Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

H. Paul Windhausen, 3x Paarden portrets 1194
H. Paul Windhausen, 3x Paarden portrets
Startprijs 200 EUR
4-Delig Delftsblauw kaststel 6276
4-Delig Delftsblauw kaststel
Startprijs 80 EUR
Verkocht
3x 18e Eeuws aardewerk 6283
3x 18e Eeuws aardewerk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Kaarskandelaren, 1915 2433
2x Kaarskandelaren, 1915

Resultaat:

40 EUR

Ongesigneerd, Landschap bij avondlicht 1230
Ongesigneerd, Landschap bij avondlicht
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Bongers, Landschap met rivier 1237
Bongers, Landschap met rivier

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Grammofoon, 1910 2440
Grammofoon, 1910

Resultaat:

100 EUR

Franz Heckendorf, Riviergezicht Istanboel ? 1244
Franz Heckendorf, Riviergezicht Istanboel ?
Startprijs 600 EUR
5x Dier figuren (albast/mineraal) 2447
5x Dier figuren (albast/mineraal)
Startprijs 60 EUR
Icoon 1280
Icoon
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Ongesig., Landschap bij avond 1287
Ongesig., Landschap bij avond

Resultaat:

100 EUR

Ongesigneerd, Vaas met bloemen 1294
Ongesigneerd, Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR
Lot divers Russisch lakwerk 2483
Lot divers Russisch lakwerk
Startprijs 60 EUR
Gerard Krol, Najaarsdag 1323
Gerard Krol, Najaarsdag
Startprijs 90 EUR
Monogram A.R., Landschap met boerenhuis 1330
Monogram A.R., Landschap met boerenhuis
Startprijs 70 EUR
Verkocht
4x Gravures, Geschiedenis hoepelrok 1337
4x Gravures, Geschiedenis hoepelrok

Resultaat:

160 EUR

C. A. Landwehr, Zuid-Duits interieur met figuren 1344
C. A. Landwehr, Zuid-Duits interieur met figuren
Startprijs 260 EUR
Witgouden ring met zwart diamant 4
Witgouden ring met zwart diamant
Startprijs 2.100 EUR
Rosé gouden ring met diamant 11
Rosé gouden ring met diamant
Startprijs 2.500 EUR
4x Antiek houtsnijwerk 2490
4x Antiek houtsnijwerk
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Biedermeier haardscherm, 1850 2497
Biedermeier haardscherm, 1850

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand 18
Zilveren broodmand

Resultaat:

330 EUR

2 Zilver delen 648
2 Zilver delen
Startprijs 30 EUR
Frans damesbureau, 19e eeuw 4186
Frans damesbureau, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR
G. Philippe, Besneeuwd havengezicht bij maanlicht 1373
G. Philippe, Besneeuwd havengezicht bij maanlicht
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Halfmaan rolluik kastje 4193
Halfmaan rolluik kastje

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Oude Empire-stijl spiegel 4200
Oude Empire-stijl spiegel

Resultaat:

50 EUR

Zilveren collier met parels 655
Zilveren collier met parels
Startprijs 40 EUR
Grote landkaart 1380
Grote landkaart
Startprijs 100 EUR
Set met amethist 662
Set met amethist
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Twee Chinenese vazen 6319
Twee Chinenese vazen

Resultaat:

75 EUR

J. Schijvens, Boerenschuur met koeien 1387
J. Schijvens, Boerenschuur met koeien
Startprijs 100 EUR
6x Antieke Chinese Foo-honden 6326
6x Antieke Chinese Foo-honden
Startprijs 100 EUR
4x Chinese borden 6333
4x Chinese borden
Startprijs 100 EUR
Aziatisch spiegelkastje, 20e eeuw 4236
Aziatisch spiegelkastje, 20e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Parelchoker met diamanten hangers. 54
Parelchoker met diamanten hangers.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Wortelnoten damesbureau, 19e eeuw 4243
Wortelnoten damesbureau, 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Oorhangers met parels 61
Oorhangers met parels

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2x Franse-stijl bijzettafel met marmeren blad 4250
2x Franse-stijl bijzettafel met marmeren blad

Resultaat:

130 EUR

A. Hulshoff Pol, Overspoelde weilanden met boerenhuis 1423
A. Hulshoff Pol, Overspoelde weilanden met boerenhuis
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Zilveren bonbonschaaltje 68
Zilveren bonbonschaaltje

Resultaat:

100 EUR

Bronzen rekenpenning, ter herinn. inname 2922
Bronzen rekenpenning, ter herinn. inname
Startprijs 40 EUR
Zilveren loddereindoosje 698
Zilveren loddereindoosje
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lot postzegels 2929
Lot postzegels

Resultaat:

60 EUR

Div. Munten sets (10x) + 3 losse munten 2936
Div. Munten sets (10x) + 3 losse munten
Startprijs 150 EUR
Duitse Gründerzeit vitrinekast 4279
Duitse Gründerzeit vitrinekast
Startprijs 280 EUR
J. de Groot (4x), Aquarellen  1430
J. de Groot (4x), Aquarellen
Startprijs 80 EUR
Witgouden ring diamant amethist 705
Witgouden ring diamant amethist
Startprijs 150 EUR