits dorpsgezicht
Startprijs 120 EUR

Duitse school. Verso onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Duits dorpsgezicht met figuren en kasteel op berg. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 17 cm. In goede staat.

Chinese tulpenvaas
Resultaat: 125 EUR

Grote Chinees porseleinen tulpenvaas met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 25 x 18 cm. In goed staat.

Zilveren collier met harthanger
Resultaat: 90 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000. Zilveren ankercollier, ø8 mm, met kapitolsluiting met hartvorm, voorzien van een opengewerkte harthanger, 21 mm. Het geheel is gerhodineerd. totaal ca 32 gram. le...

2x Chinees brons
Resultaat: 150 EUR

Twee maal gesigneerd Chinees brons. 20e Eeuw. Eén wierookbrander met perzik decor rondom. Eén vaas met draken. Afmeting: 8 x 17 x 13 cm ø. en 26 x 12 cm ø. In goede staat.

Chinees bordje, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decors en gecontourneerde omranding. Lichte randglazuurschades. Afmeting: ø 28 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 200 EUR

Anton Heyboer. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.

Kay Bojesen, houten design aapje
Startprijs 70 EUR

Houten jaren 60 design aapje van Kay Bojesen. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.

J. Nanninga, Winterlandschap
Resultaat: 190 EUR

Jaap Nanninga. 1904 - 1962. Winterlandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Bing en Gröhndahl figuur, Varken
Resultaat: 70 EUR

Bing en Gröndahl porseleinen varken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 13 x 7 cm. In goede staat.

6x Fürstenberg figuren
Startprijs 80 EUR

Zes oude Duitse Fürstenberg figuren, handbeschilderd door A.H. (later). 20e Eeuw. Vier heel, twee beschadigd. Onder andere Baron Münchhausen, rattenvanger Hamelen. Afmeting: 21 - 25 cm. In redelijk/go...

4 Delen koper, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Vier delen 19e eeuws koperwerk. Eén maal hengselbak, één treef, één beddepan, één koekenpan. Afmeting: 33 - 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren bij strohut
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Figuren bij strohut. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 25 x 38 cm. In redelijk/goede staat.

Evert Rabbers, Twents landschap met roodbont koeien
Resultaat: 225 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twents landschap met roodbont koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.