Zilveren choker, 925/000, met toermalijn. Collier met driehoekige schakels in het midden voorzien van een trapezium gevormde hanger uit 2 delen met rond cabouchon geslepen roze toermalijn, ø 4,5 mm. L...
Broodmes met zilveren heft, 835/000, model Haags lofje. MT.: Hooijkaas Schoonhoven, jl.: O:1949. 31 cm. In redelijk goede staat
Lot met o.a. zilver met een zilveren beursje, pen, diverse zilveren colliers, broche en een plated taartschep.
Zilveren gesp, BWG, met gecontourneerde vorm voorzien van een Oosterse afbeelding met figuren en dorp. ca 89 gram. 13x8cm. In goede staat
Lot met 3 zilveren servetbanden, 835/000, twee opengewerkte brede banden met letter en een brede bolle band met parelranden voorzien van gravure. Totaal ca 140 gram.
Collier van gefacetteerde aquamarijn kralen, verlopend in grootte 9-18 mm. 45 cm, met verzilverde sluiting.
Zilveren zoutvaatje met lepel, 925/000, zoutvaatje met dubbele grepen met vertikale knerren. MT.: Walken & Hall, Sheffield jl.:n:1905, Hierbij een zilveren zoutlepeltjes = met ronde bak en gegraveerd ...
Ongesigneerd. Landschap met bulderend hert. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 56 cm. In redelijke staat.
A. Rohreich, 1925. Duitse school. Landschap met vakwerkhuis bij maanlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 48 cm. In goede staat.
Mooie antieke olielamp met floraal beschilderd mat glas en compositie metalen voet. Circa: 1880. Afmeting: 55 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Zuid-Duitse handwerk medaillons gemaakt van stof, koren, messing en glas. Circa 1880 - 1900. Huisvlijt. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse lederen kinder motorpet met drukknopen. Afmeting: 24 x 16 cm ø. In goede staat.
Divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Engelse gewichtenset, steelpan, wandlamp koetsmodel en twee ketels. Afmeting: 8 - 56 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken heilig beeld altaar met originele polychromie. Afmeting: 107 x 38 x 22 cm. In goede staat.
Antiek Duits Kienzle Rozen-klokje met slagwerk op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 21,5 x 15 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten hangvitrine. Circa 1900. Afmeting: 70 x 97 x 23 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe stoelen. Restauraties. Afmeting: 90 x 50 x 60 cm. In redelijke staat.
Oud wandkleed met Arabische figuren voorstelling. Zijde. Afmeting: 118 x 168 cm. In goede staat.
Twee Boheems kristallen dekselpotten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 14 cm ø / 21 x 15 cm ø. In goede staat.
Acht oude/antieke glazen/kristallen stopflessen, divers. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Zeven maal Duits Rosenthal Björn Wiinblad. Twee maal glas, grote wandborden. Twee maal klein porselein. Drie maal groot porselein. Afmeting: 16,5 - 31 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Villeroy en Boch Mettlach bierpul met figuren in herberg voorstelling. Naar Würth 1881. Nr.: 1146. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Lot antiek poppen/kinderservies. Wit met goud. Circa: 1900. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Acht stuks 18e eeuwse tegels met boeren gebouwen. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Groot porseleinen steigerend paard in Barok-stijl beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 43 x 13 cm. In goede staat.
Franse Fayence polychrome wand-bloemsteekhouder in doedelzak vorm. Gemerkt Vichy 4137 M.C. Circa: 1900. Afmeting: 22 x 11 x 5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse grote porseleinen theekan. Gemerkt: W. Chips tuit. Afmeting: 29 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek zilveren collier met hanger, 800/000 met parelmoer. Fijn ankercollier met daaraan een hanger met een bewerkte rand en strik met markasiet bezet met parelmoer. enkele steentjes ontbreken. 25x45m...
Zilveren armband uit ronde buis open model aan de uiteinden voorzien van paardehoofden. ø68x59 mm. ca 16,2 gram. In goede staat.
Oorstekers, 333/000, met vierkant geslepen bergkristal, 8x6mm. ca 1,4 gram. Nieuw
Vier plated dieren. 20e Eeuw. Eén haas, een kip, een ezel en een konijn. Afmeting: 3,5 - 10 cm. In goede staat.
Lot met diverse horloges en sieraden. o.a. Seiko citizen, manchetknopen en goud op zilveren broche.
Lang collier, 925/000, met stenen. Lang fijn slangcollier met 5 geslepen stenen verdeeld over de ketting. Zonder sluiting. ca 100 cm.
