Lot van vijf oude/antieke dekseldozen. Drie maal Japans lakwerk etc. Eén achter-glas-schildering, Driemaster. Eén mahonie bandintarsia. Afmeting: 10 -22 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal oud Russisch lakwerk. Twee maal dekseldoos. Twee maal plaquettes. Allemaal handbeschilderd. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Verchroomde wijnkoeler op standaard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 23 cm ø. In goede staat.
Vier oude koperen Franse sauspannetjes en koperen cake-vorm. Circa 1900. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.
Antiek beschilderde Chinese rijstmand, roodlak + floraal en goud decor. Circa 1930. Afmeting: 31 x 25 cm ø. In goede staat.
Acht maal oude Oosterse snijwerken/figuren/dekseldozen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 27 cm. In goede staat.
Vier maal antiek houtsnijwerk. Eén kerfsnede presenteerblad. Eén kerfsnede tabaksdoos. Eén kerfsnede mangelplank Arnhem. Eén speculaasplank, stier/haan. Eén zoutvat. Afmeting: 17 - 50 cm. In goede sta...
Twee grote Hollandse messing Barok-stijl wand/hangkandelaren. Circa: 1900. Afmeting: 42 x 31 x 43 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl houten tafellamp met marqueterie intarsia en glazen kap. 21e Eeuw. Afmeting: 48 x 31 cm ø. In goede staat.
Twee-delige marmeren Art Deco bureauset. Inktpot, (één glaasje mist) + brievenhouder. Circa 1935. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kist met daarin twee messing weegschalen. Eén messing, circa 1800. Eén messing met hoornen schalen, circa 1900. Afmeting: 12 x 24 x 11 cm. In goede staat.
Koperen zonnewijzer tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 35 cm ø. In goede staat.
Zware antieke vergulde messing Duitse historisme schaal op vier poten met Roccoco decor + putti. Circa 1890. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.
Antieke Amsterdamse School-stijl koperen gaskachel. Gemerkt. Circa: 1930. Afmeting: 70 x 35 x 60 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse wit geëmailleerde gietijzeren kolenkit. Afmeting: 28 x 55 x 31 cm. In goede staat.
Maritieme Oost-Duitse Freiberg Veß trommelsextant Nr. 68690, 28. Mai 1969. Met schrijvingen. Afmeting: 16 x 33 x 29 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke gesigneerde Japanse houtgesneden netsuke's. Vissen, kikkers en muis. 20e Eeuw. In goede staat.
Twee antieke Perzische vazen. Eén maal bewerkt koper vertint. Eén maal koperen koffiekan. Gebruikssporen. Afmeting: 34 - 42 cm. In goede staat.
Antieke meerschuim tabakspijp in foudraal met iepenhouten tabakspot. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke dienbladen. Circa: 1900. Eén maal Oosters, achter-glas-schildering. Eén maal met metalen monturen en goud brocaat handwerk. Afmeting: 45 x 28 x 3 cm. + 39 x 30 x 3 cm. In goede staat.
Lot antiek koperwerk. Bestaande uit: Bloempot, ketel, kandelaren, haardset. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen, groen gepatineerde empire kandelaren. Deels verguld, 3-lichts. Circa: 1860. Napoleon III. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antiek Hollands messing bureau-fotolijstje met schip. Circa: 1900. Afmeting: 25 x 16 x 1 cm. In goede staat.
Oude Chinese gemerkte bronzen wierookbrander met rondom draken. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 12 cm ø. In goede staat.