Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse console wandklok
Resultaat: 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse notenhouten console wandklok met florale intarsia. Circa 1840. Kleine beschadigingen. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 57 cm. + 23 x 34 ...

Dresden beeldengroep
Resultaat: 95 EUR

Grote Duitse Dresden porseleinen figurengroep. Man en vrouw met dobbelstenenspel. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 27 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen olifanten-pendule
Startprijs 400 EUR

Italiaanse bronzen olifanten-pendule. Met Indische olifant. Tweede helft 20e eeuw. Hermle-uurwerk met repetitieslag op twee bellen. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Amsterdams staand horloge, 18e eeuw
Resultaat: 1.800 EUR

18e Eeuws Amsterdams wortelnoten staand horloge met seconden en datumaanduiding. Ongesigneerd. Behoeft restauratie. Afmeting: 255 cm. In redelijk/goede staat.

Lot divers Russisch lakwerk
Startprijs 60 EUR

Vier maal oud Russisch lakwerk. Twee maal dekseldoos. Twee maal plaquettes. Allemaal handbeschilderd. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

Antieke Chinese draken-kom
Resultaat: 150 EUR

Antiek Chinees porseleinen draken-kom met bodemmerk en tekst. In rose, groen geel. Kom heeft zes merktekens. Afmeting: 7 x 16,5 cm ø. In goede staat.

Lot antiek Duits keramiek
Startprijs 80 EUR

Acht maal Duits antiek keramiek. Mogelijk ook Marburger Keramik. Sommige gesigneerd. 19e - 20e Eeuw. Dekselpot, hengsel beschadigd. Verder chips mogelijk. Afmeting: 16 - 34 cm. In redelijk/goede staat...

Droste cacao servies
Resultaat: 80 EUR

Haarlem Droste cacao servies. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cacao-kan, vijf schotels + zes kopjes. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.

Makkumse tabakspot
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Makkumse keramieken tabakspot. Polychrome Tonca, Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 35 x 22 cm ø. In goede staat.

5x Dier figuren (albast/mineraal)
Startprijs 60 EUR

Vijf oude/antieke natuurstenen dierenfiguren. Onder andere: Vogels, kat, vossen. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.

Grammofoon, 1910
Resultaat: 100 EUR

Antieke grammofoon met trechter. Circa 1910. Behoeft restauratie. Afmeting: 87 x 52 ø x 50 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Lot oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee gemberpotten, grote vaas, vier kop + schotels, drie bordjes. Afmeting: 6 - 41 cm. In goede staat.

2x Kaarskandelaren, 1915
Resultaat: 40 EUR

Twee Jugendstil kaarskandelaren met dovers. Circa 1915. Compositie metaal met marmeren basement. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Houtgestoken figuur
Resultaat: 50 EUR

Grote oude/antieke Indonesische houtgestoken figuur met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 51 x 24 cm. In goede staat.

2x Keramieken herdenkingsborden
Startprijs 60 EUR

Twee Hollandse keramieken herdenkingsborden. Eén bord: Slachtverbod 1918. Gemerkt: BACA 159. Eén bord: 100 Jaar oranje vorstin Emma (Schoonhoven). Afmeting: 23 -24 cm. In goede staat.

Oude eikenhouten duivenklok
Startprijs 40 EUR

Oude eikenhouten duivenklok. 20e Eeuw. Fineerschade. Afmeting: 13 x 14 x 19 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Engels mes, 1880
Startprijs 50 EUR

Antiek mes met houtgestoken heft. Joseph Fenton and Sons. Anno 1880. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.

7x Porseleinen beeldjes
Startprijs 70 EUR

Zeven oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 20e Eeuw. Zes maal musici, trompet + strijkstok beschadigd. Eén maal ganzenhoedster. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

2x Royal Copenhagen, Beren
Startprijs 110 EUR

Twee Royal Copenhagen porseleinen beren met monogram K.K. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.

Natuurstenen piedestal met verlichting
Startprijs 70 EUR

Natuurstenen piedestal met verlichting binnenin. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 81 x 25 cm ø. In goede staat.

4x Delfts blauwe borden
Startprijs 150 EUR

Vier 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met florale decors en gele omranding. Twee borden beschadigd. Twee goed. Afmeting: ø 5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse schrijfkist, 19e eeuw
Startprijs 130 EUR

19e Eeuwse Engelse wortelnoten schrijfkist met plated lijstwerk etc. 'Vogelaugen furnier'. Afmeting: 13 x 28 x 37 cm. In goede staat.

Antieke schaal met goudvis en houtnerf
Resultaat: 750 EUR

Grote aparte oude/antieke Chinees porseleinen schaal met roodbruin houtnerf glazuur en centraal onderwater vissen + garnalen decor. Afmeting: 6 x 33 cm ø. Mooie kwaliteit. In goede staat.

Bronzen kaarskandelaar
Resultaat: 40 EUR

Grote messing Renaissance-stijl kaarskandelaar met cherubijnenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.