Een zilveren schaar, 835/000, met ridder en lans, naar 18e eeuws voorbeeld. MT.: Firma Dalhia Amsterdam. 1920-1958. 10 cm. In goede staat
Vijf zilveren ringen, 925/000. Vier zegelringmodellen en een fantasiemodel. Totaal ca 15 gram. Nieuw
Zilveren suikerschep, 835/000, kolenschep model met ronde steel met filetrand. MT.: Van Kempen, Voorschoten, 1858-1924. ca 11,5 gram. In goede staat
Collier van bloedkoralentakjes, verlopend in grootte. 7-30mm, lengte 44 cm. ca 36 gram.
Zilver rosévergulde hanger, 925/000, rond model volledig bezet met champagne kleurige zirconia's. ø 40 mm. ca 23,7 gram. Nieuw
Drie zilveren hangers, 925/000, gerhodineerd, met gekleurde zirconia's. 12-20 mm. Nieuw
Zilver vergulde hanger en ring met diamant en grijze parels, in de vorm van een bloem met 5 parels en kleine diamantjes. ø 16 mm. ø55. Totaal ca 4,6 gram. Nieuw
Zilveren gevlochten armband, 925/000, met zeskantige sluiting. Breedte 8 mm, lengte 18 cm. ca 20,2 gram. In goede staat
Plated strooier met schelpvormige gezaagde bak. De steel is gemaakt uit een klein bokkepootje. 18 cm. In goede staat
800/000 Zilveren vismes met fraaie florale gravering en steel met twee-zijdige opgelegde florale afbeeldingen met cartouche. MT: Bruckmann & Söhne - Heilbron. Circa 1910. 54 gr. 20 cm. In goede staat.
Drie broches, plated bezet met o.a. koraal, goudsteen, tijgeroog en chrysopaas. 4-6cm. In goede staat
Zilveren ring, 925/000, met kleurstenen. Zilveren gerhodineerde ring met diverse kleurstenen, o.a. peridot, citrien, granaat en amethist. ø 59. ca 4,1 gram. Nieuw
Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit filigrain met grote ovaal gefacetteerde carneool. 19,5 cm. Voorzien van veeroog. Gerestaureerd. ca 14,7 gram.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met klaprozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Twee oude/antiek Chinese/Japanse gesigneerde zijde-schilderijen. Landschap + Geisha. Afmeting: 32 x 28 cm. + 35 x 42 cm. Aquarel op zijde. In goede staat.
Messing Jugendstil ketel op comfoor. Gemerkt met twee vissen in cirkel. Circa 1915. Afmeting: 35 x 15 cm. In goede staat.
Twee grote Art Deco-stijl messing plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 38 - 44 cm. In goede staat.
Oude tafellamp met speciale lampenkap met 18e eeuwse staalgravure. Handingekleurd. Optica gravure. Vensters gebouw verlichten. Afmeting: 59 x 28 cm ø. In goede staat.
Antieke smeedijzeren vogelkooi met ophangarm + glas. Circa 1920. Afmeting: 60 x 40 cm ø. In goede staat.
Apart Engels kaartenspel in lederen houder met ronde kaarten en chrome monteerbare bel. Afmeting: 18 -21 cm. / 10 x 8 x 11 cm. In goede staat.
Zes delen oud/antiek koper + tin. Drie tinnen kaarskandelaren. Twee messing kaarskandelaren. Eén bunsenbrander, Max Sievert, Stockholm. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.
Oude Duitse verlichte wereldglobe. J.R.O. Kartografisches Verlagsgesellschaft München. Afmeting: 40 x 29 cm ø. In goede staat.
Drie voor-oorlogse panelen met intarsia. Eerste helft 20e eeuw. Diverse houtsoorten. Eén maal molenlandschap. Eén maal bloempot met cactus. Eén maal boerderij. Afmeting: 29 - 38 cm. In goede staat.
Vier oude wandelstokken. Onder andere met messing grepen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 - 92 cm. In goede staat.
Antieke messing bewerkte bureauset. Postzegelbak en Jugendstil briefopener. Circa 1900. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.
Antiek kopergeslagen wandspiegelkastje met Renaissance-stijl decor en wijnranken. Circa 1910. Afmeting: 35 x 65 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten kruisbeelden. Eén met bisquit porselein corpus. Eén met polychrome gipsen corpus. Circa: 1900. Afmeting: 60 - 80 cm. In goede staat.
Lot antiek koperwerk. Bestaande uit: Bloempot, ketel, kandelaren, haardset. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.
Twee munten: 1x Rijderschelling 1680 Zwolle (klop pijlebundel) en 1x Rijderschelling 1686 Kampen (klop pijlebundel).
Zeer groot lot met setjes munten. Gulden setjes van Hfl. 3,90. 1982 t/m 1986 + 3x 1984 + 83 + 82. Negen setjes Nederlandse Rijksmunten. 1981 t/m 1992 + 1997 en nog 2x 1984. Plus tien diverse munten se...
Drie albums met eerste dag enveloppen en poststukken Israël en Europese landen. Waaronder voor-oorlogs materiaal.
