Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ram Colenbrander vaas, Woelig 6018
Ram Colenbrander vaas, Woelig

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese kop+schotels, 18e eeuw 6038
Chinese kop+schotels, 18e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
KPM eetservies 6065
KPM eetservies

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2x Zeshoekige Imari dekselvazen 6102
2x Zeshoekige Imari dekselvazen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Gouden horloge, Pontiac 455
Gouden horloge, Pontiac

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Karl Plückebaum, Faun met houten speelgoedpaard 1462
Karl Plückebaum, Faun met houten speelgoedpaard

Resultaat:

315 EUR

Verkocht
Arabische sabel in originele schede 2767
Arabische sabel in originele schede

Resultaat:

310 EUR

Verkocht
Zilveren fazant, strooier 47
Zilveren fazant, strooier

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Gouden oorhangers met jade 83
Gouden oorhangers met jade

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Ongesigneerd ? Vrouw in stoel bij venster 1014
Ongesigneerd ? Vrouw in stoel bij venster

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Yoshitomo Nara, Cosmic Girl 1026
2x Yoshitomo Nara, Cosmic Girl

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
M. Nefkens, Landschap met herder en schapen 1060
M. Nefkens, Landschap met herder en schapen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Dikke vrouw op strand 1173
Anton Heyboer, Dikke vrouw op strand

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
A. Heyboer, Abstracte compositie 1220
A. Heyboer, Abstracte compositie

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Japanse wierookbrander, 19e eeuw 2074
Japanse wierookbrander, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke hangpetroleumlamp 2119
Antieke hangpetroleumlamp

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Ivoren beeldje, Mandenverkoper 2215
Ivoren beeldje, Mandenverkoper

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Franse vuurvergulde pendule 3530
Franse vuurvergulde pendule

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Duitse Bergman klok 3604
Duitse Bergman klok

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Penantkast, 19e eeuw 4006
Penantkast, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Secretaire met snijwerk op klauwpoten 4037
Secretaire met snijwerk op klauwpoten

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Louis Seize kabinet, eiken 4044
Louis Seize kabinet, eiken

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Barok miniatuurkast, 18e eeuw 4058
Barok miniatuurkast, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Boeken-vitrinekast, 1890 4113
Boeken-vitrinekast, 1890

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Eiken Empire kabinet 4148
Eiken Empire kabinet

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Halfmaan rolluik kastje 4193
Halfmaan rolluik kastje

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Eiken kabinet, 18e eeuw 4206
Eiken kabinet, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Damesbureau + stoel, 1860 4207
Damesbureau + stoel, 1860

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Grote spiegel met console, mahonie. 4281
Grote spiegel met console, mahonie.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Vrouw aan tafel 5042
Bronzen beeld, Vrouw aan tafel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Colenbrander schaal, Eenvoud 6015
Colenbrander schaal, Eenvoud

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
9x Duitse Meissen gebaksborden 6381
9x Duitse Meissen gebaksborden

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Gouden getorste armband 378
Gouden getorste armband

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Paardenstal met figuren 1314
Onduid. gesig., Paardenstal met figuren

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
2x Antieke Japanse cloisonne vazen 2343
2x Antieke Japanse cloisonne vazen

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Gouden harthanger diamant 354
Gouden harthanger diamant

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Hollands Bevrijdingsfeest met vele figuren  1303
Onduidelijk gesigneerd, Hollands Bevrijdingsfeest met vele figuren

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Miniatuur porseleinkast met inhoud 2043
Miniatuur porseleinkast met inhoud

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
WMF Jugendstil tafellamp 2053
WMF Jugendstil tafellamp

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Märklin treinset 3001
Märklin treinset

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antieke bureau wekker, 1890 3662
Antieke bureau wekker, 1890

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Art Deco beeld, Jager met jachthonden 5154
Art Deco beeld, Jager met jachthonden

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2x Chinese Familie Rose vazen 6125
2x Chinese Familie Rose vazen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Tegeltableau met spreuk 6168
Tegeltableau met spreuk

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 44
Zilveren schaal

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Pop, 'Simon Halby', ca. 1895. 3007
Pop, 'Simon Halby', ca. 1895.

