36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

Lot antiek tin, 19e eeuw 2150
Lot antiek tin, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
2 Delig messing haardset 2178
2 Delig messing haardset
Startprijs 30 EUR
Barometer 2226
Barometer
Startprijs 30 EUR
Messing wandbord 2381
Messing wandbord
Startprijs 30 EUR
Vergulde Parker pen 2425
Vergulde Parker pen
Startprijs 30 EUR
Aluminium 4-lichts kaarskandelaar 2464
Aluminium 4-lichts kaarskandelaar
Startprijs 30 EUR
Gietijzeren kolenkit, 19e eeuw 2503
Gietijzeren kolenkit, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
Blaker, messing 2523
Blaker, messing
Startprijs 30 EUR
3x Militair antiek 2799
3x Militair antiek
Startprijs 30 EUR
Doosje met diverse munten 2928
Doosje met diverse munten
Startprijs 30 EUR
5x Albums eerste dagbladen 2945
5x Albums eerste dagbladen
Startprijs 30 EUR
2x Albums, WNF 2956
2x Albums, WNF
Startprijs 30 EUR
Schwarzwald porseleinen klokje 3682
Schwarzwald porseleinen klokje
Startprijs 30 EUR
Barok hangvitrine 4149
Barok hangvitrine
Startprijs 30 EUR
Spiegel met kroon, ca. 1880 4189
Spiegel met kroon, ca. 1880
Startprijs 30 EUR
Engelse gondel hocker 4216
Engelse gondel hocker
Startprijs 30 EUR
Lot metalen figuren 5160
Lot metalen figuren
Startprijs 30 EUR
3 Delen oud/antiek glas 5551
3 Delen oud/antiek glas
Startprijs 30 EUR
Aziatisch bord en Makkums bord 6222
Aziatisch bord en Makkums bord
Startprijs 30 EUR
Chinees porseleinen basement 6402
Chinees porseleinen basement
Startprijs 30 EUR
Chinese kom+dekselpot 6492
Chinese kom+dekselpot
Startprijs 30 EUR
Spaanse Fayence schotel 6501
Spaanse Fayence schotel
Startprijs 30 EUR
Keramiek object, 1900 6534
Keramiek object, 1900
Startprijs 30 EUR
5x KPM schaaltjes 6589
5x KPM schaaltjes
Startprijs 30 EUR