Antiek Duitse 'Bruno Schmidt' celluloid pop. Jongen, Philip. Pop heeft stoffen lijf en papier maché gelede armen. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antieke 'Lenci' pop (?). Eerste helft 20e eeuw. Met bespeelde stoffen lichaam, mohair pruik, beschilderde ogen en mond. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Westminster bim-bam regulateur met kwartier-slag, slagwerk op acht gongstaven. Mahoniehout gebeitst. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur. Circa 1891. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 81 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald wandklok met achter glas twee vrouwen-medaillons. Circa: 1870. Dagloper-uurwerk met slagwerk op bel. Afmeting: 27 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Notenhouten hoeketagere-tafeltje met vlechtwerk. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 55 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten stomme knecht. Afmeting: 91 x 90 x 50 cm. In redelijke staat breuk in poot..
19e Eeuws notenhouten bijzettafel op 4-spant poot, met gecontourneerd blad. Afmeting: 71 x 41 x 54 cm. In goede staat.
Ovale Engelse mahoniehouten salontafel. Afmeting: 62 x 102 x 130 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Abstract floraal. Iets sleets. Afmeting: 195 x 116 cm. In redelijke staat.
Oude Duitse houtgestoken berggeit. Circa 1930. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Drie-delig goud Imari porseleinen kaststel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 32 cm. In goede staat.
Zes oude Hollandse Makkumse tegels met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: 10,9 - 13 cm. In goede staat.
Grote Imari porseleinen dekselvaas met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 21 cm ø. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Hollandse tegels. Twee maal met vogels en één maal met terpdorp. Chips. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote jadehanger peervormig met aan de bovenkant een gesneden floraal decor. 5,5x3cm. In goede staat
Drie vergulde bestekdelen, 925/000, met emaille. Een Deense kerstlepel met blauw emaille met gouden sterren. Jul 1964 MT.:A.Michelsen en 2 vleesvorkjes goldplated met blauw en rood emaille. MT.:David ...
Zilveren ring, 925/000, met smaragd en zirconia's. Ring met in het midden een markiesvorm bezet met markiesvormig gefacetteerde smaragd voorzien van een rand met kleine zirconia's. ø59 breedte 24 mm
Zilveren ring, 925/000, met peridot. Geoxideerde ring met een driehoekige kop bezet met ovale cabouchon peridots, voorzien van een rand met kleine zirconia's. 24x24mm. ø 54
Zakhorloge in stolp, ø 53mm, Chronometre De valssear. Mechanisch werkend.
Goldplated mechanisch horloge, rechthoekig model met leder band. In goede staat.
Lot met zilver met Zeeuwse knoppen en een rinkelband. 4 losse knoppen, een dubbele speld met 2 knoppen en een oorhanger. De armband is versierd met krullen en floraal decor. totaal ca 23,2 gram.
Ronde zilveren broche, 925/000, versierd met een bloem gemaakt uit een mozaïek van parelmoer en turkoois. ø 36 mm. ca 7,9 gram. Tevens te dragen als hanger. In goede staat
Bijzondere hanger met collier uit witmetaal. Vermoedelijk Afghanistan. 4,5x6,5cm.
Antieke bijbel met zilveren slot, 833/000. Bijbel met bruin lederen kaft en goud op snee, voorzien van een zilveren slot met palmetbladeren. MT.: Hermanus Jacobus van Halteren, Schoonhoven 1837-1863. ...
835/000 Zilveren opengewerkte Maggi fleshouder met romantische voorstellingen. Circa 1940. Mr. B.W. van Eldik - Zutphen. 4 x 4 x 6 cm. Ca. 39 gr. In goede staat.
Kristallen bonbonschaal met zilveren hengsel, 835/000. Rond schaaltje met opstaande rand versierd met waaierslijpsel voorzien van een zilveren hengsel met parelrand. MT.: Van Kempen en Zonen, Voorscho...
Kristallen schip met zilveren zeil, 835/000. Geslepen schip met ruitslijpsel met zilveren mast en zeil, opengewerkt, met voluten en schild. 10x7x12cm. In goede staat
Dubbeltjesarmband gemaakt met dubbeltjes van 1936-1941, met randen gemaakt uit zilveren schakels voorzien van een bakslot en veiligheid. 19 cm.
Antieke landkaart 'Carte de Empire D. Allemagne par le S' Robert de Vaugoudy avec privilege 1756. Randschade. Buiten moetrand + scheur linksboven. Afmeting: 56 x 49 cm. In redelijke staat.
Twee lederen houders. Eén maal sigarenhouder. Eén maal met kristalglazen flacon. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Antieke 18e eeuwse tinnen bierpul. Circa 1900. Naar voorbeeld 1749 gedateerd. Afmeting: 23 cm. In goede staat.