Resultaat:

265 EUR

Verkocht
Zilveren bokaal 17
Zilveren bokaal

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Gouden Biesmark armband 180
Gouden Biesmark armband

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad 38
Zilveren dienblad

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zilveren koektrommel 43
Zilveren koektrommel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zilveren fruitschaal 64
Zilveren fruitschaal

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zilveren bruidsbeker 71
Zilveren bruidsbeker

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zilveren fazant 114
Zilveren fazant

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
. 137
.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Gouden ring met rode robijn 307
Gouden ring met rode robijn

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Gouden dameshorloge 461
Gouden dameshorloge

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Gouden oorknoppen diamant 883
Gouden oorknoppen diamant

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bloedkoraal armband 3 rijen 921
Bloedkoraal armband 3 rijen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Cor Noltee, Bouwput met paarden/figuren (Den Haag?) 1074
Cor Noltee, Bouwput met paarden/figuren (Den Haag?)

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Ben Viegers, Stilleven met rozen en appels 1155
Ben Viegers, Stilleven met rozen en appels

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
K. Schwartz, Dorpsgezicht met markt en figuren 1189
K. Schwartz, Dorpsgezicht met markt en figuren

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Gesigneerd, Impressionistisch Russisch landschap 1245
Gesigneerd, Impressionistisch Russisch landschap

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Juliana Mansfeld, Stilleven met fruit 1254
Juliana Mansfeld, Stilleven met fruit

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Keith Haring, Lucky Strike 1277
Keith Haring, Lucky Strike

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Murano kroonluchter 2020
Murano kroonluchter

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Theestoof, Louis Seize 2036
Theestoof, Louis Seize

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke bijbel, 17e eeuw 2156
Antieke bijbel, 17e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
10 Authenthieke bronzen 2286
10 Authenthieke bronzen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Poortwachters sleutelpistool 2706
Poortwachters sleutelpistool

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Groot 19e eeuws pistool 2718
Groot 19e eeuws pistool

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bureaumodel U.S. Air Force 2756
Bureaumodel U.S. Air Force

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Japans militair sabel 2766
Japans militair sabel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Friese kortstaart klok, ca. 1800 3512
Friese kortstaart klok, ca. 1800

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Franse vuurvergulde pendule 3517
Franse vuurvergulde pendule

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Verstelbare tafel 4026
Verstelbare tafel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Engelse verstelbare tafel 4027
Engelse verstelbare tafel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Spiegel met console, Gründerzeit 4083
Spiegel met console, Gründerzeit

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese kamferkist 4090
Chinese kamferkist

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chiffoniere, mahonie. 4275
Chiffoniere, mahonie.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Drents Louis Seize kabinet, ca. 1820 4282
Drents Louis Seize kabinet, ca. 1820

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Knielende naakte vrouw 5019
Bronzen beeld, Knielende naakte vrouw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Terracotta figuur, Naar Clodion 5067
Terracotta figuur, Naar Clodion

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Meisje met honden 5087
Bronzen figuur, Meisje met honden

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
3x Kristallen gember coupe 5501
3x Kristallen gember coupe

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
KPM servies 6060
KPM servies

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Dresden vazen 6062
2x Dresden vazen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2 Grote Imari dekselvazen 6101
2 Grote Imari dekselvazen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Droste Cacao voorraadpot 6206
Droste Cacao voorraadpot

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
6x A'dams bont kop + schotels, 18e eeuw 6299
6x A'dams bont kop + schotels, 18e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
3x Frans keramiek 6344
3x Frans keramiek

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinees bord, 18e eeuw 6489
Chinees bord, 18e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Servies, 19e eeuw 6655
Servies, 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Collier en armband van bloedkoraal 309
Collier en armband van bloedkoraal

Resultaat:

245 EUR

Verkocht
Paar zilveren bonbonmandjes 370
Paar zilveren bonbonmandjes

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Witgouden ring met diamant 529
Witgouden ring met diamant

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Likeur keldertje, 1880 2018
Likeur keldertje, 1880

Resultaat:

240 EUR