Lot diversen oud plated en antieke mahonie theelicht. Onder andere: Twee kaarskandelaren, dekseldoosje, diverse lepels + strooier. Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met gouden kast, ø23 mm, en band, verlopend. Merk Pontiac, Mechanisch lengte 15,5-16,5cm. Totaal gewicht ca 22,5 gram. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een boot met een visser en een slee met paard. 5-9cm. totaal ca 33 gram. In goede staat.
Ongesigneerd. Belgische school. Landschap bij avondlicht. Circa: 1920. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Twee antieke Zuid-Duitse handwerk medaillons gemaakt van stof, koren, messing en glas. Circa 1880 - 1900. Huisvlijt. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Leerdam glazen violenvaasjes. Kleinste + middelmaat. Circa 1923. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Zes oude glazen vazen. 20e Eeuw. Onder andere: Copier Leerdam, Duitse en Franse makelij. Twee vazen hebben chips. Afmeting: 18 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
H. Paul Windhausen. Drie maal paarden portretten. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven Chinese kom met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Duitse Palme König Jugendstil glazen bolvaas. 20e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Twee Empire-stijl messing hanglampen, twee-lichts + vijf-lichts. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 53 cm ø. In goede staat.
Twee antieke gravures naar een schilderij van Peter Paul Rubens. Gegraveerd door Jac Schmuzer. 18e - 19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 49 x 58 cm. In goede staat.
Drie uiterst zeldzame antieke Jugendstil Oranjeboom Bier gelithografeerde kalenders. 1907 + 1909 en circa 1910. Afmeting: 39 - 45 cm. In zéér goede staat.
Twee jade snijwerken, een aap, 5,5x5cm, en een paard, 7x4,5cm. In goede staat
Witgouden oorhangers, 585/000, met parel en diamant. Lange oorhangers met een cultivé parel, ø 6,5 mm, en 2 briljant geslepen diamanten per oorhanger, totaal ca 0,12 ct. lengte 4 cm. ca 5,3 gram. In g...
Parelmoerendoosje met 6 zilveren lepeltjes, 835/000. met een deels getorste steel bekroond met een knopje. MT.: J.Schijfsma, Sneek 8 cm. ca 35 gram. 10,5x6x5cm. In goede staat
Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....
Twee kopieën van Duitse WO II officiers dolken. 21e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Japans Katana zwaard. Met Swistaia en koord. Helft 21e eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.
Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.