Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesign., Adelijke figuur krijgt brief 1302
Ongesign., Adelijke figuur krijgt brief
Startprijs 100 EUR
Keith Haring, Man + mannetjes 1315
Keith Haring, Man + mannetjes
Startprijs 380 EUR
Champagne/wijnkoeler op standaard 2484
Champagne/wijnkoeler op standaard
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Ludwig Müller, Zonnig dorpsgezicht 1332
Ludwig Müller, Zonnig dorpsgezicht

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Spiegel met Jugendstil tegels 4196
Spiegel met Jugendstil tegels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vergulde spiegel, circa 1880 4213
Vergulde spiegel, circa 1880

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Wortelnoten vitrine opzetkast 4230
Wortelnoten vitrine opzetkast

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Duitse wortelnoten naaitafel 4247
Duitse wortelnoten naaitafel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Hollandse eethoek, Willem III 4264
Hollandse eethoek, Willem III

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote spiegel met console, mahonie. 4281
Grote spiegel met console, mahonie.

Resultaat:

300 EUR

5x Kleine tapijten 4515
5x Kleine tapijten
Startprijs 60 EUR
Bronzen beeld met ivoren hoofd 5006
Bronzen beeld met ivoren hoofd
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, Jager met kruisboog 5023
Bronzen beeld, Jager met kruisboog

Resultaat:

425 EUR

2x Chinese houten Quan Yin beelden 5040
2x Chinese houten Quan Yin beelden
Startprijs 130 EUR
Bronzen figuur, Bakkersmeisje met manden  5057
Bronzen figuur, Bakkersmeisje met manden
Startprijs 60 EUR
Beeld, G. Poitvin 5074
Beeld, G. Poitvin
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Grote Chinese bronzen boeddha 5091
Grote Chinese bronzen boeddha

Resultaat:

525 EUR

Bronzen figuur, Chinese danseres 5104
Bronzen figuur, Chinese danseres
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Frans bronzen figuur, 1900 5121
Frans bronzen figuur, 1900

Resultaat:

70 EUR

Beeld, Dichter 5138
Beeld, Dichter
Startprijs 80 EUR
Ewald Mataré, IJzeren schotel met pauw 5155
Ewald Mataré, IJzeren schotel met pauw
Startprijs 100 EUR
Stel grote slinger-glazen 5507
Stel grote slinger-glazen
Startprijs 400 EUR
10x Leerdam glaswerk, A.D. Copier 5524
10x Leerdam glaswerk, A.D. Copier
Startprijs 80 EUR
Kristalglazen gember dekselcoupe 5541
Kristalglazen gember dekselcoupe
Startprijs 60 EUR