Lot blanke wapens. Bestaande uit: Vijf sabels en één gurkha. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 95 cm. In goede staat.
Oud/antiek militair sabel. Met gravering I.F.R. 1958 op lemet en adelaar op messing heft. Afmeting: 99 cm. In goede staat.
Vier Oosterse dolken/messen. Eén klapmes. Plated en messing. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 50 cm. In goede staat.
Zes millimeter geweer/vuurbuks met graveringen. Enkel schots. 19e Eeuw. Met apart kogelinvoer mechanisme FL. 2L met kroonmerk. Lichte oxydatie. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans percussie dubbelloops jachtgeweer met notenhouten kolf met zwijnskop. Voorlader. Afmeting: 123 cm. In goede staat.
19e Eeuws penvuur dubbelloops pistool met knikloop, dubbele trekker, beveiliging. Afmeting: 24,5 cm. In redelijk/goede staat
19e Eeuwse sabel, Midden-Oosten. Met lederen schede, houten heft met messing. Afmeting: 89 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse kruithoorns van hoorn of notenhout en been. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: diverse kranten/documenten, enkele mouwbanden, kogelhulzen, kogels, etc.
USS Missouri. US Navy Telescope. WO II. 1 Wo Jini/Okinawa/Guam. Kanonkijker. In originele houten kist. Afmeting: 24 x 27 x 25 cm. In goede staat.
Antiek Oosters? smeedijzeren slagzwaard met bewerkte lederen schede. 19e Eeuw of ouder. Originele patina. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Duitse WO II Luftwaffe helm + binnenhelm, met adelaar en deel van Swastika. Afmeting: 14 x 27 x 23 cm. In goede staat.
Zes maal antiek kogelmaak gereedschap van ijzer. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: zeer veel badges, medailles, manchetknopen, spelden, documentenkistje en overige delen.
Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: twee schedes van dolken en vele onderdelen van militaire uitrustingen.
Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: plaquettes, onderdelen van de uitrusting en overige gebruiksvoorwerpen.
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: diverse oude mappen met documentatie, kranten naslagwerken en overige documentatie.
19e Eeuwse dubbelloopse voorlader met gravering en notenhouten kolf met messing. Afmeting: 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse Hembrug sabel met lederen schede. Lichte oxydatie. Circa 1900. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
Antiek vuursteen pistool met brandschildering op kolf en goud inleg + graveringen in loop. Koloniaal. Circa 1800. Afmeting: 38 cm. Patina. In redelijk/goede staat.
Lot oude jachtmessen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 13 - 22 cm. In goede staat.
18e Eeuws vuursteen pistool met achtkantige loop en notenhouten kolf. Oudere restauratie. Afmeting: 39 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse poortwachters sleutelpistool (Kardinaalssleutel) met lont ontsteking. Holland of Duitsland. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits jachtgeweer met ivoren ster-intarsia + messing bewerkte kolf met been-inleg, roofvogel en haas. Zwartkruit, vuursteen voorlader. Afmeting: 126 cm. In goede staat.