Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Copier Leerdam Art Deco tablet, zwart. 5558
Copier Leerdam Art Deco tablet, zwart.

Resultaat:

20 EUR

Voor-oorlogs glazen tafelstuk 5575
Voor-oorlogs glazen tafelstuk
Startprijs 40 EUR
Verkocht
6x Zeldzame Chinese Imari borden 6013
6x Zeldzame Chinese Imari borden

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Japanse Kutani schaal 6030
Japanse Kutani schaal

Resultaat:

200 EUR

Kraagvaas 6047
Kraagvaas
Startprijs 250 EUR
Verkocht
3x Duitse Meissen schalen 6064
3x Duitse Meissen schalen

Resultaat:

60 EUR

2x Chinese kom, 18e eeuw 6081
2x Chinese kom, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Chinese theepot, 18e-19e eeuw 6094
Chinese theepot, 18e-19e eeuw

Resultaat:

2.250 EUR

2x Chinese borden, Queng Long 6111
2x Chinese borden, Queng Long
Startprijs 100 EUR
Verkocht
3x Delfts blauwe borden 6128
3x Delfts blauwe borden

Resultaat:

100 EUR

Porseleinen tafelstuk 6145
Porseleinen tafelstuk
Startprijs 100 EUR
4x Imari schotels 6162
4x Imari schotels
Startprijs 100 EUR
Baardmanskruik, 18e eeuw 6179
Baardmanskruik, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
Verkocht
5x Chinese schoteltjes, 18e eeuw 6196
5x Chinese schoteltjes, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Purmerend plateelvaas 6213
Purmerend plateelvaas
Startprijs 550 EUR
Verkocht
3x Duits keramiek, 19e eeuw 6230
3x Duits keramiek, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Chicken kom, 19e eeuw 6247
Chicken kom, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Lot porseleinen dekseldoosjes (14x) 6264
Lot porseleinen dekseldoosjes (14x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Delfts blauwe vazen, Porceleyne Fles 6281
2x Delfts blauwe vazen, Porceleyne Fles

Resultaat:

225 EUR

Italiaanse keramieken tafellamp 6298
Italiaanse keramieken tafellamp
Startprijs 70 EUR